„Oukitel Mix 2“ apžvalga, be rėmelio mobilusis telefonas su 21,0 MP ir 6 GB RAM

Oukitel padarė nemažą kokybinį šuolį su savo nauju Oukitel Mix 2. Nepamirštant, kad tai yra „Xiaomi Mi Mix 2“ klonas, naujasis „Oukitel“ statymas apima ekologiškesnes ganyklas, kurių charakteristikos yra geresnės, nei esame įpratę matyti šio gamintojo. Be to, našumu jis pranoksta tai, kas iki šiol buvo geriausia „Xiaomi Mi Mix 2“ kopija – „Vernee Mix 2“. Ar pažiūrėsime?

„Oukitel Mix 2“: „Oukitel“ pakilimas į vidutinį diapazoną su didžiosiomis raidėmis

Šiandienos apžvalgoje apžvelgiame "Oukitel Mix 2"., terminalas, kuris papildo berėmių mobiliųjų telefonų madą ir apima labai galingą RAM, taip pat 21,0 MP dvigubą galinę kamerą ir daugiau nei įdomių specifikacijų paketą.

Dizainas ir ekranas

„Oukitel Mix 2“ turi a 5,99 colio LTPS ekranas su Pixel Full HD + raiška (2160x1080p) ir 18:9 formato koeficientas, apimantis beveik visą priekinį skydelį. Tokiu būdu pristatykite vieną iš jų prietaisai be rėmelių kaip jiems sekasi nuo „Samsung Galaxy S8“ pasirodymo.

Be jokios abejonės, dizaino lygmeniu randame telefoną, labai panašų į „Xiaomi Mi Mix 2“, kurio asmenukių kamera perkelta apatinėje priekinio skydelio paraštėje, o pirštų atspaudų detektorius – gale. Be to, jis turi kristalizuotą korpusą, atsparų dulkėms ir vandeniui nedideliais kiekiais.

Tai nestebina dizainas, bet tikrai malonus akiai, su nuoseklia ir modernia apdaila.

Galia ir našumas

Aparatūros lygiu „Oukitel Mi Mix 2“ yra viskas, ko šiandien galime paprašyti iš vidutinės klasės. Įrengti procesorių „Helio P25 Octa Core“, 2,39 GHz, su Mali T880 GPU, 6 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties plečiama iki 512 GB naudojant SD kortelę. Visa tai naudojant „Android 7.0“ estafetę.

Didelės galios rinkinys su kuria galime žaisti didelio našumo žaidimus ir lengvai paleisti bet kokią programą, kurią galime atsisiųsti, kad galėtume naudoti ir mėgautis. Negalime jo lyginti su geriausiais „Snapdragon“ procesoriais – kaina taip pat nepaprastai mažesnė –, tačiau jo efektyvumas yra daugiau nei įrodytas, nes tai yra viena iš laimėjusių „Mediatek“ siūlomų SoC kortelių.

Kamera ir baterija

The Helio P25 Tai lustas, skirtas itin ploniems dviejų kamerų išmaniesiems telefonams, būtent tai ir randame šiame „Oukitel Mix 2“. „Samsung“ pagaminta 21,0 MP + 2,0 MP galinė kamera su kuria galima fotografuoti su bokeh efektu, su diafragma F / 2.0 ir 4K vaizdo įrašymas. Dėl priekinės dalies mums belieka 13,0 MP asmenukių kamera su blykste kas irgi nėra blogai.

Apibendrintai galima teigti, kad fotoaparatas turi vieną geriausių kombinacijų – jei ne geriausią –, kokią iki šiol matėme Oukitel, ir apskritai Azijos vidutinės klasės – su „Xiaomi Mi A1-“ leidimu.

Kalbant apie savarankiškumą, „Mix 2“ turi didelę įmontuotą 4080 mAh bateriją. Stipri baterija, galinti palaikyti kasdienį ritmą ir patraukti išmanųjį telefoną su tokio dydžio ekranu kaip šis iš Oukitel. Į tai reikia atsižvelgti, nes nors jo svoris žymiai padidėja, ne visi gnybtai be rėmelių turi tokią talpią bateriją, ir tai galiausiai atsieina.

Kitos funkcijos

„Oukitel Mix 2“ taip pat turi 3,5 mm ausinių lizdą, „Dual SIM“ („Nano + Nano“), Bluetooth 4.2, ir palaiko WiFi 802.11a / b / g / n tinklus ir FDD-LTE, GSM ir WCDMA (2G / 3G / 4G) tinklus.

„Oukitel Mix 2“ nuomonė ir galutinis įvertinimas

Oukitel Mix 2 testuoju beveik mėnesį. Mėgstu blizgančią galinio dangtelio apdailą, o ekranas neabejotinai įspūdingas – ypač man, naudojusiam 5 ″ mobilųjį telefoną.

Fotoaparatas yra dar vienas šio Oukitel Mix 2 aspektas, kuris mane nustebino. Jis gali fotografuoti su tikrovei labai tikroviškomis spalvomis, per daug nesikreipiant į mėlynus ar raudonus tonus, o tai dažnai matoma vidutinės klasės terminaluose. .

Vienintelis neigiamas dalykas, kurį iki šiol radau, yra jo svoris: mes susiduriame su stipriu motyvu. Priešingu atveju našumas yra sklandus ir jis gali perkelti visas programas ir žaidimus be didelių komplikacijų.

Kaina ir prieinamumas

The Oukitel Mix 2 ką tik buvo pristatytas visuomenėje, ir jį jau galima gauti 199,99 USD, keisti apie 166 eurus „GearBest“.

Be to, gruodžio 4 d., nuo 09:00 UTC, pirmuosius 30 vienetų galima įsigyti tik už 99,99 USD (mažiau nei 84 €) naudojant nuolaidos kuponą.99 MIX2 USD“ (be kabučių).

Apskritai susiduriame su aukščiausios klasės išmaniuoju telefonu su kokybiška apdaila ir kai kuriomis labai patraukliomis funkcijomis, ypač tiems, kurie ieško galios ir tinkamo ekrano.

GearBest | Pirkite Oukitel Mix 2

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found