10 geriausių „Android“ nuotraukų redaktorių – laimingasis „Android“.

Bėgant metams ir tobulinant „Android“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose įmontuotas kameras, nuotraukų ir vaizdų rengyklės tapo nepakeičiamais įrankiais. Šiais laikais net keista nerasti mobiliojo telefono, kuriame nėra įdiegtos redaktoriaus ar programėlės nuotraukoms retušuoti. Kas tavo mėgstamiausias?

Geriausi nuotraukų redaktoriai, skirti „Android“.

Čia jau patenkame į beveik asmeninį lauką. Kiekvienas vartotojas turi savo pageidavimus, o kalbant apie vaizdo redaktorius, „Android“ siūlomas katalogas yra mažų mažiausiai platus. Yra daug redaktorių, ir daugelis jų yra tikrai geri.

Tai yra 10 rekomenduojamų nuotraukų redaktorių „Happy Android“ serveris, skirtas „Android“. Jei jūsų mėgstamiausios programos nėra sąraše, nedvejodami palikite savo rekomendaciją įrašo pabaigoje.

Pixlr

„Pixlr“ yra vienas iš mano antraščių redaktorių ir visada turiu jį įdiegęs savo mobiliajame telefone. Puikiai tinka taikyti filtrus ir retušuoti vaizdus paprastu būdu.

Jis turi labai paprastą naudoti sąsają ir, be įprastų ryškumo, spalvų, kontrasto ir kitų koregavimų, jame yra keletas papildomų funkcijų, tokių kaip suliejimas, per didelė ekspozicija, kadrų pritaikymas, efektai, lipdukai ir teksto funkcija su dideliu šriftų ir šriftų pasirinkimu.

Atsisiųsti QR kodą Pixlr Kūrėjas: 123RF Ribota kaina: Nemokamas

Aerografas

„AirBrush“ yra tobula programa pozuotojai ir žmonės, kurie mėgsta daryti asmenukes. Tarp jos įrankių yra funkcijos, skirtos pašalinti spuogus, dantų balinimą, šviesesnes akis, pertvarkyti figūrą ir įvairūs pataisymai.

Geriausia, kad žmonės pamišę dėl šios programos, kuri „Google Play“ pelnė 4,8 žvaigždutės įvertinimą. Tai patvirtina daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų.

Atsisiųskite QR kodo „AirBrush“ – PRO nuotraukų kameros kūrėjas: „Meitu“ (Kinija) ribota kaina: nemokama

Adobe nuotraukų redaktoriai

„Adobe“ nuotraukų redagavimo programos yra profesionaliausios, kurias šiuo metu galime rasti „Android“. Adobe Photoshop Express, „Adobe Lightroom“, „Adobe Photoshop Fix“, „Adobe Photoshop Sketch“. ir Adobe Photoshop Mix Yra 5 programos kaip didelis namas, kiekviena iš jų turi savo aspektą.

Galime atlikti paprastus dalykus, pvz., pašalinti raudonas akis ir daugiau dalykų hardcore kaip redaguoti RAW failus. Praktiškai pažymėsime ribą. Neigiama yra tai, kad kai kuriems jos įrankiams reikia naudoti „Adobe Creative Cloud“ paskyrą. Jūs negalite turėti visko.

Atsisiųsti QR kodą Adobe Photoshop Express: nuotraukos ir koliažai Kūrėjas: Adobe Kaina: Nemokama Atsisiųsti QR kodą Adobe Photoshop Mix Kūrėjas: Adobe Kaina: Nemokamas Atsisiųsti QR kodą Adobe Lightroom – nuotraukų rengyklė Kūrėjas: Adobe Kaina: Nemokama

Prizmė

Prizmė yra dar viena iš tų programų, kurias mėgstu retkarčiais naudoti. Tai vaizdų rengyklė, kurios koncepcija yra paversti nuotraukas meno kūriniais. Nufotografuokite ir pažiūrėkite, kaip tai tampa Mondriano, Pikaso ar Muncho kūriniu.

Jame yra įspūdingas filtrų kiekis, o dabar jis taip pat leidžia atskirti vaizde pasirodžiusio asmens foną, kad būtų pritaikyti efektai atskirai.

Atsisiųskite QR kodo Prisma Photo Editor Kūrėjas: Prisma Labs, Inc. Kaina: Nemokama

„PicsArt“ nuotraukų studija

„PicsArt Photo Studio“ yra labai sėkmingas veteranas redaktorius, turintis daugiau nei 400 mln. Jame yra daug įrankių: filtrų, tekstų, lipdukų, koliažų ir šviesos reguliavimo įrankių. Iš viso daugiau nei 100 redagavimo įrankių.

Viena iš įdomių „PicsArt“ detalių yra ta leidžia kurti GIF, be to, kad galima piešti ant nuotraukų ir daug papildomų funkcijų.

Atsisiųskite QR kodo „PicsArt“ nuotraukų redaktorių: nuotraukų ir vaizdo įrašų rengyklė Kūrėjas: „PicsArt“ Kaina: Nemokamas

Nuotraukų redaktorius

Nuotraukų redaktorius yra paprastas vaizdo redaktorius, bet turintis daug galimybių. Ją man rekomendavo draugė, kuri yra linkusi nemažai paįvairinti fotografiniu retušavimu ir tiesa ta, kad tai tikrai gera.

Leidžia reguliuoti atspalvį, sodrumą, kontrastą, ryškumą, pasukti, apkarpyti, suliejimą, gama korekciją, kontrastą ir pridėti efektų ir kt. Geras įvertinimas „Google Play“ ir daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų.

Atsisiųskite QR kodo nuotraukų rengyklę Kūrėjas: dev.macgyver Kaina: Nemokama

Snapseed

„Snapseed“ yra nuotraukų redagavimo priemonė, kurią galiausiai įsigijo „Google“, ir ji siūlo daugiau nei įdomių funkcijų katalogą. Leidžia atidaryti ir retušuoti RAW DNG failus ir juos nesunaikinant išsaugoti, be to, yra daugybė įrankių ir filtrų. Dėmių valiklis, šepetys, HDR struktūra ir perspektyva, be kita ko.

Neabejotinai vienas galingiausių „Android“ ekosistemos redaktorių. Ir, kas geriausia, tai visiškai nemokama, be jokių skelbimų ar panašių dalykų.

Atsisiųskite QR kodo „Snapseed“ kūrėją: Google LLC Kaina: Nemokama

Veidrodinė laboratorija

Programos pavadinimas negalėjo būti tinkamesnis, nes esame priešais tikrą veidrodžių laboratoriją. Su Veidrodinė laboratorija galime nufotografuoti ir sukurti paprastus, bet efektyvius atspindžio efektus arba visiškai iškreipti vaizdą kaleidoskopiniais vaizdais.

Tai labai kūrybingas redaktorius, su kuriuo galime praleisti ilgą laiką bandydami efektus ir keisdami nuotraukas bei vaizdus, ​​o rezultatai visada yra įspūdingi.

Atsisiųskite QR kodo veidrodžio laboratoriją Kūrėjas: Ilixa Kaina: Nemokamas

8 bitų fotolaboratorija

8 bitų fotolaboratorija yra paprastas nuotraukų redaktorius, skirtas „Android“, su kai kuriais iš labiausiai retro ir geriausiai pagaminti filtrai kurį jau seniai matėme. Pikselių menas gryniausia forma.

Senosios mokyklos grafika su daugiau nei 40 skirtingų spalvų palečių: GameBoy, GameBoy Advance, NES, TO7 / 70, Amstrad CPC 6128, Apple II, ZX Spectrum, Commodore 16 ir 64, VIC 20, CGA, EGA, SAM Coupé, VGA ir kt. .

Atsisiųsti QR kodo 8 bitų fotolaboratoriją, retro efektų kūrėjas: Ilixa Kaina: Nemokamas

Nuotraukų direktorius

„Photo Director“ yra programa, skirta tiems, kurie olimpiškai išlaiko filtrus ir jiems labiau patinka visus taisymus atlikti rankomis.

Tai leidžia reguliuoti daugybę aspektų, tokių kaip HSL, RGB kanalai, baltos spalvos balansas, ryškumas, tamsumas, ekspozicija ir kontrastas ir kt. Vaizdų rengyklė, skirta ieškantiems natūralesnės ir rankų darbo nuotraukos.

Atsisiųskite QR kodo „PhotoDirector“ – redaguokite nuotraukas ir paskyros istorijas Kūrėjas: „Cyberlink Corp“ Kaina: Nemokamas

O kokį nuotraukų redaktorių naudoji?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found