7 geriausi FTP klientai, skirti „Android“ – laimingasis „Android“.

The FTP (File Transfer Protocol) klientai, skirti Android Tai įrankiai, leidžiantys susisiekti su nuotoliniu serveriu, kad galėtume atsisiųsti arba įkelti failus. Keitimasis failais naudojant FTP yra veikla, kuri paprastai atliekama iš kompiuterio ir paprastai siejama su kompiuterinių sistemų administravimu. Nors tai taip pat gali būti naudinga, jei valdome tinklalapį – ar bet kurią kitą internetinę paslaugą – ir norime atlikti serverio pakeitimus tiesiai iš savo mobiliojo telefono.

Konkrečiu „Android“ atveju yra daug failų naršyklės, leidžiančios prisijungti prie serverių per FTPNors jiems trūksta daugelio pagrindinių funkcijų, kurias randame skirtuose FTP klientuose. Ar yra alternatyva, panaši į, pvz., Filezilla Android?

Šiuo metu geriausi FTP klientai, skirti „Android“.

Viena iš puikių „Android“ skirtų FTP klientų savybių yra ta, kad, kaip ir jų kolegos asmeniniams kompiuteriams, pvz., anksčiau minėta „Filezilla“, jie turi šifravimo įrankius, padedančius apsaugoti duomenis nuo galimų išorinių įsilaužimų. Kažkas esminio, jei tvarkome svarbius ar ypač jautrius failus. Tai vieni ryškiausių.

1 – Administratoriaus rankos

Admin Hands yra išsamiausias ir geriausiai įvertintas pažangus FTP klientas kuriuos šiuo metu galime rasti „Android“. Tai leidžia atlikti daugybę dalykų: prisijungti per SSH terminalą, palaiko TELNET, SFTP, FTP ir HTTP protokolus, saugų ir šifruotą administratoriaus raktą (AES-256) ir nuotolinį scenarijų vykdymą, be kitų funkcijų.

Naudodami „Admin Hands“ taip pat galime atlikti masinius veiksmus, tokius kaip atsisiuntimai, įkėlimai ar paketiniai vykdymai. Jame taip pat yra klaviatūra su specialiais simboliais ir serverių pingo ryšio įrankis. Iš tikrųjų tai labiau daugiafunkcis įrankis, skirtas sistemos administratoriams, o ne FTP klientas, bet tai tikrai verta.

Atsisiųskite QR kodo administratoriaus rankas: SSH / FTP / SFTP / TLN Kūrėjas: ARPAPLUS Kaina: Nemokamas

2 - IrFTP

Nors sąsaja yra šiek tiek pasenusi, AndFTP yra viena iš populiariausių alternatyvų, kai kalbama apie FTP klientus, skirtus „Android“. Programa palaiko protokolus FTP, SFTP, SCP ir FTPS per SSL / TLS (aiškus ir numanomas).

Prisijungę prie pagrindinio kompiuterio galime įkelti failus, atsisiųsti, ištrinti, pervardyti, redaguoti ir kitas įprastas funkcijas, kurias rastume darbalaukio kliente. Taip pat galime pakeisti aplankų ir failų leidimus, be aplankų sinchronizavimo. Trumpai tariant, labai išbaigta programa.

Šiuo metu yra 2 AndFTP versijos: nemokama, kuri neleidžia sinchronizuoti aplankų ir apima keistą reklamą, ir aukščiausios kokybės versija, kuri pašalina šiuos 2 apribojimus, už 4,99 USD.

Atsisiųsti QR kodą AndFTP yra FTP klientas Kūrėjas: LYSESOFT Kaina: Nemokama

3- FTPCafe FTP klientas

Paprastas, bet itin efektyvus FTP klientas, labai panašus į AndFTP. Jis palaiko FTP, FTPS (FTP per SSL implicit and explicit) ir SFTP (FTP over SSH). Kai prisijungiate prie serverio, jis leidžia prisijungti slaptažodį, RSA / DSA OpenSSL arba su ConnectBot privačiu raktu.

