TP-LINK TL-WN725N tinklo adapterio apžvalga

Nano USB belaidžio tinklo adapteris TP-LINK TL-WN725N, tai labai tvarkinga programėlė. Yra apie mažas USB įrenginys, prijungtas prie kompiuterio, leidžia prisijungti prie WiFi tinklo 150 Mbps greičiu.

TP-LINK TL-WN725N funkcionalumas

TP-LINK TL-WN725N tinklo adapteris leidžia prisijungti prie belaidžių tinklų 802.11B, 802.11G ir 802.11n, o tai reiškia, kad galite prisijungti prie daugumos esamų belaidžių tinklų. Be to, jo diapazonas yra gana didelis, nes gali užmegzti ryšį net esant daugiau nei 10 metrų nuo maršrutizatoriaus. Mano atveju bandžiau jį prijungti prie nešiojamojo kompiuterio svetainėje ir net turint maršrutizatorių kitame kambaryje gana toli, naršymas ir atsisiuntimai visiškai nenukentėjo.

TP-LINK nano tinklo adapteris išsiskiria savo elegancija ir dydžiu

Įspūdingiausias ir galbūt pagrindinė priežastis įsigyti šį USB tinklo adapterį yra būtent jo dydis. Niekada nepajusime, kad prie kompiuterio pridedame dar vieną priedą. Jis tikrai mažas, o būdami toks nepastebimas, galime palikti jį prijungtą prie nešiojamojo kompiuterio ir pamiršti.

TP-LINK TL-WN725N diegimas ir tvarkyklės

Vienintelis TP-LINK TL-WN725N trūkumas būtų diegimo procesas ir tvarkyklės. „Windows 8“ sistema atpažįsta įrenginį nereikalaujant diegti papildomų tvarkyklių, tačiau ankstesnėms versijoms, pvz., „Windows 7“ ar XP, reikalingas diegimo paketas.

Įrenginys tiekiamas su tvarkyklėmis kompaktiniame diske, bet jei nepasisekė, nes kompiuteryje nėra disko įrenginio, diegimas gali būti problema. Iš esmės galite atsisiųsti ir tvarkykles iš TP-LINK svetainės , bet mano atveju man nepavyko jų tinkamai įdiegti ir turėjau padaryti su įrenginiu gauto diegimo disko vaizdą ir įdiegti tvarkykles iš laikmenos.

Atrodo, kad yra 2 to paties produkto versijos ir jei jums pasiseks nusipirkti TP-LINK TL-WN725N V2 versiją turėsite tam tikrų sunkumų jį įdiegdami senose operacinėse sistemose arba kitame įrenginyje, pvz., Raspberrys. Būkite atsargūs, tai nereiškia, kad jis neveikia. Veikia puikiai, bet reikia šiek tiek daugiau padirbėti.

TL-WN725N yra išorinių tinklo adapterių „Ant-man“ / Vaizdas: ComicBookResources.com

Prietaiso techniniai duomenys

Galutinis TL-WN725N įvertinimas

Trumpai tariant, jei jūsų nešiojamojo kompiuterio tinklo adapteris yra sugedęs (arba jei norite užtikrinti „WiFi“ ryšį su staliniu kompiuteriu) ir jums reikia praktiškas, efektyvus ir elegantiškas sprendimas, TP-LINK nano USB tinklo adapteris yra labai rekomenduojamas pasirinkimas. Jis taip pat turi beveik juokingą kainą už viską, ką jis siūlo, todėl verta apsvarstyti galimybę.

Jūs galite gauti TP-LINK TL-WN725N nano USB belaidžio tinklo adapteris „Amazon“. tik už 6,90 EUR.

Pirkite TL-WN725N iš TP-LINK „Amazon“.

Galutinis rezultatas: 8/10

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found