Kaip pakeisti ir tinkinti pranešimų garsus „Android“.

„Android“ turi daug numatytųjų skambėjimo tonų ir skambėjimo tonų tinkinti gaunamus pranešimus kiekvienos mūsų įdiegtos programos. Tačiau sistema mums to nepadaro taip paprasta, jei tai, ko norime, yra pridėti savo garsą arba .MP3 arba .M4A failą norėdami tinkinti šiuos pranešimus. Šiandien mes paaiškiname, kaip tai padaryti paprastai ir paprastai.

Kaip pridėti naujų pasirinktinių garsų „Android“ pranešimams

Norėdami pridėti naują toną arba garso takelį į mūsų garso banką, kad gautume pranešimus, tereikia atlikti šiuos veiksmus:

  • Nukopijuojame arba atsisiunčiame garso takelį, kurį norime naudoti kaip pranešimo garsą savo terminale.
  • Per failų naršyklė, pvz., Failų tvarkyklė + arba ASTRO, vidinėje įrenginio atmintyje pereiname į aplanką "Pranešimai"Arba"Pranešimai”.
  • Mes įklijuojame garso failą į aplanką "Pranešimai”.

Iš čia tereikia eiti į programą, kurią norime tinkinti, ir priskirti naują norimą pranešimo toną. Pamatysime, nes dabar galime pasirinkti pasirinktinį garsą, kurį ką tik nukopijavome į „Android“ įrenginį.

Jei telefone ar planšetiniame kompiuteryje neturite failų naršyklės ir nenorite diegti ES File Explorer – pastaruoju metu ji labai išgyvena – galite išbandyti lengvesnes tvarkykles, tokias kaip minėtą File Manager + arba ASTRO. .

Atsisiųskite QR kodo failų tvarkyklę Kūrėjas: Failų tvarkyklė plius Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodo failų tvarkyklę ASTRO Kūrėjas: App Annie Basics Kaina: Nemokama

Galiausiai, jei po ranka turime kompiuterį ir USB kabelį, galime žymiai pagreitinti visą procesą, prijungę Android įrenginį prie kompiuterio ir kopijuodami-įklijuodami tiesiai iš kompiuterio.

Nieko tokio! Daug geriau rankomis!

Kiekvienos programos pranešimų ir numatytųjų tonų tinkinimas

Kaip jau sakiau šiek tiek aukščiau, „Android“, norėdami pakeisti pranešimų garsą, turime eiti į atitinkamos programos nustatymus ir pakeisti jį ranka. Pavyzdžiui, jei norime pakeisti pranešimo toną iš WhatsApp, mes turime eiti į "Nustatymai -> Pranešimai -> Pranešimo skambėjimo tonas”.

Jei naudojate kitas programas, pvz., Gmail, mes turime eiti į "Nustatymai -> Kvito garsas ir vibracija -> Garsas”.

Ir taip toliau.

Mes taip pat galime pakeisti numatytasis pranešimų skambėjimo tonas „Android“.. Šį koregavimą galime atlikti nuo "Nustatymai -> Garsas -> Numatytasis pranešimų skambėjimo tonas“. Tokiu būdu nustatysime naują toną visiems sistemos pranešimams ir visoms programoms, kurios neturi suasmeninto tono.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found