Yuka, programa, skirta nuskaityti maisto ir kosmetikos brūkšninius kodus

Kai pradedame rūpintis savo sveikata, dažniausiai pradedame nuo sveikos mitybos. Visi turime daugiau ar mažiau aišku, kad sveikiausi yra tokie dalykai kaip daržovės ir natūralūs produktai, taip pat kad saldumynai, perdirbtas maistas ir kiti nėra būtent patys rekomenduojamiausi.

Tačiau, jei nesame mitybos specialistai ar šios srities ekspertai, gana sunku nustatyti, kokią įtaką tam tikras maistas gali turėti mūsų sveikatai. Sudedamųjų dalių skaitymas gali būti pirmas žingsnis, tačiau to ne visada pakanka ir kartais tai gali būti klaidinanti.

Yuka, programa, kuri padės mums sužinoti daugiau apie maistą, kurį turime namuose

Geras įrankis, kuris mums padės šiuo klausimu, yra „Yuka“ – programa, kurią galime naudoti nuskaityti bet kurio maisto brūkšninį kodą ir sužinoti jo poveikį sveikatai. Tam programoje naudojamas spalvų kodas (žalia = gera, oranžinė = vidutinė, raudona = bloga) ir balas, sudarytas iš 3 objektyvių duomenų: maistinės kokybės, priedų ir produkto ekologinių savybių.

Geras dalykas yra tas dirba ir su kosmetika ir kitų grožio ir higienos reikmenų, su kuriais taip pat galime sužinoti daugiau apie mūsų naudojamus šampūnus, dezodorantus ir vonios gelius. Gyvybiškai svarbus faktas, nes paprastai žmonės (aš pirmas) paprastai nekreipia tiek dėmesio į jo komponentus, kiek į maistą. Ir patikėkite manimi, kad galime sulaukti keistos staigmenos, kai nuspręsime nuskaityti įvairius indus, kuriuos turime tualete namuose. Gyvenk, kad pamatytum!

Taip veikia maisto ir kosmetikos brūkšninių kodų nuskaitymas

Juka turi būti kuo prieinamesnė. Todėl, įdiegę programą, norėdami pradėti dirbti, tereikia spustelėti žalią brūkšninio kodo piktogramą, esančią apatinėje kairiojoje ekrano paraštėje.

Iš čia bus suaktyvinta mūsų Android kamera, kad galėtume nuskaityti gaminio brūkšninį kodą.

Reikia pasakyti, kad sistema dideliu greičiu grąžina rezultatus, beveik automatiškai parodydama priedus, sočiuosius riebalus, kalorijas, druską ir cukrų, kurių yra maiste, kartu su likusiomis maistinėmis vertėmis. Turėdama visus šiuos duomenis, programėlė atlieka produkto įvertinimą, suteikdama jam balą nuo 0 iki 100. Pastaba: norėdami pamatyti išsamią informaciją apie kiekvieną gaminį, tiesiog perbraukite informacinę kortelę aukštyn.

Kosmetikos atveju įrankis analizuoja ir kitas vertes, tokias kaip Cyclomethicone, BHT, Aliuminio hidrochloridas ir kiti komponentai. Įdomi detalė, kurią verta paminėti, yra ta, kad kai programa analizės pabaigoje parodo produktą, klasifikuojamą kaip „blogas“. taip pat rodomas sveikų alternatyvų sąrašas.

Yuka yra nemokama programa, skirta Android, kurioje nėra skelbimų, įtraukta į 2018 m. nemokamų programų dešimtuką. Jos duomenų bazėje jau yra daugiau nei 600 000 maisto produktų ir 200 000 kosmetikos gaminių, o tai reiškia, kad ji gali analizuoti daugumą bendrųjų plataus vartojimo prekės.

Atsisiųskite QR kodą Yuka – Produkto analizė Kūrėjas: Yuka Programos Kaina: Nemokama

Jis turi daugiau nei teigiamą įvertinimą – 4,5 žvaigždutės ir daugiau nei 5 mln. atsisiuntimų „Google Play“ parduotuvėje. Trumpai tariant, labai rekomenduojama priemonė tiems, kurie nori pasirūpinti savimi ir žinoti šiek tiek daugiau apie maistą, kuris dedamas į burną.

Susijęs įrašas: 10 geriausių programų, skirtų mankštintis namuose

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found