Kaip bendrinti interneto ryšį per „Bluetooth“ sistemoje „Android“.

Dauguma mobiliųjų telefonų leidžia dalytis savo interneto ryšiu ir išplėsti jį į kitus įrenginius, paversdami telefoną savotišku nešiojamu modemu. Bet ar žinojote, kad mes taip pat galimebendrinti telefono WiFi per Bluetooth ryšį?

Kaip bendrinti „WiFi“ naudojant „Bluetooth“ signalą „Android“.

Jei susiesime savo įrenginį su kitu, turinčiu interneto ryšį, galėsime naudoti jūsų ryšį laisvai naršyti. Tai taip paprasta ir savalaikė.

Vienas iš Bluetooth ryšio privalumų yra jo saugumas, nes kai savo telefoną tiesiog paverčiame WiFi modemu naudojant klasikinį modemą mes atvirai transliuojame WiFi signalą, todėl bet kuris piratas gali mus sumedžioti ir pavogti mūsų pralaidumą. Ir mums tai nepatinka.

Todėl, jei vietoj to mes bendriname interneto ryšį per „Bluetooth“. mes visada galime kontroliuoti, kam ir kaip skoliname. Kaip tai darome?

Veiksmai, kaip „Android“ paversti „Bluetooth“ modemu

Sąrankos procesas naujausiose „Android“ versijose yra tikrai paprastas. Veiksmai, kuriuos reikia atlikti, yra šie:

  • Einame į konfigūracijos meniu arba «Nustatymai„Nuo Android iki“Belaidžiai ryšiai ir tinklai"Ir spustelėkite"Pliusas«.
  • Mes pasiekiame «Bendrinkite internetą ir „Wi-Fi“ zoną«.
  • Galiausiai suaktyviname „Bendrinkite per Bluetooth«.

„Android“ automatiškai suaktyvins terminalo „Bluetooth“ paslaugą. Taigi bet kuris kitas įrenginys, susietas su terminalu, galės naudotis jo interneto ryšiu ir juo mėgautis.

Kaip prisijungti prie „Bluetooth“ modemo, kurį ką tik sukonfigūravome

Turime turėti omenyje, kad susiedami kitą įrenginį, tai pagal numatytuosius nustatymus nepriims bendrinamo interneto ryšio. Norėdami suaktyvinti ryšį iš mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio, prie kurio norime prisijungti, Bluetooth parinktyse turime spustelėti krumpliaratį šalia įrenginio pavadinimo ir pažymėti varnelę «Interneto ryšys«.

Dabar naujajame telefone ar įrenginyje „Android“ terminalo siūlomas interneto ryšys bus konvertuotas į modemą.

Bendrinkite internetą per „Bluetooth“ senesnėse „Android“ versijose

Senose „Android“ versijose sistema ir toliau leidžia konfigūruoti terminalą kaip „Bluetooth“ modemą. Veiksmai, kuriuos reikia atlikti, yra praktiškai identiški:

  • Iš meniu "Nustatymai " mūsų Android įrenginio skiltyje Jungtys mes pasirenkame "„Thethering“ ir „Wi-Fi“ zona"Ir patekę į vidų suaktyviname parinktį"Bluetooth modemas”.
Įveskite „Tethering“ nustatymus ir suaktyvinkite „Bluetooth“ modemą

Kitas įjungti „Bluetooth“ paslaugą įrenginio ir padaryti jį matomą, kaip parodyta toliau esančiame paveikslėlyje.

Įjunkite siunčiančio įrenginio „Bluetooth“ paslaugą

Atlikdami šiuos 2 paprastus veiksmus turėsime telefoną paruošę norėdami bendrinti savo interneto ryšį.

Ryšio su „Bluetooth“ modemu užmezgimas iš senesnės „Android“.

Dabar norėdami prisijungti prie modemo iš kito įrenginio, tereikia įjungti „Bluetooth“, susieti įrenginį ir pasiekti susiejimo parinktis (žr. paveikslėlį žemiau kairėje).

Galiausiai įjungiame „Internet Access“ profilį (žr. paveikslėlį dešinėje), kad galėtume mėgautis „Bluetooth“ modemo interneto ryšiu.

Prisijunkite prie „Bluetooth“ modemo ir įjunkite prieigą prie interneto

Ką manote apie galimybę dalytis internetu per Bluetooth? Ar anksčiau jį naudojote savo telefone? Tiesa ta, kad neskubėti – tai tikrai naudinga funkcija.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found