Kaip atkurti „WhatsApp“ nuotraukas ir vaizdo įrašus – „The Happy Android“.

„WhatsApp“ yra komunikacijos įrankis, leidžiantis mums akimirksniu kalbėtis su bet kuriuo kontaktu, net jei jis mus užblokavo, ir net skambinti vaizdo skambučiais (nors yra daug geresnių vaizdo konferencijų programų, „WhatsApp“ yra visai nebloga). Tačiau ne mažiau tiesa, kad juo siunčiame ir daugybę nuotraukų bei vaizdo įrašų.

Jei nesame įpratę saugoti šių daugialypės terpės failų, kyla pavojus, kad kada nors netyčia juos ištrinsime ir negalėsime jų pasiekti. Ar tuIštrintas WhatsApp nuotraukas galima atkurti? Veiksmingai. O kaip su vaizdo įrašais? Ar juos taip pat galima susigrąžinti? Ir tai yra!

Noriu, kad tai būtų išsamiausias vadovas visame tinkle, kaip atkurti nuotraukas ir vaizdo įrašus iš WhatsApp, todėl stengsiuosi nepalikti nė vienos detalės ore. Eime ten!

Pamatysime dabarkaip atkurti ištrintas WhatsApp nuotraukas ir vaizdo įrašus naudojant 4 skirtingus metodus:

  • Iš naujo atsisiunčiant nuotrauką / vaizdo įrašą iš WhatsApp serverių.
  • Naudodami atkūrimo programas.
  • Atliekamas atsarginės kopijos atkūrimas.
  • Atkūrimo programų naudojimas PC / Mac.

Prieš pradėdami nuotraukų ir vaizdo įrašų atkūrimą, šiek tiek patikrinkite

Visi failai, kuriais keičiamės naudodami WhatsApp, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, garso įrašus, dokumentus ir kitus, yra saugomi aplanke mūsų įrenginio vietinėje atmintyje. Geras įprotis prieš pradedant atkurti kopijas ar pradedant ilgai trunkančius atkūrimo procesus paprastai yra pažvelgti į šį aplanką. Galbūt failas, kurį praradome, yra!

Jei dirbame su „Android“, aplankas, kuriame išsaugomos „WhatsApp“ nuotraukos ir vaizdo įrašai, yra šiuo keliu: «Vietinis / WhatsApp / Žiniasklaida«. Čia rasime visus daugialypės terpės failus, suskirstytus į aplankus: vaizdus, ​​vaizdo įrašus, garso įrašus, GIF ir kt.

Norėdami pasiekti šiuos aplankus, mums reikia failų naršyklės. Paprastai daugumoje mobiliųjų telefonų yra iš anksto įdiegta naršyklė, bet jei jos neturime, galime ją įdiegti ŽVAIGŽDĖ, labai rekomenduojamas nemokamas tvarkytuvas: paprasta naudoti ir jame nėra skelbimų.

Atsisiųskite QR kodo failų tvarkyklę ASTRO Kūrėjas: App Annie Basics Kaina: Nemokama

Taip pat turime prisiminti, kad jei vieną dieną mūsų telefonas sulūžtų, sulūžtų ar virstų plyta, neteksime prieigos prie vidinės atminties, o kartu ir prie visų savo WhatsApp nuotraukų. Kad taip neatsitiktų, rekomenduojama suaktyvinti atsarginę kopiją „Google“ diske, taip pat SD atmintis, kurioje galime karts nuo karto išsaugoti mėgstamas nuotraukas ir vaizdo įrašus, kad išvengtume galimų nepataisomų katastrofų.

Išsaugodami atsarginę kopiją „Google“ diske galite išvengti daugelio baisių. Nepamirškite suaktyvinti skirtuko „Įtraukti vaizdo įrašus“!

Nuotraukų ir daugialypės terpės failų atkūrimas iš WhatsApp serverių

WhatsApp pradėjo saugoti visų gaunamų daugialypės terpės failų atsargines kopijas savo serveriuose 3 mėnesių laikotarpiui. Jei ištrintas vaizdas ar failas yra senesnis nei 3 mėnesiai, galime jį atkurti tiesiogiai.

