Kaip atkurti ištrintus failus iš „pendrive“ arba SD atminties – laimingas „Android“.

Vis dar turiu savo pirmąjį „flash drive“. Aš jį gavau dar 1999–2000 m. daugiau ar mažiau, ir nors jis turėjo 512 MB talpą (gaila, palyginti su 16 arba 32 GB naudojamu dabartiniu USB), tai buvo tikras stebuklas. Įpratus nuolat naudoti kompaktinių diskų įrašymo įrenginį ar senus diskelius, turėti nedidelį, trintuko dydžio, saugojimo įrenginį buvo tikras malonumas. Vis dar atsidūrėme scenarijuje, kai USB prievadai nebuvo tokie dažni, bet kas dar mažiau, praktiškai bet kuris modernus nešiojamasis kompiuteris ar kompiuteris turėjo lizdą ar du prijungti mūsų pendriką. Revoliucija buvo prasidėjusi.

Vis dar turiu gražią savo pirmosios USB atmintinės momentinę nuotrauką:

Mano pirmasis pendriukas...

Dabar „pendrives“ yra visiškai integruotas į mūsų kasdienį gyvenimą, o failų kopijavimas ir trynimas yra derybų objektas. Štai kodėl labai dažnai (dažniau nei daugelis iš mūsų norėtųsi), kad euforijos ar sumaišties akimirkomis ištriname failą ar aplanką, kurio, na, labai daug trūko!

Dėl šių netikrumo akimirkų galvojome apie šiandienos įrašą. Ištrindami failą ar aplanką iš USB atmintinės, iš tikrųjų visiškai neištriname turinio. Sistema tiesiog nustoja indeksuoti tą vietą diske, rodo ją kaip laisvą vietą, tačiau informacija vis tiek išsaugoma. Taip, jis išsaugomas tol, kol nenukopijuosime naujo failo ar aplanko ir perrašome tą laisvą vietą naujais failais.

Todėl, kai per klaidą ištriname failą pirmas dalykas, kurio turime vengti, yra kopijuoti naujus failus ar aplankus tame diske. Tada įdiekite duomenų atkūrimo programą mūsų kompiuteryje ir prijunkite laikmeną arba SD atmintį, kad pabandytumėte gelbėti.

Rekomenduosiu 2 programas duomenims atkurti, nors jos nėra vienintelės, kurias galite rasti, jei jos yra tos, kurios davė man geriausius rezultatus laikui bėgant.

Atgauti duomenis

„Get Data Back“ yra puiki programa failams atkurti. Lengva naudoti ir labai efektyvu. Vienintelis trūkumas yra tas, kad tam reikia licencijos. Norėdami atkurti ištrintus failus, tiesiog paleiskite programą, pasirinkite mūsų laikmenos arba atminties diską ir po kelių sekundžių pamatysime failus, kuriuos galime atkurti. Pasirenkame failą ar aplanką ir paspaudę "Kopijuoti" atkursime norimą failą/aplanką.

Labai efektyvu, bet reikalinga licencija

Recuva

Tai viena iš geriausiai žinomų nemokamų duomenų atkūrimo programų. Šiuo atveju negalime pasakyti, kad jis yra toks pat galingas kaip „Get Data Back“, tačiau galite rasti nemažai ištrintų failų. Taip išties, Kai jį paleisite, turite pažymėti parinktį „gilus nuskaitymas“ arba gilus nuskaitymas siekti gerų rezultatų.

Kai atliekate nuskaitymą, pažymėkite „gilus nuskaitymas“, kad galėtumėte geriau sekti

Apibendrinant…

Be šių 2 programų yra daug daugiau, tiek nemokamų, tiek mokamų, o jei atvirai, išbandę kitas programas, tokias kaip Pandora (nemokama), Stellar Phoenix (nemokama), Undelete Plus (mokama) arba NTFS Undelete (taip pat mokama). ), realybė šiuo atveju yra stulbinanti: atkūrimo programoms, kurios veikia geriausiai, reikia licencijos. Vienintelė išimtis, patvirtinanti taisyklę, būtų Recuva, labai efektyvi nemokama programa.

Rengdamas šį įrašą bandžiau atkurti informaciją iš pažeistos SD atminties ir bet kuriuo atveju, jei su Pandora man pavyko atkurti porą nesvarbių failų, su Get Data Back ir Recuva atkūrimas buvo praktiškai baigtas. Tačiau „Get Data Back“ turi geresnę sąsają ir leidžia peržiūrėti atkuriamus failus. Jei norite atkurti ištrintą failą ir nenorite mokėti už licenciją, geriausias variantas neabejotinai yra Recuva. Bet jei pažiūrėsi profesionali programa Get Data Back siūlo daug labiau patenkinamus rezultatus.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found