Kalbant apie jo savybes, su FTPCafe galime perkelti kelis failus ir aplankus, pristabdyti perkėlimus arba pervardyti, atsisiųsti, ištrinti failus ir kt. Programa yra nemokama su skelbimais, nors galime pereiti ir į mokamą profesionalią versiją už kiek daugiau nei 4 eurus, jei matome, kad programėlė mus tenkina ir tinkamai panaudojame.

Parsisiųsti QR kodą FtpCafe FTP Client Kūrėjas: Droidware JK Kaina: Nemokama

4- Turbo FTP klientas ir SFTP klientas

FTP klientas su patrauklia ir atnaujinta sąsaja – Taip, taip pat yra FTP klientų, kurie atrodo gerai, savo išvaizda labai panašūs į įprastą failų naršyklę. Prisijungę galime pasiekti serveryje esančių failų ir aplankų sąrašą, iš kurio galime įkelti arba redaguoti failus.

Turbo FTP palaiko slaptažodžius ir privačius raktus SFTP ryšiams, turi nedidelį redaktorių, siūlo root palaikymą ir šifravimą siunčiant slaptažodžius.

Atsisiųskite QR kodo Turbo FTP klientą ir SFTP klientą Kūrėjas: Docode OÜ Kaina: Nemokamas

5- Žiniatinklio įrankiai: FTP, SSH, HTTP

Daugiafunkcis įrankis, orientuotas į tinklalapių valdymą. Programoje yra FTP / SFTP klientas failams perkelti, taip pat kitos paslaugos, pvz., HTTP testeris, įrankis svetainės stabilumui patikrinti, šaltinio kodo redaktorius, Telnet klientas, SSH ir kai kurios kitos papildomos funkcijos.

Sistemos administratoriams, kūrėjams ir profesionalams tinkama programa, kuri siūlo kažką kitokio nei įprastas FTP klientas, kurį galime rasti „Google Play“ parduotuvėje.

Atsisiųskite QR kodo žiniatinklio įrankius: FTP, SSH, HTTP Kūrėjas: D.D.M. Kaina: Nemokama

6 - eFTP

„eFTP“, taip pat žinomas kaip „Easy FTP Client“, yra puikus „Android“ skirtas FTP klientas, turintis patrauklią sąsają, lengvai naudojamas ir pilnas funkcijų. Tačiau jis turi didelį apribojimą, ir tai yra nemokama versija leidžia perkelti tik ne daugiau kaip 3 GB duomenų (Tikriausiai tai yra žemo įvertinimo „Play“ parduotuvėje priežastis). Kai kuriais atvejais gali pakakti, jei programėlę naudojame tik nedidelio nelyginio failo įkėlimui ar modifikavimui, nors kitiems naudotojams jis gali būti per trumpas.

Programa palaiko keitimąsi failais per „Wi-Fi“ ryšį, o tai ne visada pasiekiama tokio tipo įrankiuose, o tai vertinama. Tai taip pat leidžia vienu metu įkelti ir atsisiųsti kelis failus, pristabdyti perkėlimus ir kurti slaptažodžiu apsaugotus ZIP failus.

Atsisiųskite QR kodo FTP klientą Kūrėjas: AppAzing.net Kaina: Nemokamas

7 - AbyssFTP

Šį mažai žinomą FTP klientą Android bendruomenė įvertino labai teigiamai, nors tai gana sena programėlė, kuri negavo atnaujinimų nuo 2011 m. Tai nereiškia, kad (atmetant šiek tiek pasenusią sąsają) turime labai pilna programa, skirta valdyti mūsų serverį per FTP.

Palaiko FTP ir FTPS ryšius (netiesioginius ir aiškius) ir rekursyvų failų atsisiuntimą / įkėlimą. Taip pat galime atidaryti failus, pervardyti juos, ištrinti ir pakeisti jų leidimus nuotoliniu būdu be didelių komplikacijų.

Atsisiųskite QR kodą AbyssFTP Kūrėjas: Antonio J. Ruiz Kaina: Nemokama

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found