5 dalykai, kurių nekenčiu Kinijos Android telefonuose – laimingas Android

Viskas turi savo kainą. Nors Azijos gamintojų plitimas telefonijos pasaulyje atvėrė begalę alternatyvų, jos taip pat atnešė „tamsų atvirkštį“. Kaip jau minėjau prieš kelias dienas, Kinijos Android telefonuose man patinka daug dalykų. Tačiau šiandien mes sutelksime dėmesį į keblią dalį. Dalis, kuri mums mažiausiai patinka.

Reikėtų patikslinti, kad dauguma šių „defektų“ matomi tik pigiausiuose terminaluose, tačiau būtent tai turi pagaminti terminalus visiems skoniams ir spalvoms. Aukščiausios klasės mobilieji telefonai Huawei, Xiaomi arba Vienas pliusas jiems nėra ko pavydėti Samsung, Apple arba Sony kalbant apie kokybę. Tai aišku.

Greičiau problema kyla dėl žemos vidutinės klasės mobiliųjų telefonų pateikimo į rinką. Patrauklios kainos paieška, traukianti vartotojų žvilgsnius į mažiau įsitvirtinusius gamintojus, dažnai priverčia daryti tam tikras „nuodėmes“ siekiant konkurencingumo ir kaštų mažinimo.

Tai yra 5 defektai, kuriuos paprastai rasime mažiau grakštūs kiniški Android telefonai.

Suderinami vietiniai tinklai ir šiek tiek žaismingas „Bluetooth“.

Vienas didžiausių nepatogumų, kuriuos galite patirti pirkdami kinišką mobilųjį telefoną internetu, yra tai, kad jis nesuderinamas su jokiu jūsų telemarketingo darbuotojo mobiliuoju tinklu. Kad išvengtumėte tokio išgąsčio svarbu patikrinti palaikomus tinklus. Apskritai Ispanijoje tokio pobūdžio problemų paprastai nekyla – bent jau aš to nemačiau – tačiau kai kuriose Lotynų Amerikos šalyse į tai reikia atsižvelgti prieš pradedant pirkti.

Ir tada yra Bluetooth. Nežinau, ar tai nutiko tik man, bet daugelis per mano rankas patekusių mobiliųjų telefonų vienu ar kitu metu sukėlė problemų juos atsiejant ir vėl susiejant su kitu įrenginiu. Sutapimas ar įprastas elgesio modelis? Blogiausia, kad būtent tokios detalės nuvilia jus iki stratosferos lygio.

Prietaiso svoris

Dauguma aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų paprastai neturi labai galingų baterijų. Priežastis aiški: kuo daugiau akumuliatoriaus, tuo didesnis terminalo svoris. Dabartinės ličio baterijos duoda tai, ką duoda, todėl jei norime nepaprasto savarankiškumo, turėsime priprasti prie minties, kad turėsime sunkų telefoną. Su kai kuriomis garbingomis išimtimis, dauguma daug bateriją turinčių kiniškų išmaniųjų telefonų laikosi šios lygties.

Nuotraukos taip, nebent tai naktis

Tie, kurie sako, kad pigūs mobilieji nedaro geros nuotraukos, tiesiog meluoja (arba turi labai sibaritišką paklausą). Pastaraisiais metais žemesnio diapazono telefonų kameros davė gana svarbų postūmį kalbant apie kokybę. Tačiau yra purvinų vietovių, kur geriau nevaikščioti: naktinės nuotraukos.

„Xiaomi Mi A1“ yra geras pavyzdys, kaip gerai fotoaparatas gali veikti nuoseklesnėje vidutinėje diapazone. Tačiau nesuklyskite: nuotraukos naktį arba esant prastam apšvietimui jie vis dar yra labai svarbus taškas, kurį reikia tobulinti prieinamiausių asortimentų gamintojams.

Pabandykite ką nors panašaus įrašyti su savo 8MP reketu, pamatysite, kaip smagu

Šiek tiek atnaujinimų iš pirmųjų mėnesių

Nuolatiniai ir ilgai trunkantys atnaujinimai nėra labai stilingi kukliausiame „Android“. Tai yra kažkas, kas reikalauja didelių išteklių investicijų, ir atsižvelgiant į tai, kad dauguma šių gamintojų kasmet išleidžiami keli nauji telefonai Turbūt daug praktiškiau ir naudingiau sutelkti dėmesį į artimiausius projektus. Dėl to pirmaisiais terminalo metais atliekami keli atnaujinimai. Iš ten – neįveikiamas įvykių horizontas.

Virti ROM, kur tu esi?

Nebent mes kalbame apie gerai žinomus prekės ženklus, tinkintų ROM ir visiško pritaikymo „Android“ pasaulis Paprastam vartotojui tai gali būti sudėtinga užkariauti. Mažai tikėtina, kad „Android“ bendruomenė gamina pasirinktinį ROM iš to 100 eurų kainuojančio kiniško mobiliojo telefono, kurį turite tik jūs ir berniukas iš Ekvadoro, kurį sutikote forume prieš kelis mėnesius.

Bet saugokitės! Nemanykite, kad tai labiausiai užkietėjusių Androidų dykuma. Tokie prekių ženklai kaip UMIDIGI, Xiaomi, Alcatel, Ulefone, Oukitel, Vernee, Doogee, LeEco ir daugelis kitų turi daugybę pasirinktinių ROM, kuriuos galime įdiegti savo terminaluose per tokias svetaines kaip Reikia ROM.

„NeedROM“ yra pritaikytų ROM, skirtų daugeliui gamintojų ir modelių

Jei turėjote pigų kinų kilmės „Android“, galbūt bent kartą susidūrėte su šiomis kliūtimis, kai naudojatės ir mėgavotės savo terminalu. Aukso laipsnis, kuris retai žlunga:

Defektų sankaupa yra atvirkščiai proporcinga telefono kainai plius gamintojo prestižui. (Mobilioji reliatyvumo teorija, „Laimingasis Android“, 2018 m.)

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found