Kaip pakeisti PS3 kietąjį diską

Turiu PS3 Slim su 250GB kietuoju disku. Iki šiol neturėjau jokių problemų, nes vienintelis dalykas, kuriam naudojau standųjį diską, buvo atsisiųsti fizinių žaidimų naujinimus ir išsaugoti žaidimus... bet oi! Prieš kurį laiką užsiprenumeravau „PlayStation Plus“, ir tai paskatino mane nepaprastai sustiprinti standųjį diską. Kas mėnesį dar 2 ar 3 žaidimai mano kietajame diske suvalgydavo tuos 250 koncertų, kurie dar neseniai gyveno ramiai ir atsipalaidavę. Ir kaip manai, ką aš padariau? Žinoma... įrašo pavadinimas yra «Kaip pakeisti kietąjį diską PS3»Taigi galite įsivaizduoti, kur dingsta šūviai ...

Įrankiai, reikalingi norint pakeisti PS3 standųjį diską

PlayStation 3 standžiojo disko keitimas (nes diskas neveikia arba norite įdėti didesnės talpos) yra gana paprasta užduotis. Nepriklausomai nuo mūsų PS3 modelio, ar tai būtų FAT, Slim ar Super-Slim, visais atvejais procesas yra labai panašus, o reikalingi įrankiai visada yra tie patys. Atkreipkite dėmesį, kad norint pakeisti diską reikia tik:

  • Suderinamas 2,5 mm 5400 aps./min kietasis diskas (didesnio apsisukimų per minutę diskas gali perkaisti konsolę). 9'5 mm kietieji diskai netilps.
  • Mažas Phillips atsuktuvas.
  • FAT32 formato USB atmintis, skirta PS3 programinei įrangai atsisiųsti. Galite atsisiųsti iš //es.playstation.com/ps3/support/system-software/. Atsisiuntę sukurkite aplanką pavadinimu „PS3“, o jame kitą – „UPDATE“. Nukopijuokite atsisiųstą failą į aplanką „UPDATE“.
  • USB-Mini laidas (pvz., konsolinio valdiklio įkroviklis).

Pakeitę standųjį diską pamatysite, kad paleidus konsolę tai rodo disko klaidą. Įveskite USB, kad įkeltumėte programinę-aparatinę įrangą, failą, kurį atsisiuntėte prieš kurį laiką. Atlikite veiksmus, kol diegimas bus baigtas.

Iš principo tai yra procesas, kuris negali sukelti daug komplikacijų, bet nuo jo skaitymo iki atlikimo yra tam tikras tempas, tiesa? Štai kodėl tokiais atvejais man visada patinka filmuoti „YouTube“ ir pamatyti gerą aiškinamąjį vaizdo įrašą, kuriame parodyta, kaip tai padaryti gyvai. Taigi pakeitimą darau tuo pačiu metu kaip ir vaizdo įrašo autorius ir vengiu suklysti.

Kad visas procesas būtų jums lengvesnis, pateikiame kelis Youtube vaizdo įrašus, po vieną kiekvienam PS3 konsolės tipui, kad aiškiai matytumėte, kaip pakeisti PS3 kietąjį diską ir neišgąsdintumėte (pasakysiu kitą dieną, kai išvaliau diskų grotuvo objektyvą, tai buvo nemaža odisėja...)

Kaip pakeisti kietąjį diską PS3 FAT

Kaip pakeisti PS3 Super-Slim standųjį diską

Kaip pakeisti PlayStation 3 Slim standųjį diską

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found