WhatsApp Gold, „WhatsApp Gold Version“ sukčiavimas

Ar prisimeni WhatsApp Plus? Tai buvo „WhatsApp“ modifikacija, kurią sukūrė ispanų programuotojas Rafalete 2012 m. Nors ši hormoninė versija savo laikais jau buvo uždrausta – net WhatsApp paskelbė apie tai pareiškimą savo DUK – internete vis dar knibžda keletas variantų. tai yra WhatsApp auksas, vienas iš jų?

Kas yra „WhatsApp Gold“ ir kodėl jis toks pavojingas?

Iš pat pradžių taip gali atrodyti WhatsApp Gold, taip pat žinomas kaip WhatsApp auksas, yra vienas iš tų nekenksmingų WhatsApp Plus tipo variantų. Išradimo savininkai jums parduoda, kad turėsite daug daugiau funkcijų, nei galite rasti oficialioje „WhatsApp“ versijoje.

Niekas negali būti toliau nuo tiesos. Tai visiškas sukčiavimas. Nuo pat pradžių turėtume būti įtartini, nes tai nėra programa, kuri pasirodo jokiame oficialiame šaltinyje. Dar blogiau, jis perduodamas kaip bet kokia vulgari apgaulė ar sukčiai: per WhatsApp pranešimą.

Vieną gerą dieną sulaukėme pokalbio iš draugo ar pažįstamo. Paprastai tai pateikiama anglų arba ispanų kalbomis (jei jūsų draugas net negali pasakyti „Mano siuvėjas turtingas„Galite pradėti įtarti) ir sakoma maždaug taip:

Ei, pagaliau buvo nutekinta slaptoji Whatsapp Gold versija. Šią versiją naudoja tik didžiausios įžymybės. Dabar ir mes galime juo naudotis”.

Užfiksuokite pranešimą, išsiųstą per WhatsApp, kviečiantį įdiegti WhatsApp Gold

Ši grandininė žinutė dažniausiai atsineša nuorodą, iš kur galime nemokamai parsisiųsti šią tariamą WhatsApp Gold versiją Problema ne tik ta, kad galime būti užkrėstas virusu ar kenkėjiška programa. Jei WhatsApp aptiks, kad naudojame modifikuotą jos susirašinėjimo programėlės versiją, būsime uždrausti ir nebegalėsime naudotis WhatsApp savo mobiliajame telefone. Šaunu, a?

Taip atsitinka, kai įdiegiate programą savo mobiliajame telefone

Esmė ta, kad „WhatsApp Gold“ pasinaudoja jau užsikrėtusiais vartotojais, kad perimtų savo „WhatsApp“ kontrolę ir nusiųstų laimingą žinutę savo kontaktams. Taigi, jei kabliuką įkando kita žuvis, ji gali pasitarnauti kaip masalas būsimiems „kliedesiams“. Pilnas piramidės verslas.

Tarp numatytų funkcijų, kurias siūlo WhatsApp Gold, randame:

  • Vienu metu masinis iki 100 pranešimų siuntimas.
  • Pritaikomos temos, skirtos pakeisti programos išvaizdą.
  • Pritaikomos piktogramos.
  • Neįmanoma būti uždraustam.

Žinoma, visa tai nėra tiesa. Tai kelia pavojų mūsų telefono saugumui.

  • Visų rūšių kenkėjiškų programų diegimas.
  • Šlamšto žinučių siuntimas mūsų vardu.
  • Banko slaptažodžių, sąskaitų programėlėse ir internetinėse paslaugose pasisavinimas.
  • ... ir ilgas nelaimių sąrašas.

Neigiama yra ta, kad apgaulė gali būti labai įtikinama, nes „WhatsApp Gold“ programa egzistuoja. Tai anksčiau minėto „WhatsApp Plus“ variantas. Kitas dalykas yra viskas, kas sėlina už mūsų, kai įdiegėme jį savo „Android“ / „iPhone“.

Taip pat turime nepamiršti, kad yra keletas „WhatsApp Gold“ variantų (kiekvienas blogesnis), taigi, priklausomai nuo atsisiunčiamos versijos, žala bus didesnė ar mažesnė.

„WhatsApp Gold“ variantai anglų ir ispanų kalbomis

Ką daryti, jei užsikrėtėme WhatsApp Gold

Jei savo terminale jau įdiegėme „WhatsApp Gold“, pirmiausia turime pagalvoti apie tai, kad saugumas ir visi telefono duomenys buvo atskleisti. Norėdami sumažinti galimą žalą, turėsime imtis drastiškų priemonių.

  • Pašalinkite WhatsApp Gold: Tai savaime suprantama. Pašalinkite programą ir melskitės, kad „WhatsApp“ jūsų neuždraustų.
  • Atkurkite mobiliojo telefono gamyklinę būseną: Tokiose situacijose antivirusinės programos paleidimas nėra prasmingas. Veiksmingiausias būdas – sukurti atsargines svarbiausių dokumentų kopijas ir ištrinti visus duomenis. Atkūrę gamyklinius nustatymus užtikriname, kad nėra galimų virusų ir Trojos arklių pėdsakų.
  • Pakeiskite savo slaptažodžius: pakeiskite visų savo el. pašto paskyrų, socialinių tinklų ir kitų paslaugų slaptažodžius. Jie nebėra saugūs.

Galiausiai taip pat galime paskambinti į savo telefonų bendrovę ir įsitikinti, kad nesame užsisakę jokių papildomų ar mokamų paslaugų. Taip pat nepakenktų paklausti mūsų kontaktų, ar jie gavo įtartiną pranešimą iš mūsų „WhatsApp“ profilio.

WhatsApp Gold: štai ką apie tai galvoja policija ir OCU

WhatsApp Gold ir įvairūs jos variantai – sena policijos ir vartotojų asociacijų pažįstama. OCU jau perspėjo apie tai 2014 m. savo Facebook sienoje, o taip pat kitais atvejais oficialioje svetainėje.

Taip prieš 4 metus sakė Vartotojų ir vartotojų organizacija: „Tai labai įdomu, bet tik šios apgaulės autoriams, nes jei spustelėsite ją įdiegti, būsite nukreipti į svetainę, kuri paprašys jūsų telefono numerį, kad pradėtumėte lupti save. „Premium“ paslauga, kuri apmokestina 1,45 euro už kiekvieną gautą žinutę – ir gausite keliasdešimt, daugiausiai iki 36,25 euro per mėnesį.

Nacionalinė policija savo Twitter paskyroje taip pat pakartojo WhatsApp Oro apgaulę. Paskutinis, praėjusių metų kovo mėn.

Nei aukso, nei sidabro, nei skardos... #WhatsApp yra tik vienas, o likusieji bandys pjaustyti tešlą. Nekandk!! // t.co/7XrZzHwPxC pic.twitter.com/cW7IOS7Wab

- Nacionalinė policija (@policia) 2017 m. kovo 24 d

Nei aukso, nei sidabro... nei skardos !! Neapsigaukite. Nėra #WhatsApp Gold, ištrinkite jį, nesidalinkite. #TIMO pic.twitter.com/VHHhjvTOuj

- Nacionalinė policija (@policia) 2016 m. gegužės 24 d

Trumpai tariant, nešvaistykite laiko su tokiomis stebuklingomis programėlėmis, kurių niekur nėra (gerai). Jūsų telefonas jums padėkos!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found