Tam turi būti įvykdytos šios 3 sąlygos:

  • Kurių neištrynėme pokalbį kur gauname vaizdą / vaizdo įrašą.
  • Kurių neištrynėme pranešimas (arba kalbos burbulas) kur gauname vaizdą / vaizdo įrašą.
  • Kad ištrintas failas buvo aplankesdcard / WhatsApp / iš mūsų telefono. Tai aplankas, kuriame pagal numatytuosius nustatymus išsaugomi visi „WhatsApp“ mums atsiųsti dokumentai. Jei šiuo atžvilgiu nepadarėme jokių pakeitimų, problemų neturėtų kilti.

Jei atitiksime šias 3 sąlygas ir siunta bus senesnė nei 3 mėnesiai, WhatsApp savo serveriuose turės atsarginę failo kopiją. Mes žinosime, kad jis bus pasiekiamas pradinio siuntos vaizdo miniatiūroje pasirodo su atsisiuntimo piktograma.

Norėdami jį atkurti, tereikia spustelėti neryškų vaizdą ir jis vėl bus atsisiųstas į mūsų telefoną. Kaip paprasta.

Galime iš naujo atsisiųsti vaizdą, nes siunta nebuvo ištrinta. Todėl „WhatsApp“ vėl atsisiųs jį iš savo serverių.

Asmeniškai turiu pripažinti, kad per visus „WhatsApp“ naudojimo metus šis triukas man retai pasiteisino. Arba dėl to, kad ištryniau pokalbį ar pranešimą, kuriame jie man atsiuntė failą, arba dėl to, kad praėjo per daug laiko, kad vaizdas vis dar būtų programos serveriuose. Tačiau nesijaudinkite, yra ir daugiau sprendimų, kurie padės mums išspręsti problemą!

Kaip atkurti „WhatsApp“ nuotraukas naudojant „Restore Image“.

Vienas iš „Android“ naudojimo pranašumų yra didelė nemokamų programų rinka, teikianti sprendimus praktiškai bet kokiam poreikiui. Jei ištrynėte „WhatsApp“ nuotraukas, galite įdiegti „Restore Image“ programą, kad jas atkurtumėte. Tai programa, skirta „Android“ įrenginiams, kurių vienintelis tikslas – surasti ir atkurti nuotraukas ir vaizdo įrašus, ištrintus iš mūsų pranešimų siuntimo programų, tokių kaip „WhatsApp“ ar „Line“.

Daugeliui programų, skirtų atkurti ištrintas nuotraukas ir vaizdo įrašus iš mūsų telefono, reikia root leidimų, kad būtų galima atkurti nuotraukas. Kita vertus, atkurti vaizdą nereikia šių leidimų, todėl jis yra nepaprastai naudingas įrankis.

Atsisiųskite QR kodo atkūrimo vaizdą (labai paprasta) Kūrėjas: AlpacaSoft Kaina: Nemokama Naudodami šią programą galite paprastai atkurti ištrintas nuotraukas ir vaizdo įrašus

Alternatyva: išbandykite „MobiSaver“.

Jei negausime rezultatų naudodami „Restore Image“, taip pat galime pabandyti įdiegti programą „MobiSaver“.. Šiandien tai yra programa, su kuria pasiekiau geriausių atsigavimo rezultatų.

Atsisiųskite QR kodą EaseUS MobiSaver-Recover Photo & Contacts Kūrėjas: EaseUS duomenų atkūrimo programinė įranga Kaina: Nemokamas

Jis gali atstatyti failai, ištrinti iš mūsų „Android“ vidinės atminties, filtruojant ir nepaliekant miniatiūrų bei labai mažų failų. Jo galia neįtikėtinai padidėja, jei turime root teises, nors tai nėra būtina norint ją naudoti. Pastaba: galite pamatyti, kaip įsišaknyti Xiaomi, Moto, HTC, One Plus mobiliuosiuose įrenginiuose ŠIS ĮRAŠAS. Čia taip pat galite pamatyti, kaip išjungti „Huawei“, „Samsung“, LG, „Sony“ ir „Nexus“ įrenginius KITAS ĮRAŠAS.

Jei taip pat gausime mokamą versiją, galime atkurti daug daugiau nuotraukų, vaizdo įrašų ir failų, bet nemokama versija paprastai yra daugiau nei pakankamai Daugeliu atvejų. Rekomendacija: pirmiausia išbandykite nemokamą versiją ir pažiūrėkite, ką ji rodo.

