Sega Mega Drive Mini apžvalgoje: retro nostalgija gėriui

Konsolės pasirinkimas yra vienas iš pirmųjų svarbių sprendimų, kuriuos priimate gyvenime, kai dar net nežinote, kur pučia vėjas. Jei jums maždaug 30 metų ir užaugote 90-ųjų vaizdo žaidimų džiunglėse, greičiausiai turėsite rinktis tarp Sega arba Nintendo – tai, ką ne kiekvienas mažylis gali įgyvendinti nemiegodamas kelių valandų. kelias..

Norėdami išspręsti šią dilemą, vieninteliai informacijos šaltiniai, kuriuos tuo metu turėjome, buvo naršyti po tokius žurnalus kaip mitiniai „Hobby Consoles“ ir išbandyti žaidimus, kurie buvo rodomi dideliuose prekybos centruose, tokiuose kaip „Pryca“ ar „Mamut“ (pilni minios laukiančių vaikų). už savo eilę pasiryžusi bet kam, jei kas nors bandytų įslaptinti). Super Nintendo ar Mega Drive? Tai yra esmė!

„SEGA Mega Drive Mini“ – retro žaidimų konsolės, kuriai rūpėjo detaliai, apžvalga

Mano atveju nusprendžiau pasirinkti Super NES, nes tai buvo konsolė, kurioje buvo „Final Fight“, viena iš mano mėgstamiausių visų laikų žaidimų. Negaliu paneigti, taip, tai, kad man liko baisus noras duoti lazdą „Sonic“, „Altered Beast“, „Streets of Rage“ ir „Dragon Ball“ žaidimams, kurie pasirodė „Mega Drive“. Mano gyvenimo skyrius, kurį pagaliau galėjau užbaigti praėjusį savaitgalį pristatydamas SEGA Mega Drive Mini. Ar verta įsigyti vieną iš šių konsolių?

Reikia pripažinti, kad čia SEGA sekėsi gana lengvai, nes ji sugebėjo pasimokyti iš savo „mini“ pirmtakų gedimų, taip pakeisdama mažiau patrauklias kitų panašių įrenginių, tokių kaip PS Mini, SNES Mini, detales, Neo Geo Mini arba Mini NES. Nors visa tai jam nesutrukdė atsitiktinai paslysti. Bet eikime dalimis...

Paketas

SEGA Mega Drive Mini yra supakuotas į dėžutę, kurios dizainas praktiškai toks pat kaip ir originalus Mega Drive, o tai padeda sustiprinti gaminio „nostalgijos faktorių“. Viduje randame konsolę, kartu su dviem valdikliais, USB laidu įkrovimui (atsargiai, trūksta įkroviklio kaip ir kituose pultuose), HDMI laidą ir trumpą naudojimo instrukciją. Paprasta, bet patraukliausia pakuotė, kuri nukelia mus į 16 bitų aukso amžių, vien uostydamas pakuotę.

Konsolė

Bendras konsolės dizainas yra beveik panašus į originalų Mega Drive, o SEGA netgi leido sau prabangą įtraukti keletą „įmantrių“ detalių. „Super Nintendo Mini“ ir kasetės lizdas, ir žaidimo išstūmimo mygtukas buvo gryni papuošalai ir jų nebuvo galima perkelti. Čia, nors garsumo mygtukas yra ne kas kita, kaip dekoratyvinis objektas, mes galime su juo žaisti, o netgi atidaryti angą galime rasti skylę, kurioje būtų kasetė. Tai vis tiek kvaila, bet tai yra mažos detalės, kurios daro patirtį daug malonesnę.

Negana to, SEGA Japonijoje taip pat išleido kolekcinį leidimą su 22 miniatiūrinėmis dekoratyvinėmis kasetėmis (kurias galime įstatyti puikiai) ir pagrindu su MegaCD priedu. Nostalgijos faktorius „Daugiau nei 9000!”.

Valdikliai

Kaip jau minėjau pradžioje, niekada neturėjau galimybės žaisti „Mega Drive“ savo laikais, todėl negaliu žinoti, kiek valdikliai yra ištikimi, palyginti su originaliais valdikliais, nors, kaip suprantu, jie yra gana sėkmingi. Galiu jus užtikrinti, kad prisilietimas rankoje yra labai patogus, o kryžminė galvutė yra geriausia, kokią aš mačiau ilgą laiką. Šia prasme manau, kad jis tūkstantį kartų apverčia „Super Nintendo“ padėkliuką. Nors taip, jis turi didelį jautrumą (tiek į gerą, tiek į blogą, kiek tai susiję su žaidimu).

Tačiau didžioji šio puikiai pagaminto nuotolinio valdymo pulto problema yra ta, kad susiduriame su 3 mygtukų versija, o tai reiškia, kad turėsime daug problemų žaisdami tam tikrus žaidimus, tokius kaip Street Fighter II (žaidimas, kuris, beje, yra įeina į komplektą). Nežinau, dėl ko jie nepasirinko 6 mygtukų valdiklio, bet bet kokiu atveju tai yra klaida, kuri šiek tiek sutepa tokį gerai prižiūrimą įrenginį likusiuose skyriuose.

Pastaba: jei ieškosime „Amazon“, rasime 6 mygtukų žaidimų pultą, licencijuotą SEGA, ką jie turėjo įtraukti į šį paketą, bet ei. Jei sudomins galime nusipirkti ir atskiraiČIA.

Pradėti meniu ir nustatymai

Paleidę konsolę randame žaidimo pasirinkimo meniu. Sąsaja turi labai Saunus, labai atitinka tai, ką SEGA būtų dariusi, jei šį produktą būtų paleidusi prieš 25 metus. Sistema taip pat suteikia galimybę rūšiuoti žaidimus pagal išleidimo datą, lytį arba žaidėjų skaičių, o tai leidžia pamatyti, kaip žaidimai vystėsi bėgant metams, arba tvarkingai sugretinti to paties žanro pavadinimus. Visa tai lydi muzika, kuri primena geriausias to meto melodijas.

Norėdami susisukti, jei konfigūracijos nustatymuose pakeisime kalbą į japonų kalbą, pamatysime originalius žaidimų viršelius, tokius, kokie jie buvo paskelbti Japonijoje. Būtent tokio tipo detalės, kurių iki šiol nematėme kitose konsolėse, verčia geromis akimis žiūrėti į šią mini versiją mitinės Genesis.

Kita vertus, kalbant apie vaizdo koregavimą, tiesa ta, kad nėra daug ką krapštyti. Galime rinktis 16:9 arba 4:3 formato santykį, taip pat 3 tapetus, jei nenaudojame kraštovaizdžio režimo ir CRT filtro.

Žaidimai

Jei „Super Nintendo Mini“ turėjo 20 žaidimų, SEGA nusprendė padvigubinti statymą, įtraukdama 40 žaidimų į vidinę konsolės atmintį. Nors yra pamirštamų žaidimų, tiesa ta, kad žaidimų sąrašas yra pats sultingiausias: Sonic, Castle of Illusion, Golden Axe, Gouls' n Ghosts, Streets of Rage 2, Kid Chamaleon, Castlevania, Eternal Champions ir daugelis kitų (You Visą sąrašą galite peržiūrėti ČIA).

Įdomi detalė yra ta, kad prieš pradedant žaidimą rodomas nedidelis skirtukas, kuriame galime matyti su pavadinimu susijusią informaciją. Pavyzdžiui, jei paleisime Space Harrier II, sužinosime, kad tai buvo žaidimas, kuris lydėjo Mega Drive / Genesis išleidus 1990 m. Kitu atveju sistemoje taip pat yra 3 kiekvieno žaidimo išsaugojimo laiko tarpsniai, kuriuos mes galite naudoti norėdami išsaugoti žaidimus ir bet kada juos atnaujinti.

Kalbant apie žaidimų emuliavimą, reikia paminėti, kad SEGA paliko nuošalyje savo įprastą bendradarbį AT Games (jie neturėjo labai geros reputacijos) ir pasamdė M2 – prestižinį kūrėją, žinomą dėl labai gerų retro žaidimų prievadų šiuolaikinėse platformose. . Jei susidomėjote, čia yra nedidelis dokumentinis vaizdo įrašas apie M2, kuriame galime sužinoti daugiau apie šį puikų žmogų.

Kalbant apie grojamumą, žaidimai yra visiškai sklandūs, o patirtis yra labiausiai patenkinama tiek grafika, tiek garsu. Jei esame emuliacijos gurmanai, galime pastebėti tam tikrų skirtumų nuo originalų (ypač garso įraše), tačiau apskritai galima teigti, kad jie atliko nepriekaištingą darbą.

Tiesą sakant, turiu pripažinti, kad žaidžiau visą savaitgalį ir buvo momentas, kai pastebėjau kadrų kritimą, nors buvo tik du konkretūs „trūkčiojimai“, kurie vėliau nebuvo sužaisti. Bet kuriuo atveju, nors tai neatrodo aktualu, norėčiau tai įrašyti.

Kaina ir prieinamumas

Šios apžvalgos rašymo metu „Amazon“ „Mega Drive Mini“ galima įsigyti už 76,99 euro.

Galutinis įvertinimas

SEGA turėjo laiko pasimokyti iš savo konkurentų ir pateikė rinkai labai patobulintą produktą su kokybiška apdaila, gerais valdikliais, ikoniniais žaidimais, sąsaja, kuri nukelia jus į praeitį, ir emuliacija, kuri leidžia labai mažai įdėti. kaltė. Šia prasme „Mega Drive Mini“ yra sėkmingas ir tikriausiai susiduriame su geriausia klasikine „Mini“ konsole.

Dabar, kaip mes taip pat komentavome, sistema nėra be nuodėmės ir tikriausiai gautume geresnę emuliaciją ir daug daugiau žaidimų, jei nusipirktume Raspberry su RetroPie ir 6 mygtukų žaidimų pultu. Ši konsolė mums suteikia originaliu SEGA prekės ženklu pažymėtą įrenginį, kuriame pilna galimybių gerai praleisti laiką iki milimetrų prižiūrėtoje aplinkoje ir už kainą, kurią galėtume laikyti daugiau nei sąžininga. Jei taip nutiko jums kaip man ir praleidote galimybę žaisti „Mega Drive“ savo dieną, pirmą kartą prijungę jį galite net praleisti ašarą.

Amazon | Pirkite Sega Mega Drive Mini

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found