„Android“ nėra žaidimo: žaidimas, kuris nėra žaidimas – „The Happy Android“.

Kad ir kaip šio „Android“ skirto žaidimo kūrėjas stengiasi, Žaidimo nėra SI yra žaidimas. Kaip skaitoma Kamizoto, būtybės tėvas“,Žaidimo nėra. Nėra ką veikti. Nieko nelieskite. Tikrai, NIEKO nelieskite“. Štai kaip atrodo šio nuotykio pradžia: tuščia scena, kurioje balsas patvirtina žaidimo nebuvimą.

Tačiau tai, kad nėra žaidimo, nereiškia, kad nėra linksmybių. Arba ne. Kas tai per beprotybė?

Žaidimo nėra: Žaidimo mechanika

Tiesą sakant, mes susiduriame su strategijos, o tiksliau – intelekto žaidimu, kuriame tikro žaidimo nebuvimas Tai pagrindinis jos raidos leitmotyvas. Turėsime liesti daiktus, juos sulaužyti arba perkelti iš vietos, o tai siaubingai suerzins Žaidimo nėra.

Tiesa ta, kad toks paprastas žaidimas yra labai patenkintas. Dar niekada nebuvo skirta tiek mažai išteklių tokiems išradingiems potyriams. Kiekviena nauja sąveika, kiekvienas naujas iššūkis puikiai veikia pagal žaidimo logiką ir, nors tai gana trumpas nuotykis, jis sugeba palikti mus patenkintus.

Tai mąstymo žaidimas, vienas iš tų, kuriems reikia kokoso. Geriausias būdas paaiškinti, kas tai yra, yra pakviesti jus žaisti patys. Deja tai visiškai angliškai, todėl jei praleisite žodį, turėsite traukti žodyną.

Žaidimo nėra yra nemokamas „Android“ skirtas žaidimas, kurį atsiųsta daugiau nei pusė milijono ir kurį puikiai įvertino „Google Play“ bendruomenė. Linksmas žaidimas su humoro jausmu, o trumpai tariant, puikus žaidimas, skirtas gerai praleisti laiką ir išbandyti savo intelektą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje. Registruokis QR kodas Žaidimo nėra (Sena versija) Kūrėjas: KaMiZoTo Kaina: Bus paskelbta

Naujausios žinutės