Pašalinkite programą ir atkurkite atsarginę kopiją

Jei naudodami „Restore Image“ negaunate rezultatų ir vis tiek nematote, kaip atkurti „WhatsApp“ nuotraukas, visada galite pasirinkti programą pašalinti ir įdiegti iš naujo. Diegimo proceso metu WhatsApp paklaus, ar norite atkurti senus pranešimus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasakyti „taip“, kad „WhatsApp“ atkurtų atsarginę kopiją. Atsarginė kopija leis mums atkurti senus pokalbius, taip pat atkurti WhatsApp nuotraukas ir visus vaizdo įrašus, kurie yra šioje atsarginėje kopijoje.

Prisiminkite, ką minėjome įrašo pradžioje: vaizdo įrašai užima daug vietos saugykloje, todėl pagal numatytuosius nustatymus jie nėra įtraukti į „WhatsApp“ atsargines kopijas. Kad taip nenutiktų, būtina WhatsApp nurodyti, kad taip pat norime, kad vaizdo įrašai būtų nukopijuoti. Norėdami tai padaryti, turime eiti į „WhatsApp“ nustatymų meniu „Pokalbiai -> Atsarginė kopija“ ir suaktyvinti „Įtraukti vaizdo įrašus«.

Tai reiškia, kad „WhatsApp“ veikia debesies atsarginės kopijos visų mūsų pokalbių ir failų per mūsų anksčiau nustatytą laikotarpį (galime pasirinkti dienos, savaitės ar mėnesio kopijas). Be to, „WhatsApp“ taip pat veikia kasdieninė vietinė atsarginė kopija, kiekvieną vakarą, 7 dienas.

Todėl, jei ištrynėte neseniai, galite pasirinkti iš naujo įdiegti ištrintus failus kaip būdą atkurti ištrintus failus. Galite pamatyti, kaip atlikti procesą žingsnis po žingsnio ŠIS ĮRAŠAS.

Dar kartą įdiekite „WhatsApp“, kad atkurtumėte pranešimų ir failų atsargines kopijas

Vietinių ir „Google“ disko atsarginių kopijų peržiūra

Vietinės atsarginės kopijos daromos 7 dienoms, vadinasi, turėsime 7 atsarginės kopijos, saugomos mūsų mobiliajame telefone. Taip pat „Google“ diske, jei šią parinktį suaktyvinsime, galime patikrinti iš «Nustatymai -> Pokalbiai -> Atsarginė kopija«.

  • Vietinėje: Atsarginės kopijos išsaugomos aplanke «WhatsApp / Duomenų bazės /»Su nomenklatūramsgstore.db.crypt12 (su kiekvienos ankstesnių dienų kopijos variantais).
msgstore.db.crypt12 yra naujausia kopija. Likusi dalis yra iš ankstesnių 6 dienų.
  • „Google“ diske: „Google“ diskas išsaugo „WhatsApp“ atsarginę kopiją aplanke «Atsarginės kopijos"Po antrašte"WhatsApp atsarginė kopija«.
Kaip matote, čia yra paskutinis egzempliorius ir šiandien 4 valandą ryto.

Jei iš naujo įdiegdami WhatsApp nepavyko atkurti prarastos nuotraukos ar vaizdo įrašo, mes tęsime diegimą iš naujo ankstesnėmis dienomis padarytos atsarginės kopijos (Galbūt tuo metu WhatsApp dar turėjo dokumentą, kurio mes ilgimės).

Norėdami iš naujo įdiegti senas atsargines kopijas, peržiūrėkite įrašą, kurį paminėjome prieš porą pastraipų, kur viską paaiškinome žingsnis po žingsnio.

Atkurkite ištrintas „WhatsApp“ nuotraukas ir vaizdo įrašus iš kompiuterio / „Mac“.

Mums nepasisekė atkurti vaizdo ar atsarginės kopijos ir vis dar negalime atkurti bet kokią nuotrauką ar vaizdo įrašą? Atsipalaiduokite, galime išbandyti daugiau dalykų. Kameroje dar yra kelios kulkos. Yra „Windows“, „Linux“ ar „Mac“ skirtų darbalaukio programų, kurios atlieka giliosios paieškos ir atkūrimo procesus. Žinoma, šios priemonės taip pat gali mums puikiai pasitarnauti atkurti nuotraukas ir vaizdo įrašus, kuriuos išsaugojome „Android“., net jei jų negavome per WhatsApp.

