Kaip nustatyti 3D ekrano užsklandą „Android“ – „Happy Android“.

Mobilieji tapetai gali būti patys įspūdingiausi, bet patikinu, kad net patys geriausi itin tikroviški tapetai negali prilygti tai, ką matysime šiandien. Pasinaudodami giroskopu, jutikliu, kuris yra daugelyje šiuolaikinių mobiliųjų telefonų, galime jį gauti 3D tapetai su paralakso efektu kad ne vienas liks pravertomis burnomis. Pažiūrėkime, kaip tai veikia!

Kas tiksliai yra paralakso efektas?

Paralaksas o paralaksas –Angliškai – tai animacijos efektas, kuris išnaudoja žmogaus suvokimo „trūkumus“, kad sukurtų gylio iliuzija su dvimatėmis vaizdavimo priemonėmis. Kitaip tariant, jei turime mobilųjį telefoną su giroskopu, dėl paralakso efekto fono vaizdas atrodys tam tikro gylio ir keisis priklausomai nuo to, kaip laikome telefoną. Tikra vizualinė beprotybė.

Tai nėra tas pats, kas animacija ar „gyvas ekrano užsklanda“, kuris žaidžiamas begaliniu ciklu. Fonams su paralakso efektu būdingas nejudantis ir statinis vaizdas su įvairiais žiūrėjimo kampais. Paralakso fonų kokybę apibrėžia sluoksnių arba „sluoksnių“ skaičius, kuris lemia kampų lygį, kurį galime pritaikyti. Štai keli pavyzdžiai.

Kaip pritaikyti 3D ekrano užsklandą su paralakso efektu savo mobiliajame telefone

Kaip jau minėjau įrašo pradžioje, vienintelis reikalavimas norint naudoti tokio tipo 3D foną – mūsų mobilusis turi giroskopą. Šiais laikais net pigiausiuose Android terminaluose yra šis jutiklis, tad nebent turėsime Juros periodo plytą, neturėsime problemų jais mėgautis.

Pastaba: jei turime klausimų, galime patikrinti jutiklius, kurie mūsų telefone yra su nemokama programa Jutikliai galima rasti „Google Play“.

Atsisiųskite QR kodo jutiklių daugiafunkcinį įrankį Kūrėjas: EXA Tools Kaina: Nemokama

Iš čia tereikia įdiegti programą, kuri siūlo šiomis savybėmis pasižyminčius fono paveikslėlius. Yra daug nemokamų „Android“ programų, nors šios mums labiausiai patiko tiek dėl kokybės, tiek dėl repertuaro ir naudojimo paprastumo.

3D ekrano užsklanda Parallax

Ši programa renka 3D tapetų biblioteką su gana įdomiu kampiniu efektu. Viena vertus, jame yra tapetų, kuriuos galime rūšiuoti pagal populiarumą, atsisiuntimus ir pan., sąrašą. Čia rasime dabartinių filmų ir sėkmingų filmų, vaizdo žaidimų, peizažų ir visų rūšių „trompe l'oeil“ fonus.

Tačiau viena įdomiausių jos funkcijų yra „+“ mygtukas, kurį randame programos apačioje, kur galime sukurti savo paralakso tapetus iš vaizdų ir pridedant atitinkamus jų sluoksnius. Tai reikalauja daug darbo, tačiau įdėjus norą galime gauti tiesiog unikalių rezultatų.

Atsisiųskite QR kodo 3D ekrano užsklandą Parallax - 4D Backgrounds Kūrėjas: ImaTechInnovations Kaina: Nemokamas

Live Wallpapers HD

Ši 3D tapetų programa turi pranašumą, palyginti su ankstesne, ir tai yra tai, kad ji leidžia filtruoti vaizdus pagal kategorijas (superherojai, kosmosas, automobiliai, sportas, gyvūnai, gamta, fantazija ir pan.), kas visai neblogai.

Nors jis turi puikią medžiagą ir labai spalvingą sąsają, tai, kad kiekvieną kartą, kai norime atsisiųsti ekrano užsklandą, reikia nuryti skelbimą, o tai gali būti šiek tiek nuobodu ir verčia mus gerai pagalvoti prieš pradedant diegti fono paveikslėlius. kaip pamises.

Atsisiųskite „QR-Code Live Wallpaper HD Parallax Hologram“ kūrėjas: „HelectronSoft“ programos ir tiesioginiai fono paveikslėliai Kaina: Nemokamas

3D „Paralax Live“ ekrano užsklanda

„3D Parallax Live Wallpaper“ veikimas yra labai panašus į „HD Live Wallpaper“. Ji siūlo švarią sąsają, kurioje turime pamatyti skelbimą, kad atrakintume mus dominantį animuotą ekrano užsklandą. Tačiau tai turi pranašumą, o būtent pastarųjų skelbimai yra daug trumpesni. Biblioteka taip pat nėra tokia didelė, tačiau joje yra gana įspūdingų vaizdų.

Atsisiųskite QR kodo 3D „Parallax Live Wallpaper“ – 4K kūrėjo fonas: 3D fonas Kaina: Nemokamas

Galiausiai verta paminėti (manau, kad jau atspėjote), kad tokio tipo tapetai eikvoja daug baterijos, nes jie visada veikia fone, gerokai sumažindami telefono autonomiją. Labai svarbu į tai atsižvelgti, jei ketiname visą dieną būti toli nuo namų arba neturime po ranka įkroviklio. Priešingu atveju, vizualinis malonumas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found