„House of X“ – santrauka tinginiams ir smalsiems – laimingasis „Android“.

Tai istorija apie Jonathaną Hickmaną, komiksų rašytoją, mėgstantį mokslinę fantastiką ir kuris pastaraisiais metais buvo atsakingas už ilgų ir sudėtingų serialų, tokių kaip „Fantastinis ketvertas“ ir „Keršytojai“, scenarijų kūrimą. Palikęs leidyklą ir imtis kitų pastangų, Hickmanas grįžta į „Marvel Comics“, kad atgaivintų vieną labiausiai nukentėjusių kompanijos franšizių „X-Men“.

X namas Nr. 1

„X namas“ yra miniserialas, kuris pradeda atnaujinimą, ir tiesa ta, kad jis labiausiai glumina, nes nežinome, kurie įvykiai liks kanonu, o kurie bus ignoruojami dėl ortopedinių priežasčių. O atsižvelgiant į tai, kad komiksas pilnas laikinų šuolių, patogu užsisegti diržą ir labai tvirtai užsisegti, nes visai gražūs linkiai atsiranda.

Kol kas turime Charlesą Xavierą, kuris, atrodo, vėl atgijo (dar kartą), ir kai kuriuos X-Men, kurie nuo pat pradžių atnaujino savo garderobą. Komiksas prasideda paslaptinga scena, kurioje mes matome profesorių Ksavjerą su itin keistu šalmu, šalia dar keistesnio medžio, kur lūžta chrizaliai, iš kurių išeina Kiklopas, Jeanas Grėjus ir dar keli žmonės. Subtiliai nerimą keliančiu žvilgsniu Xavier sako „Aš, mano X-menai“ ir tuo scena baigiasi.

Toliau matome X-Men, sodinančius gėles visoje planetoje. Gėlės, kurias vėliau sužinosime, yra Krokos, mutantų gyvos salos, dalis. Praeina keli mėnesiai ir mes sužinome, kad Krakoa išsivystė, sukurdama nedidelę ekosistemą, sujungtą matmenų vartais (WTF?). Be to, Xavier augino 3 rūšių vaistinius augalus, turinčius didžiulį poveikį žmonėms.

  • Vienas iš jų prailgina žmogaus gyvenimą 5 metais.
  • Kitas yra universalus antibiotikas.
  • Trečiame aukšte gydomos psichinės ir psichologinės problemos.

Mainais už šių neįtikėtinų vaistų tiekimą Xavier reikalauja, kad likusios šalys pripažintų Kroką kaip nepriklausomą tautą, kurią valdo ir apgyvendina tik mutantai. Norėdami tai padaryti, Magneto susitinka su įvairiais atstovais kaip ambasadorius, kad galėtų derėtis.

Po to matome, kad Žanas su kai kuriais jaunais studentais vaikšto per spalvingą ir lapuotą kalvą Krokoje, o Wolverine taip pat šypsosi ir žaidžia su kai kuriais vaikais, tarsi viskas būtų taip pat. Fone paslaptingame plane Charlesas Ksaveris.

Nors aišku, kad čia užrakinta katė, o tie X-Men kažką slepia, atrodo, kad viskas vyksta labai normaliai. Taip pat mes sužinojome, kad žmonės taip pat tai supranta, ir sukūrėme itin slaptą organizaciją Orchis su agentais iš SHIELD, Hydra, SWORD, AIM ir kitų organizacijų. Stipriausias dalykas yra tai, kad jie turi milžinišką Sentinel galvą, skriejančią labai arti saulės. Kas žino, su kuo jie ten sumaišys.

Atrodo, kad X-Men nebedaro skirtumo tarp herojų ir piktadarių, ir visi yra laukiami mutantų reikaluose. Taigi, Cyclops bando gauti amnestiją Sabretooth už valstybės paslapčių vagystę iš „Fantastic 4“, visa tai su gana svarbia arogancija ir duodama suprasti, kad čia jau kalbama ne apie „gėrį prieš blogį“, o apie mutantus prieš žmones.

„House of X“ numeris vienas baigiasi įspūdinga Magneto kalba, patikinančia žmones, kad „dabar jie turi naujų dievų“. Reikia pasakyti, kad komiksas turi puikų Pepe Larraz piešinį (geriausias Stuarto Immoneno klonas) ir puikią Marte Gracia spalvą.

2 namas

Pradedant nuo 2 numerio, Hickmanas prideda dar vieną galvosūkį, atrasdamas, kad vienas iš nedaugelio reikšmingų veikėjų X-Men istorijoje, kuris iki šiol buvo žmogus, po visų šių metų iš tikrųjų buvo mutantas. Moira McTaggert yra žmogus, kurio mutantinė galia yra vėl ir vėl persikūnyti, nuolat išgyvenant tą patį gyvenimą, tačiau išsaugant savo ankstesnių gyvenimų atmintį.

Ir kodėl niekas iki šiol neaptiko jo galios? Na, nes jo mutantinis genas pasireiškia tik tada, kai ateina laikas jo mirti! Žinoma! Tokiu būdu kiekvieną kartą atgimdama Moira bando pakeisti savo likimą, nors jis visada būna negerai ir jai niekada nepasiseka, taip generuodama daugybę alternatyvių laiko juostų ir ateities.

Viskas rodo, kad tai yra Jonathano Hickmano „tūzas iki rankovės“, siekiant pertvarkyti kanoninę X-Men istoriją. Taigi, jei koks nors įvykis mūsų nedomina, sakome, kad tai iš vienos iš Moiros sukurtų laiko juostų ir gyventi – dvi dienos.

Kol kas istorija atrodo įdomi. Kokius paslėptus ketinimus slepia profesorius Ksaveris? Ar tai tikri X-Men, ar jiems buvo išplautos smegenys? Kaip toli Krakoa ketina plisti? Kodėl Magneto kostiumas baltas? Ar tai bus jos apranga sekmadieniais?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found