Kaip vartotojas aš paprastai rekomenduoju programą Recuva, kurios nemokama versija yra puiki ir labai paprasta naudoti. Bet kokiu atveju, naudodami „Recuva“, „WhatsApp“ nuotraukas galėsime atkurti tik tuo atveju, jei jas saugosime savo telefono SD atmintyje. Atsižvelkite į tai!

Norėdami atkurti nuotraukas, vaizdo įrašus ir failus naudodami „Recuva“, turimeišimkite „microSD“ atmintį iš telefono ir prijunkite ją prie kompiuterio. Norėdami prijungti atmintį prie kompiuterio, turime naudoti MicroSD-SD ar panašaus tipo adapterį. Kai sistema atpažins SD, paleisime „Recuva“ ir paprašysime atlikti paiešką mūsų kortelėje.

„Recuva“ leidžia filtruoti paiešką pagal failo tipą (nuotraukas, vaizdo įrašus ir kt.)

Tokio tipo atkūrimas paprastai užtrunka, todėl turėsime skirti programai kelias minutes, kad užbaigtume failų paiešką.

Kaip atkurti „WhatsApp“ nuotraukas naudojant „Dr. Fone“ arba „Mobisaver“.

Nė vienas iš šių metodų jums nepadėjo? Šiuo atveju gali būti, kad tai buvo nuotrauka, ilgą laiką saugoma jūsų telefono vidinėje atmintyje. Kaip tada galime atkurti failussaugomi vidinėje atmintyje? Tokiose situacijose, jei neturime įsišaknijusio telefono, galime rasti keletą alternatyvų, kurios žada atkurti ištrintas nuotraukas ir vaizdo įrašus iš WhatsApp, pavyzdžiui, Dr. Fone ar Mobisaver.

Kalbame apie darbalaukio programas: tereikia telefoną per USB prijungti prie kompiuterio ir paleisti vieną iš šių programų. Atkūrimo procesas praktiškai nesiskiria nuo anksčiau minėto Recuva. Kokia problema? Kad abi programos yra mokamos, o pigesnės jų versijos kainuoja apie 40 USD. Kad galėtume sumokėti tokią sumą, jums labai reikia nuotraukos ar vaizdo įrašo.

Ar „Dr. Fone“ ir „Mobisaver“ tikrai veiksmingi, ar tai tik sukčiai?

Jei ieškote internete kaip atkurti ištrintas WhatsApp nuotraukas Daugelyje puslapių rekomenduojamas daktaras Fone. Problema ta, kad net atsisiuntus nemokamą versiją, ji neleidžia atkurti nuotraukų ar vaizdo įrašų. Tai bandomoji versija, kuri nieko neatkuria.

Kadangi man buvo labai įdomu sužinoti tikrąjį šios programos efektyvumą, ieškojau žmonių nuomonių ir nors dauguma teigia, kad jiems nieko nepavyko atkurti, atrodo, kad mokama versija veikia. Deja, aš negaliu mokėti už licenciją patikrinti -bent jau kol kas, todėl reikės pasitikėti. Bet kuriuo atveju nuo pat pradžių reikėtų į tai žiūrėti labai labai atsargiai.

ATNAUJINTA : Pagaliau gavau licenciją ir galėjau išbandyti vieną iš šių garsių darbalaukio programų: „MobiSaver“.. Didelis šios programos trūkumas yra tas, kad „Android“ turime turėti root teises kaip būtinas reikalavimas. Pastaba navigatoriams: daugumoje įrenginių, norint įsišaknyti, paprastai reikalingas ankstesnis terminalo formatavimas, todėl, nebent jau turime įsišakniję telefoną, root tik padės mums viską apsunkinti ir dar labiau apsunkins atkūrimą.

Įveikus šią kliūtį, paraiška sąžiningai atkuria daugybę ištrintų vaizdų, nuotraukų ir vaizdo įrašų, tiek „WhatsApp“, tiek „Android“ apskritai. Tai dar efektyvesnė nei mobiliųjų telefonų „MobiSaver“ programos versija.

