Atraskite savo idealią tatuiruotę pagal savo asmenybę naudodami šią programą - „The Happy Android“.

Kai kurios programos yra skirtos tikroms problemoms spręsti, kitos yra mažos inžinerijos detalės, o kai kurios skirtos tik tam, kad praleistų laiką. Programos, kurios geriausiai veikia šioje paskutinėje grupėje, dažniausiai yra tos, kurios sukelia naudotojo smalsumą, ir tai yra būtent tai, ką ji daro Tatuiruotės testas. „Android“ skirta programa, kuri mums pasakys, kuri tatuiruotė yra ideali, geriausiai atspindintis, kas mes esame, atsižvelgiant į mūsų asmenybę.

Kokio tipo tatuiruotė man tiktų labiausiai?

Programėlė iš Tatuiruotės testas susideda iš 20 klausimų serijos, kurios pagalba programa bandys apibūdinti mūsų asmenybę ir tokiu būdu padovanokite mums tatuiruotę, kuri geriausiai atitinka tą būties būdą. Klausimai, į kuriuos turime atsakyti, yra loginis, „TAIP/NE“ tipo ir dažniausiai yra skirti atsakyti į filosofinius-moralinius respondento aspektus. Čia rasime panašių klausimų „Ar tau patinka rizika?“, „Ar esi jautrus meilikavimui?“, „Ar laikote save savo likimo šeimininku?“, „Ar manote, kad sėkmė gyvenime priklauso nuo sėkmės?"ir kt.

Tarp siūlomų tatuiruočių galime rasti tokių dalykų kaip drakonas, pelėda ar kolibris. Prie kiekvienos tatuiruotės pridedamas patvirtinantis tekstas, pagrindžiantis šios tatuiruotės pasirinkimo priežastį.

Įvertinimas ir atsisiuntimas Tatuiruotės testas skirta android

Tatuiruotės testas yra programa anglų kalba, skirta „Android“ įrenginiams su 2.3 ar naujesnėmis versijomis, sukurta „Epicenter of psychology“. Jį atsisiųsta daugiau nei 10 000, o įvertinimas – 3,9 žvaigždutės iš 5 (vidurkis po 249 vartotojų balsavimo).

Atsisiųsti QR kodo testą tatuiruotėms Kūrėjas: Psichologijos epicentras Kaina: Nemokamas

Galų gale tai yra ne kas kita, kaip dar viena kvailesnė programa, praleisti šiek tiek laiko ir viskas. Programėlė nėra skirta suaugusiems, tačiau, kaip ir bet kuri kita programa, žaidžianti su panašiais ingredientais, ji sugeba priversti mus niežti ir sukelti smalsumą sužinoti, ar tikrai pavyks su didesne ar mažiau sėkme priartėti prie mūsų tikrosios vidinės prigimties. Aš turiu pelėdą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės