Kaip įdiegti programas arba APK failus „Android“ – „Happy Android“.

Ar kada nors svarstėte apie gyvenimą „Android“ ne tik „Google Play“? Daugelis iš mūsų, kai norime įdiegti naują programėlę, jos tiesiog ieškome Google Play parduotuvėje ir pati sistema pasirūpina jos įdiegimu telefone ar planšetėje. Bet ir už oficialios „Android“ parduotuvės ribų yra ir kitų būdų įdiegti programą ar žaidimą betono.

Taip, galime išbandyti kitus alternatyvios „Google Play“ parduotuvės saugyklos, bet mes to neturime omenyje. Šiuo atveju mes kalbame apie APK failai ir iš rankinis programų diegimas „Android“.. Tai gana paprastas procesas ir mūsų terminalui atveria visą pasaulį naujų galimybių. Pažiūrėkime?

Kas yra programa arba APK failas?

APK failai yra failai, kuriuose yra visa informacija, reikalinga programai įdiegti ir paleisti „Android“ įrenginyje. Tai žinoma kaip "diegimo paketas" ir paprastai jie yra failai, identifikuojami pagal plėtinį ".apk”.

Šiuos diegimo paketus galime rasti tokiuose tinklalapiuose kaip APK veidrodis ir panašiai, ir paprastai jie yra puiki alternatyva išbandyti senas programų ir žaidimų versijas – žinote, prieš jiems paleidžiant tą naują naujinimą, kuris visiškai sunaikina jų tinkamumą naudoti – arba naujas gerai žinomų programų versijas, kurios dar nepasiekė „Google“ Žaisti arba nėra mūsų šalyje dėl regioninių blokų.

Norėdami įdiegti programas ar žaidimus naudodami failą su APK plėtiniu, tiesiog atsisiųskite failą į mūsų Android terminalą ir atidarykite failą. Kaip paprasta.

Kaip įdiegti APK paketą „Android“.

Prieš įdiegdami programą savo Android terminale naudodami .APK failą, turime šiek tiek pakeisti įrenginio konfigūraciją.

Pagal numatytuosius nustatymus „Android“ neleidžia įdiegti programų, kurios nėra iš „Google Play“ ar kitų „patikimų svetainių“. Todėl pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra leisti sistemai įdiegti programas iš "nežinomos kilmės“. Arba kas yra tas pats, pasakykite Android, kad mes įgalinti APK failų diegimą.

Senesnėse „Android“ versijose („Android 7“ ir senesnėse versijose)

Norėdami įgalinti tokio tipo programų diegimą, turime eiti į "Nustatymai -> Sauga"Ir suaktyvinkite skirtuką"Nežinomi šaltiniai”. Kai tai bus padaryta, savo įrenginyje galėsime atidaryti ir įdiegti bet kurį .APK failą.

Pavyzdžiui, tarkime, kad ką tik atsisiuntėme naujausią WhatsApp beta versiją .APK formatu. Norėdami jį įdiegti, tereikia atidaryti failą ir spustelėti "Diegti„Norėdami mėgautis nauja populiaraus pranešimų siuntimo įrankio versija.

Šiuolaikinėse „Android“ versijose („Android 8“ ir naujesnėse versijose)

„Android 10“, „Android 8“ ir „Android 9“ įjungimo procesas šiek tiek skiriasi. Jei turime mobilųjį telefoną su naujesne „Google“ operacinės sistemos versija, leidimai įdiegti APK suteikiami individualiai. Pavyzdžiui, jei atsisiųsime APK failus iš naršyklės, turėsime suteikti specialius leidimus naršyklei („Chrome“ ar bet kokiai naudojamai), kad ji galėtų įdiegti tokio tipo failus įrenginyje.

  • Atidaryk "Nustatymai» Iš Android.
  • Eiti į «Programos ir pranešimai -> Speciali programų prieiga -> Įdiekite nežinomas programas«.

  • Tai pateksime į sąrašą, kuriame pamatysime visas programas, kurias įdiegėme terminale. Pasirinkite antraštės naršyklę ir įsitikinkite, kad «Įgalioti atsisiuntimus iš šio šaltinio“ jis suaktyvintas.

  • Pakartokite tą patį procesą bet kuriai kitai programai, kurią galite naudoti APK failams tvarkyti. Pavyzdžiui, jei įrenginio SD atmintyje turite APK ir ketinate naudoti failų naršyklę, kad atliktumėte diegimą iš ten, tada taip pat turėsite suteikti failų naršyklės leidimus.

.APK failus kaip galimą kenkėjiškų programų ir virusų šaltinį

Vienas iš dalykų, kurį turime turėti omenyje aktyvuodami programų iš nežinomų šaltinių diegimą, yra tai atidarome duris, kurios anksčiau buvo sandariai uždarytos.

APK failų gausu internete, ir yra daug svetainių, kuriose siūloma atsisiųsti tokio tipo failus. Kalbame apie idealią vietą bet kokio tipo virusams, šnipinėjimo programoms ar kenkėjiškoms programoms, kurios galėtų patekti į mūsų Android įrenginį. Prieš ką nors diegdami įsitikinkime, kad tai patikimas puslapis, ir prieš menkiausią įtarimą atmetame instaliaciją be menkiausio prieštaravimo. Mūsų telefonas ar planšetinis kompiuteris tikrai tai įvertins.

P.D: Vienas iš tinklalapių, kuris man niekada nekėlė problemų ir kuris, mano nuomone, yra visiškai patikimas, yra APK veidrodis. Jei norite pradėti testuoti naujas programas, manau, kad tai gali būti gera informacinė svetainė. Ką tu manai?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found