3 nemokamos programos, skirtos mokytis japonų kalbos iš savo mobiliojo telefono – „The Happy Android“.

Visada norėjau išmokti japonų kalbos. Bet kuriam berniukui, kuris nuo vaikystės buvo anime ir mangos gerbėjas, japonų kalbos mokėjimas prilygsta pagrindiniam raktui, kuris atveria visas otaku pramogų duris. Prisimenu, kai man buvo 13 ar 15 metų, aš kreipiausi į japonų kalbos kursus paštu, bet jis tikriausiai pasiklydo pakeliui, nes niekada negrįžo namo... kaip tuo metu buvau suklaidintas!

Dabar, kai internetiniame pasaulyje yra daug nemokamų įrankių ir platformų, viskas yra daug lengviau (arba bent jau lengviau pasiekiama). Yra programų, su kuriomis galime praktikuoti ir mokytis japonų kalbos savo tempu, o mums tereikia Android telefono ir noro mokytis.

3 puikios programos, skirtos mokytis japonų kalbos „Android“.

Praėjusią savaitę peržiūrėjau programų saugyklą Google Play Ieškau programų mokytis japonų kalbos, o tai yra 3 įdomiausios programos, su kuriomis teko susidurti.

Memrise

„Memrise“ yra nemokama programa, skirta „Android“, o tarp įvairių kalbų ji suteikia galimybę mokytis japonų kalbos. „Memrise“ geras dalykas yra tai, kad jame yra 2 kursai: vienas Japonų kalba su lotyniška abėcėle -Paprastas ir rekomenduojamas pradedantiesiems- ir dar vienas tradicinė japoniška (hiragana, kanjis).

Jis turi labai gražią sąsają ir tikrai švarų bei pavydėtiną dizainą. Užsiėmimai lengvi ir gana lengvai sekami. Tai tikrai būtų mano pirmoji rekomendacija tiems, kurie nori išmokti japonų kalbos nuo nulio.

Atsisiųskite QR kodą Mokykitės kalbų nemokamai su Memrise: anglų kalba ir daugiau Kūrėjas: Memrise Kaina: Nemokamas

Japoniškas žodis Dungeon

Man patinka japonų kalbos žodis Dungeon. Tai programa, skirta mokytis hiraganos (vienas iš japoniškų skiemenų) užmaskuotas taip, lyg tai būtų RPG žaidimas. Užuot tekę mokytis pamokų, atsidursime riterio kailyje ir atrakinsime požemius kovodami su skirtingais priešais.

Kovos, žinoma, yra torto trupinėlis, mažų anketų pavidalu, kur skaitysime ir atrasime naujų japonų personažų ar kanas.

Atsisiųskite QR kodą Japanese Dungeon: Learn J-Word Kūrėjas: Terry Young Studio Kaina: Nemokamas

Kanji tyrimas

Kanji Study yra programa, skirta mokytis, kaip rodo jos pavadinimas kanji japonų. Tai programa, kur kas labiau orientuota į gryną ir paprastą mokymąsi ir susideda iš 3 tipų užsiėmimų: mokymasis su kortelėmis, kelių pasirinkimų testai ir kaligrafijos testas.

Su šia Android programa išmoksime potėpius ir kiekvieno kanji reikšmę, santykinė informacija ir nemažai pavyzdžių, su kuriais reikia dirbti. Rekomenduojama programa daugiau studentų hardcore.

Atsisiųskite QR kodo japonų kanji tyrimą – 漢字 学習 Kūrėjas: Chase Colburn Kaina: Nemokamas

Galiausiai, jei jus domina ši tema, nedvejodami peržiūrėkite įrašą geriausi „Android“ vertėjai, įskaitant japonų kalbą.

Ką manote apie šias programas, skirtas mokytis japonų kalbos iš savo mobiliojo telefono? Nedvejodami apsilankykite komentarų skiltyje ir pasidalykite savo nuomone!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found