Todėl TAIP, MobiSaver veikia (pažiūrėkime, ar po kurio laiko galėsiu išbandyti Dr. Fone ir taip pat patvirtinu jo efektyvumą iš pirmų lūpų).

Paskutinis bandymas: pabandykite atkurti dokumentą iš „WhatsApp Web“.

Šis mažas triukas neseniai pasirodė keliose svetainėse. Iš esmės jį sudaro prieiga prie „WhatsApp“ žiniatinklio versijos iš kompiuterio (arba iš kito telefono) ir ten ieškoma prarastos nuotraukos ar vaizdo įrašo kopijos.

  • Kompiuterio naršyklėje pasiekiame //web.whatsapp.com.
  • Dabar einame į mobilųjį telefoną, atidarome „WhatsApp“ ir spustelėkite viršutinį išskleidžiamąjį meniu, pasirinkdami „„WhatsApp“ žiniatinklis”.

  • Tada mobiliuoju telefonu nuskaitome naršyklėje pasirodžiusį QR kodą.

  • Kai suaktyvinsime ir sinchronizuosime „WhatsApp“ žiniatinklio versijoje, tereikia ieškoti nuotraukos ar dokumento ir pamatyti, ar jis vis dar yra.

Šis metodas ypač gerai veikia, jei failas buvo ištrintas iš telefono vaizdų galerijos. Jei tai, ką padarėme, buvo ištrinti pokalbį arba WhatsApp pranešimą, kuriame buvo nuotrauka, jai bus sunkiau pasirodyti.

Ką manote apie šiuos atkūrimo būdus? Štai trumpas vaizdo įrašas iš mūsų „YouTube“ kanalo šia tema:

Prevenciniai „WhatsApp“ nuotraukų ir vaizdo įrašų atkūrimo būdai

Kitas labai naudingas būdas atkurti nuotraukas ir vaizdo įrašus iš WhatsApp yra programos naudojimas Sąvartynas. Sumontuotas jis atlieka klasikos funkciją Windows šiukšlinė mūsų sistemoje Android.

Tai yra, jei ištrinsime bet kurį „WhatsApp“ failą, Užuot ištrintas visam laikui, jis pateks į šiukšliadėžės šiukšliadėžę., ir mes galime lengvai jį atkurti tiesiog ieškodami šiukšliadėžėje.

Bet kokiu atveju, jei jau ištrynėme nuotrauką / vaizdo įrašą, vėliau bus nenaudinga įdiegti „Dumpster“, nes tai prevencinė priemonė. Jei norite išvengti problemų ateityje, čia yra nuoroda į programą „Google Play“. Atvirai rekomenduoju.

Atsisiųskite QR kodo šiukšliadėžės šiukšliadėžę Kūrėjas: Baloota Kaina: Nemokama

„WhatsApp“ nuotraukų ir vaizdo įrašų atkūrimas yra lengvesnis naudojant šakninius leidimus

Baigdami pakomentuokite jei mūsų telefonas ar planšetinis kompiuteris yra įsišaknijęs, bus daug lengviau atkurti prarastus failus. Atkūrimo programos ir programos yra daug efektyvesnės įrenginyje, kuriame turime administratoriaus teises ir galime atlikti daug efektyvesnes paieškas.

Vienas ryškiausių pavyzdžių yra anksčiau minėtas MobiSaver, kuris veikia tik su root. Šiuo atveju tai ne pasirinkimas, o būtinas reikalavimas!

Terminalo įsišaknijimas yra labai subtilus procesas jei kas nors negerai, galime prarasti duomenis ar net išjungti įrenginį. Todėl prieš įsitraukdami į tokį procesą svarbu, kad visada aiškiai žinotume, ką darome. Geriausia rasti konkretų įsišaknijimo metodą mūsų tiksliam terminalo modeliui. Jie yra tie, kurie veikia geriausiai. Jei ne, visada galime pažvelgti į kitas straipsnis .

Jei šis įrašas jums pasirodė įdomus ir (arba) jis padėjo jums išspręsti jūsų problemą, būčiau dėkingas, jei galėtumėte man padėti jį paskleisti savo socialiniuose tinkluose, „Telegram“ arba pasakyti draugui, kad atradote gražią svetainę „elandroidefeliz“ .com. Ačiū ir iki kito įrašo!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found