Kaip įrašyti telefono skambučius naudojant „Android“ – laimingas „Android“.

Įrašyti telefono skambučius „Android“? Tiesa ta, kad naudojant komunalines paslaugas, kurios egzistuoja praktiškai viskam, būtų keista, jei nebūtų tokių, kurie galėtų įrašyti savo telefono skambučius. Jei esate šnipas, tarnaujantis Jo Didenybei, arba jei esate įtrauktas į blankų baudžiamąjį persekiojimą, jums reikia vienos iš šių programų. Ką daryti, jei galėtumėte apversti šį kaltinimą aukštyn kojomis (dėl nusikaltimų, kurių niekada nepadarėte) labai laiku įrašydami telefoną? Tam yra skirtas „Automatinis skambučių įrašymo įrenginys“.

Tai nemokama programa, kaip ir jos pavadinimas nurodo, kad jo funkcija yra įrašyti ir įrašyti visus skambučius, kuriuos atliekate arba gaunate iš savo Android telefono. Norėdami įrašyti skambučius naudodami skambučių įrašymo įrenginį, turite atlikti šiuos veiksmus:

  • Atsisiųskite ir įdiekite programėlę iš Google PlayStore (spustelėkite čia).
  • Įdiegę atidarykite programą.
  • Programėlė veiks fone, o užmezgus telefono ryšį bus automatiškai įrašoma.

Veikia

Kaip sakau, įdiegus programą visi skambučiai automatiškai įrašomi (nors galime filtruoti, kaip paaiškinu toliau). Kai skambiname arba gauname skambutį, jis bus iš anksto įrašytas ir mes iš tikrųjų galime tai patikrinti, nes jei pažiūrėsime į jį, pokalbio metu pamatysime piktogramą su telefono simboliu pranešimų juostoje (žr. apatinį kairįjį paveikslėlį), nuoroda, kad programa veikia.

Kai skambinama, jis automatiškai išsaugomas gautųjų aplanke

Jei spustelėsime pranešimą, taip pat pateksime į gautuosius Skambučių įrašymo priemonė, iš kurios matome visus iš anksto įrašytus skambučius. Reikia paaiškinti, kad nors skambučiai rodomi gautuosiuose ir gali būti atkuriami, jie nėra įrašyti visam laikui kol spustelėsime atitinkamą skambutį ir pasirinksime "Laikyti”.

Įrašai visam laikui išsaugomi tik spustelėjus „Išsaugoti“

Kita vertus, jei nenorime išsaugoti skambučio, tiesiog spustelėkite jį ir pasirinkite "Ištrinti“. Kaip matote viršutinėje ekrano kopijoje, skambučių meniu turime keletą po ranka pasiekiamų parinkčių. Iš žaisti skambučio, iki Dalintis įrašymas, įskaitant galimybę daryti anotacijas apie įrašus, kuriuos darome.

Nustatymas

„Call Recorder“ siūlomos konfigūracijos parinktys yra gana tinkamos nemokamai programai.

  • Įrašyti skambučius: Galime įjungti arba išjungti automatinį skambučių įrašymą. Pagal numatytuosius nustatymus jis yra įjungtas, todėl jei nenorite, kad viskas būtų įrašyta automatiškai arba nenorite laisvos įrenginio vietos užpildyti daug skambučių, patartina jį išjungti.
  • Debesis: galime pasirinkti išsaugoti įrašus „Google“ diske arba „Dropbox“.
  • Failo tipas: Iš čia galime pasirinkti įrašymo formatą: 3GP, AMR arba WAV.
  • Gautųjų dydis: Pagal numatytuosius nustatymus programa gautuosiuose išsaugo iki 100 skambučių, kol nuspręsime, ar norime juos išsaugoti, ar ne. Jei nenorime prisotinti savo įrenginio, patartina dėklo dydį sumažinti iki 20 skambučių ar panašiai.
  • Numatytasis režimas: Iš čia galime filtruoti, ar norime įrašyti viską, ignoruoti visus skambučius ar ignoruoti, pavyzdžiui, skambučius iš mūsų kontaktų.
  • Kontaktai, kuriuos reikia ignoruoti: ši parinktis leidžia išvengti konkrečių kontaktų įrašų.
  • Įrašymo kelias: Iš čia matome, kur automatiškai išsaugomi įrašai ir galime keisti maršrutą mums patogiu metu.
Konfigūracijos parinktys yra labai gerai apgalvotos ...

Kaip matote, tai labai paprasta programa, kuri puikiai atlieka savo misiją, o nemokamoje versijoje yra pakankamai funkcijų ir funkcijų, kad nereikėtų mokėti už profesionalią versiją, todėl ji yra ideali programa atliekamai paslaugai.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės