Geriausi tarpiniai serveriai naršyti anonimiškai

Tarpiniai serveriai naudojami mūsų IP adreso keitimui, kol naršome internete, tačiau nešifruojant mūsų duomenų ar generuojamo žiniatinklio srauto. Tai leidžia naršyti internete anonimiškai, nes kai lankomės puslapyje, visi sekėjų, šnipų ir kitų rinkimo agentų surinkti duomenys tai paties įgaliotojo serverio duomenys (vietoj mūsų).

Jei šiek tiek pasigilinsime į šį klausimą, pamatysime, kad tarpiniai serveriai turi daugiau paslaugų, ir tai yra pats praktiškiausias įrankis apeiti geografinės vietos nustatymo blokus arba pasiekti apribotus tinklalapius kai naršome iš įmonės kompiuterio savo darbo vietoje. Jei jūsų biuras, mokymo centras ar biblioteka filtruoja prieigą prie interneto ir negalite pasiekti tokių svetainių kaip „YouTube“ ar „Facebook“, turėdami gerą žiniatinklio tarpinį serverį turėtumėte atlikti visą darbą.

Žinoma, tai taikoma ir puslapiams, kuriuos mūsų interneto tiekėjas galėjo užblokuoti dėl įvairių priežasčių. Iš esmės tarpinis serveris užmaskuoja mūsų IP veikia kaip tarpininkas tarp mūsų įrenginio ir svetainės norime aplankyti. Mes nurodome puslapį serveriui, jis prašo prieigos ir vėliau pateikia savo turinį mums. Kaip pasakytų Arguiñano: „Lengva, greita ir skirta visai šeimai“.

Žiniatinklio tarpinio serverio ir VPN skirtumai

Nors abu siūlo panašią paslaugą, kurią sudaro vartotojo privatumo palaikymas, VPN ir tarpiniai serveriai yra labai skirtingi dalykai. VPN yra daug veiksmingesni, kai reikia naršyti anonimiškai, nes jie užšifruoja visą mūsų srautą ir siūlo patikimesnę paslaugą, kuri paprastai yra brangesnė, susijusi su infrastruktūra.

Iš esmės tai reiškia, kad už efektyviausius VPN paprastai yra mokama, o dauguma tarpinių serverių yra nemokami. Tarpiniai serveriai taip pat siūlo privatumą tik mūsų naršyklės ribose, o naudodami VPN apsaugome visus savo interneto išėjimus tiek iš naršyklės, tiek nuo kitų kompiuteryje įdiegtų programų ar paslaugų.

5 geriausi tarpiniai serveriai naršyklei

Tarpinių serverių veikimas yra gana paprastas. Jūsų naršyklėje įrašome puslapį, kuriame norime apsilankyti, o tarpinis serveris parodys mums jo turinį ekrane, mums nereikės tiesiogiai įeiti į tą tinklalapį. Kai kurie tarpiniai serveriai veikia įdiegę naršyklės plėtinį, o kiti tiesiog siūlo tinklalapį su rėmeliu, kuriame įkeliamas visas turinys. Pažiūrėkime, kurie yra ryškiausi!

HideMyAss

„HideMyAss“ yra vienas populiariausių ir plačiausiai paplitusių tarpinių serverių internete. Ji siūlo klasikinę IP slėpimo funkciją, taip pat kai kuriuos priedus, pvz., automatinį iššokančiųjų skelbimų blokavimą, kad būtų lengviau naršyti. Tarpinio serverio paslauga veikia iki naršyklės plėtinys („Chrome“ / „Firefox“) ir jis yra visiškai nemokamas su jungtimis su JAV, Vokietija, Prancūzija ir Jungtine Karalyste, nors jie taip pat siūlo didesnę apsaugą per mokamą VPN.

„HideMyAss“ platforma veikia su įvairiais VPN tarpiniais serveriais visame pasaulyje, todėl gali pasiūlyti greitą ir stabilų ryšį. Tačiau tai taip pat turi savo trūkumų, t. Iš HMA jie teigia, kad jie naudoja šią informaciją tik siekdami tobulinti produktą ir šiek tiek daugiau, tačiau jei jums reikia kažko „privatesnio“, tikrai turėtumėte ieškoti kitur. Kitu atveju išbandykite, nes tai vienas geriausių aptarnavimo lygio tarpinių serverių.

Įveskite HideMyAss

4everproxy

Vienas geriausių tarpinių serverių pasiekti „YouTube“ ir kitas srautinio perdavimo paslaugas, kurios naudoja regioninius blokus. 4everproxy taip pat siūlo neribotą pralaidumą, todėl puikiai tinka žiūrėti HD vaizdo įrašus nesijaudinant, kad sunaudojama daugiau megabaitų nei leidžiama.

Srautinės transliacijos kokybė yra gana gera, su nedideliu buferiu arba jo nėra arba atkūrimas sutrumpėja. Labai įdomi papildoma funkcija yra tai, kad ji automatiškai ištrina mūsų istoriją kas 2 valandas, kad nepaliktų jokių pėdsakų naršyklėje.

Šis žiniatinklio tarpinis serveris yra vienas iš tradicinių: tinklalapis su paieškos varikliu ir dviem parinktimis pasirinkti žiniatinklio serverį ir norimą IP vietą (be kitų įdomių nustatymų). Paprasta ir geriausiu atveju intuityvi.

Įveskite 4everproxy

Paslėpk mane

Jei jums kada nors buvo pranešta apie nemokamus tarpinius serverius, hide.me jums tikrai skamba, paslauga, kuri nesaugo žurnalų ar informacijos apie tai, ką darote savo serveriuose. Uždarius naršyklę, laikinas URL, sukurtas siekiant paslėpti jūsų tapatybę, automatiškai ištrinamas.

Šiandien susiduriame su vienu greičiausių tarpinių serverių, galinčiu greitai ir paprastai keisti vietą ir valdyti slapukus bei kitus nustatymus. Vienintelis minusas yra tai, kad nemokamų serverių skaičius yra gana ribotas: galime prisijungti tik prie JAV, Vokietijos ir Olandijos. Žinoma, sąsaja elegantiška, profesionali, turi ir žiniatinklio versiją, ir plėtinius, skirtus Chrome ir Firefox.

Įveskite Hide.Me

ProxySite

„ProxySite“ turi paslaugą, labai panašią į „HideMyAss“, su apsauga, panašia į VPN naršant internete. Jis siūlo SSL šifravimą kartu su mūsų IP slėpimu, kad galėtume be apribojimų pasiekti bet kokį internetinį turinį.

Platforma siūlo keletą tarpinių serverių visame pasaulyje, įskaitant JAV ir Europą, kurie yra nemokami. Jame taip pat yra aukščiausios kokybės VPN paslauga, nors daugeliu atvejų su nemokama versija turėsime daugiau nei pakankamai. Tai taip pat leidžia valdyti kitą informaciją, pvz., slapukus, skelbimus, javascript ir kt., o tai tokiais atvejais visada sveikintina.

Įveskite ProxySite

Kas

Whoer yra žiniatinklio tarpinis serveris su papildomomis funkcijomis, kurios labai padeda žiniatinklio valdytojams ir tinklo administratoriams. Tai leidžia ping serveriams valdyti jų atsako laiką, rinkti informaciją apie tam tikrą tinklalapį arba patikrinti mūsų interneto ryšio greitį.

Žiniatinklio tarpinis serveris veikia per „Chrome“, „Firefox“, „Opera“ ir „Yandex“ siūlomą plėtinį 9 nemokamų serverių pasirinkimas (dauguma Europos ir JAV). Nemokama paslauga yra uždirbama iš skelbimų, todėl negalime jų blokuoti, nes tai yra vienintelis labiausiai pastebimo tarpinio serverio trūkumas pagal specifikacijas ir našumą.

Įveskite Whoer

Rekomenduojamas įrašas: Kaip žiūrėti „YouTube“ iš darbo be apribojimų

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found