Kaip atkurti gamyklinius „Android“ nustatymus neprarandant duomenų

Kaip ir bet kuri kita operacinė sistema, „Android“ laikui bėgant sulėtėja. Kartais programėlė pradeda sugesti, neprisijungia GPS, WiFi arba tiesiog turime problemų su fotoaparatais ar žaidimu. Bet kuriuo iš šių atvejų įrenginys būtų labai naudingas, jei atkurtume gamyklinius nustatymus.

Būna situacijų, kai žodžiai nereikalingi, o kad ir kaip skaudėtų, žinome, kad turime formatuoti. Bet kaip su duomenimis? Ar yra būdas iš naujo nustatyti Android nustatymus neprarasdami nuotraukų, vaizdo įrašų ir kitų dokumentų? Taip! Ir būtent tai matysime šiandien.

Kaip atkurti gamyklinius „Android“ nustatymus neprarandant asmeninių failų

Vienas didžiausių rūpesčių atkuriant Android telefoną ar planšetinį kompiuterį yra atitinkamų atsarginių dokumentų, kontaktų, SMS ir kt. Laimei, nuo naujausių „Android“ versijų jau galime atlikite „dalinį“ arba „selektyvų“ gamyklinių parametrų atstatymą. Labai rekomenduojama, jei problemų kyla tik dėl labai konkrečios mobiliojo telefono dalies.

Norėdami tai padaryti, įeiname į „Android“ nustatymų meniu ir einame į skyrių „Sistema -> Atkūrimo parinktys”.

Pastaba: priklausomai nuo mūsų „Android“ tinkinimo sluoksnio, tiksli vieta gali skirtis. Kai kuriuose terminaluose jį rasime "Sistema -> Atstatyti", Kituose viduje"Atsarginės kopijos", Arba"Saugumas”.

Galimos dalinio atkūrimo parinktys

„Android“ siūlomose atkūrimo arba „soft reset“ parinktyse randame 2 galimas parinktis:

  • Iš naujo nustatykite „Wi-Fi“, mobilųjį tinklą ir „Bluetooth“: Iš čia ištrinsime visus ryšio nustatymus irpaliksime originalios gamyklinės būklės. Rekomenduojamas sprendimas, jei turime problemų dėl aprėpties, WiFi ar Bluetooth ryšio. Tai padarę turėsime iš naujo sukonfigūruoti SIM kortelę ir iš naujo įvesti visus „WiFi“ slaptažodžius. Taip pat mūsų belaidžių įrenginių, pvz., ausinių ir garsiakalbių, susiejimas. Žinoma, visos programos, nuotraukos, vaizdo įrašai ir dar daugiau lieka nepakitę.
  • Gauti programos nustatymus: Su šia galimybe visos programos nuostatos nustatomos iš naujo- Išjungtos programos, programų pranešimai, numatytosios programos ir leidimų apribojimai ir kt. Programos duomenys lieka nepakitę. Rekomenduojamas sprendimas, jei išvalius duomenis ir talpyklą ir toliau kyla problemų su programa.

„Android“ nustatymo iš naujo meniu taip pat rasime trečią parinktį:Išvalyti visus duomenis“. Skirtingai nuo 2 ankstesnių atvejų, čia mes prarasime visus savo asmeninius duomenis (programėles, nuotraukas, vaizdo įrašus) ir telefonas bus atstatytas į pradinę gamyklinę būseną.

Paminėkite, kad kai kurie „Android“ telefonai taip pat siūlo kitą dalinio ištrynimo alternatyvą, vadinamą „Iš naujo nustatykite visus nustatymus“. Ši parinktis pašalina visi telefono nustatymai, pvz., pirštų atspaudai, užrakto ekrano slaptažodžiaiir tinklo nustatymus. Taip, visi vartotojo duomenys ir dokumentai.

Kaip matote, yra keletas variantų, kuriuos galime išbandyti prieš pasirinkdami visišką telefono ištrynimą. Mes kalbame apie procesai, kurie trunka ne ilgiau kaip 2 minutes Tai labai rekomenduojama atlikti kaip ankstesnį veiksmą iki visiško ištrynimo. Kartais mes sugebėsime išspręsti problemą, o kartais neturėsime kito pasirinkimo, kaip tik apsišarvuoti kantrybe ir tinkamai suformatuoti.

Jei šis įrašas buvo naudingas ar įdomus, skiltyje turiu kitų panašių straipsnių ANDROIDAS kad irgi neblogai. Ačiū, kad likote iki galo!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found