Kaip bendrinti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų paskyrą – laimingas „Android“.

Dalijimasis paskyromis srautinio perdavimo platformose tapo gana įprasta praktika tarp draugų ir šeimos narių. Tokios paslaugos kaip „Netflix“ ar HBO leidžia vienu metu leisti turinį daugiau nei viename įrenginyje, taip pat Pagrindinis vaizdo įrašas. Tačiau pastarųjų atveju yra tam tikrų ypatumų, kurie priklauso nuo mūsų kilmės šalies. Ar tada galime pasidalinti savo „Amazon Prime Video“ paskyra su kitais žmonėmis ir taip sutaupyti kelis eurus už prenumeratą?

Ar galima bendrinti Prime Video paskyras?

Kai kurios įmonės, pvz., „Netflix“, šiuo atžvilgiu yra gana atviros ir netgi siūlo galimybę programoje kurti skirtingus profilius. Kalbant apie Prime Video, sistema leidžia vienu metu galima atkurti iki 3 įrenginių (Kaip minėjome šiame kitame įraše apie geriausias „Netflix“ alternatyvas).

Žinoma, naudojimo sąlygos keičiasi priklausomai nuo to, kur mes gyvename. Jei esame „Amazon Prime“ vartotojai JAV, galime pasinaudoti „Amazon“ namų ūkis, funkcionalumas, leidžiantis susikurti šeimos paskyrą su keliais vartotojais ir dalintis visais Prime privalumais: nemokamu pristatymu, Prime Video ir kitais priedais tarp kelių žmonių.

Kitose šalyse, pavyzdžiui, Ispanijoje, viskas keičiasi. Namų ūkis čia nepasiekiamas, o tai reiškia, kad jei norime pasidalinti savo Prime prenumerata, neturėsime kito pasirinkimo, kaip tik „atsargiai perduoti“ „Amazon“ vartotojo vardą ir slaptažodį atitinkamam draugui ar giminaičiui.

Kaip bendrinti „Prime Video“ paskyrą su „Amazon Household“.

Naudodami „Amazon Household“ galime pridėti iki 4 vaikų profilių, 4 paauglių profilių ir papildomą suaugusiųjų profilį.

  • Norėdami išsiųsti kvietimą kam nors kitam, pirmiausia turime pasiekti „Amazon Household“ savo „Amazon“ paskyroje.
  • Kvietimo tipą (suaugęs, vaikas ar paauglys) pasirenkame spustelėdami atitinkamą mygtuką, kaip matome paveikslėlyje žemiau.

  • Nurodome asmens, kurį norime pakviesti, vardą ir el. pašto adresą ir pasirenkame "Tęsti”.

  • Tada „Amazon“ paprašys mūsų pasidalinti savo pinigine, kad patvirtintume, jog tai patikima arba šeimos paskyra.

Išsiuntus kvietimą, gavėjas turėsite 14 dienų jį priimti. Tokiu būdu jūsų „Amazon“ paskyra galės mėgautis „Prime“ paskyros privalumais, pavyzdžiui, prieiga prie „Prime Video“ serialų ir filmų (ir kitų susijusių paslaugų, tokių kaip „Prime pristatymas“, „Twitch Prime“, „Amazon Photos“ ir kt.).

Pastaba: „Prime Video“ paslaugas gali pasiekti tik „Suaugusiųjų“ ir „Paauglių“ profiliai. Paauglių atveju jie taip pat gali pirkti prižiūrimi (sandariui patvirtinti reikalingas tėvų leidimas).

Kaip bendrinti „Prime Video“ paskyrą Ispanijoje (ir kitose šalyse)

Kaip minėjome pradžioje, „Amazon Household“ Ispanijoje nėra. Tačiau „Prime Video“ leidžia vienu metu atkurti daugiausiai 3 įrenginiuose, o tai reiškia, kad teoriškai galėtume dalytis išlaidomis iki 3 žmonių. Visa tai neribojant įrenginių, kuriuos galime registruoti, skaičiumi, o tai taip pat nėra blogai.

Deja, visada turite prisijungti naudodami tą pačią paskyrą, o tai reikštų dalintis savo „Prime Video“ prisijungimo duomenimis. Atsižvelgiant į tai, kad yra tą patį mūsų „Amazon“ paskyros vartotojo vardą ir slaptažodį, Taip pat suteiksime nemokamą prieigą tiems žmonėms bet kuriuo metu, kad jie galėtų pirkti mūsų vardu, pakeisti pristatymo adresą ir kitus panašius dalykus. Visas šuolis į tuštumą!

Akivaizdu, kad jei galvojame taip taupyti išlaidas, labai svarbu, kad bendrautume tik su šeimos nariais ar žmonėmis, kuriais pasitiki didžiausias pasitikėjimas. Be to, kadangi tai yra praktika, kurios iš esmės neleido „Amazon Spain“, taip pat rizikuotume gauti tam tikros rūšies sankciją iš bendrovės, jei mus aptiktų. Todėl veikla, kuri gali kelti tam tikrą riziką.

Bandžiau susisiekti su „Amazon“ per „Twitter“ ir tai yra jų atsakymas, ar jie pagalvojo įdiegti „Amazon Household“ ir Ispanijoje.

Sveiki. Šiuo metu informacijos apie tai neturime. Rekomenduojame žinoti naujienas! ^ DB

– „Amazon Help“ (@AmazonHelp) 2019 m. rugpjūčio 5 d

Panašu, kad kol kas nelabai yra ką krapštytis, nors mums taip pat rekomenduoja „būti dėmesingiems būsimoms naujienoms“. Todėl atsakymas neuždaro durų galimam šios funkcijos atsiradimui ateityje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found