FW1S YG300 apžvalgoje, 1080P kišeninis LED projektorius

Visada galvojau projektoriai kaip ir tuose įrenginiuose, kuriuos gali pasiekti keli išrinktieji: mokytojai, kai kurios reklamos ir mažai pinigų turintys žmonės Namų kino teatrai namie.

Todėl labai apsidžiaugiau, kai prieš porą metų tai sužinojau LED prožektoriai jie buvo kaip niekad madingi internete ir kad jų kainos visai netaikomos tik privilegijuotiems žmonėms. Šiandien tai visiškai prieinamas įrenginys.

YG300, LED projektorius, išsiskiriantis kompaktišku dizainu ir meniškas

YG300 yra LED projektorius su 1080P raiška kuris patraukė mano dėmesį ne tik dėl gero kainos ir kokybės santykio, bet ir dėl originalaus dizaino, kuris retai matomas tokio tipo įrenginiuose.

Šiandienos apžvalgoje apžvelgėme FW1S YG300 LED projektorių. Mes pradėjome!

Dizainas ir apdaila

YG300 yra gana rizikingo dizaino, kuris išvengia stereotipinių blaivių juodų arba pilkų projektorių. Tai turi tuščias ir geltonas blokas, kuri ne tik suteikia šiuolaikiškumo ir jaunatviškumo, bet ir tam tikro retro šeštojo dešimtmečio atspalvio. Tai mažas projektorius, 13,0 * 8,5 * 4,5 cm, tiksliau.

Kai turite 200 eurų kainuojantį LED projektorių, suprantama, kad traukiate į įprastesnį dizainą – nebus taip, kad vartotojas vėliau nuo jo pavargs – bet kai kalbama apie daug pigesnį įrenginį, kaip yra, Man patinka, kad galiu rasti mane su daug drąsesniais pasiūlymais. Man asmeniškai tai atrodo sėkmė.

YG300 apima a HDMI prievadas ir a USB jungtis vienoje iš jo pusių, taip pat lizdas micro SD kortelės, Ausinių lizdas, maitinimo prievadas ir įvestis mikro USB. Maitinimo ir atkūrimo valdymo mygtukai yra viršutiniame projektoriaus paviršiuje, juose yra nuotolinio valdymo pulto rankenėlė.

Galia ir našumas

Kalbant apie YG300 charakteristikas ir funkcijas, susiduriame su a LED projektorius su LCD technologija, 400 liumenų ryškumas, kontrastas 1000:1, 320 * 240 (WVGA) skiriamoji geba, pasiekianti iki 1080p (1920 * 1080), kad būtų galima leisti didelės raiškos vaizdo įrašus.

Praktiniais tikslais FW1S YG300 siūlo iškyšos nuo 20 iki 60 colių, esant 0,8–2,0 m atstumu, bet kuriuo atveju galima keisti vaizdo dydį, reguliuoti atstumą nuo projektoriaus.

Žinoma, savaime suprantama, kad jis atkuria visų rūšių daugialypės terpės formatus, tokius kaip vaizdo įrašai, vaizdai, TXT ir muzika. Puikiai tinka prijungti nešiojamąjį kompiuterį, USB atmintinę ar SD kortelę.

Baterija ir kitos detalės

Galiausiai reikia pažymėti, kad YG300 LED projektorius jis nenaudoja jokios įmontuotos baterijos. Tai reiškia, kad, kad jis veiktų, turime jį prijungti prie maitinimo šaltinio arba naudoti maitinimo bloką. Į šią informaciją svarbu atsižvelgti, ypač jei projektorių ketiname žiūrėti filmus lauke, stovyklavietėje ar panašiai.

Kaina ir prieinamumas

FW1S YG300 LED projektoriaus kaina 44,49 €, bet šiuo metu galima įsigyti už 25,19 €, pakeisti apie 29,99 USD kitas flash pasiūlymas pateikė Tomtop.

Trumpai tariant, nešiojamas LED projektorius, kuris telpa į kišenę, galintis atkurti turinį 1080P raiška, originalaus dizaino ir daugiau nei pakoreguota kaina.

Tomtop | Pirkite FW1S YG300 LED projektorių

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės