10 geriausių programų, skirtų klausytis muzikos srautiniu būdu

Laikai keičiasi. Prieš kelerius metus, jei norėdavote klausytis muzikos iš savo mobiliojo telefono, dažniausiai būdavo atsisiunčiama kelias dainas iš interneto arba į mp3 formatą įkopijuojami mėgstami albumai ir perkelti juos į mobilųjį. Vienintelis trūkumas buvo tas, kad apsiribojote savo „fizine“ diskografija (nebent atsisiųsdavote įrašus iš interneto) ir mobiliojo telefono talpa.

Visa tai pasikeitė, kai „Spotify“ užtrenkė stalą ir programas, skirtas klausytis muzikos srautiniu būdu jie tapo vis populiaresni: nebereikėjo nieko atsisiųsti ar kopijuoti: transliacija buvo čia, kad liktų. Muzikos mylėtojams negalėjo labiau pasisekti.

Geriausios muzikos srautinio perdavimo programos, skirtos „Android“ ir „iOS“.

Tačiau reikalas tuo nesibaigia. „Spotify“ yra tik serijos smaigalys programos, leidžiančios klausytis muzikos srautiniu būdu, leidžiančios klausytis muzikos kitu būdu. Galbūt viena geriausių šio tipo programėlių savybių yra galimybė pasiūlyti mums naujos ir nežinomos muzikos pagal mūsų muzikinį skonį. Ar tau patinka Radiohead?pakeiskite „Radiohead“ savo mėgstama grupės grupe)? Nesijaudinkite, „Spotify“ tai žino ir parodys daug panašių ar susijusių grupių. Kas yra šaunu? Na, tai dar ne viskas... Štai 10 viena geriausių programų, leidžiančių klausytis srautinės muzikos „Android“ arba „iOS“ įrenginyje. Eime ten!

„Spotify“ – srautinės muzikos karalius

Nors tai nėra vienintelė programėlė, leidžianti klausytis muzikos iš mobiliojo telefono, tačiau drįsčiau teigti, kad ji pati populiariausia rinkoje. Nemokamoje versijoje galite kurti grojaraščius, sekti mėgstamas grupes ir begalę įvairių žanrų ir muzikos stilių. Vis dėlto „Spotify“ man labiausiai patinka jos neįtikėtinas „lobių paieškos“ gebėjimas. Priklausomai nuo mūsų klausytų dainų, „Spotify“ gerai įsimena ir siūlo panašių grupių, kurios mums gali patikti, o tai reiškia, kad miegamajame visada turime naujų grupių, kurių galime klausytis.

Be to, kiekvienam vartotojui siūlomas individualizuotas grojaraštis, pavadintas „Savaitės atradimas“, kuriame kas 7 dienas „Spotify“ sukuria grojaraštį. tik jums su jūsų skoniui susijusia muzika. Jei nenorite mokėti už „Premium“ paslaugą, nemokama versija veikia puikiai, jei neprieštaraujate retkarčiais išgirsti skelbimą. Ar reikia daugiau sužinoti? Palieku tave čia keletas „Spotify“ gudrybių kad galėtumėte pamatyti viską, ką gali ši programa.

Atsisiųsti QR kodą Spotify: Muzika ir podcast'ai Kūrėjas: Spotify Ltd. Kaina: Nemokama Parsisiųsti QR kodą Spotify: muzika ir podcast'ai Kūrėjas: Spotify Ltd. Kaina: Nemokama +

„SoundCloud“, iššokanti programa

„SoundCloud“ atsisiunčiama daugiau nei 100 milijonų kartų, o tiesa ta, kad yra daug žmonių, kurie net nežino, kad jis egzistuoja. Jis turi labai elegantišką dizainą ir labai patogus naudoti. Man patinka sąsaja. Kitas jos pranašumas yra tai, kad jis leidžia perkelti takelius į priekį ir juos praleisti, taip pat galite juos pažymėti ir pridėti prie jų komentarų.

Kaip neigiamą dalyką sakyčiau, kad jame nėra tiek daug dainų kaip kitose platformose ir gali būti, kad kažko ieškai, o jo nėra. Bet ei, jai atleista, kad ji tokia miela. Registracija būtina, bet prisijungti galite naudoti savo Facebook arba Google paskyras. Labai gera programa, skirta klausytis muzikos srautiniu būdu mūsų Android telefone arba iPhone.

Atsisiųskite QR kodą „SoundCloud“ – muzika, garsas, mišiniai ir tinklalaidės Kūrėjas: SoundCloud Kaina: Nemokama Atsisiųsti QR kodą SoundCloud – Muzika ir garsas Kūrėjas: SoundCloud Ltd. Kaina: Nemokamas +

„Amazon Music“, skirta „Prime“ abonentams

Jei turite „Amazon Prime“ prenumeratą, tikrai turite įdiegti „Amazon Music“ savo mobiliajame telefone. „Prime“ abonentai turi nemokamą prieigą prie „Amazon Music“ katalogo daugiau nei 2 milijonai dainų. Nors tai gali pasirodyti labai didelis skaičius, tiesa yra ta, kad jei ieškote visai nesenų ar šiek tiek keistų dainų, greičiausiai jų nerasite.

Kur juos rasite, yra Amazon Music Unlimited, kuri yra aukščiausios kokybės tos pačios paslaugos versija (9,99 EUR per mėnesį). Čia rasime visko: iš viso daugiau nei 60 milijonų dainų visų muzikos žanrų.

Atsisiųsti QR kodą Amazon Music: Klausykite ir atsisiųskite populiariosios muzikos Kūrėjas: Amazon Mobile LLC Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodą Amazon Music Kūrėjas: AMZN Mobile LLC Kaina: Nemokama +

Potvynis, srautinis perdavimas puristams ir audiofilams

„Tidal“ yra dar viena puikių srautinio perdavimo platformų šiandien. Ji siūlo daugiau nei 60 milijonų dainų labai tiksliai ir be skelbimų. Jame taip pat yra daugiau nei 250 000 išskirtinių muzikinių vaizdo įrašų ir dokumentinių filmų.

Įmonė yra Švedijos kilmės, nors 2015 metais ją įsigijo reperis Jay Z, o po to per masinę reklamos kampaniją buvo atnaujinta. Suskaičiuok su vienu 30 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis.

Atsisiųskite TIDAL QR kodą – muzikos transliacija Kūrėjas: TIDAL Kaina: Nemokamas Programėlė parduotuvėje nerasta. 🙁 Eikite į parduotuvę „Google“ žiniatinklio paieška

Deezer, alternatyva

Deezeras rato neišrado, bet jam ir nereikėjo. Tai programa, labai panaši į „Spotify“, su pasiūlymais ir rekomendacijomis pagal jūsų skonį su švaria ir labai lengvai valdoma sąsaja.

Vienas iš dalykų, kurie man patinka Deezere, yra tai, kad pirmą kartą jį pradėjau sudaro mažą klausimyną apie jums patinkančias grupes ir muzikos stilius, todėl pirmą kartą įėję jau turėsite daug naujos muzikos, kurią galėsite atrasti ir klausytis. „Deezer“ taip pat leidžia prisijungti naudojant „Gmail“ arba „Facebook“ paskyrą. Nagi, dar viena programa, skirta klausytis srautinės muzikos, bet nieko kaltinti: gera, graži ir pigi.

Atsisiųskite QR kodą Deezer Music Kūrėjas: Deezer Mobile Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodą Deezer: radijas ir muzika MP3 formatu Kūrėjas: DEEZER SA Kaina: Nemokama +

Apple muzika

Apple muzikos srautinio perdavimo platforma. Kai įdiegiate programą, ji sukuria atsarginę dainų bibliotekos kopiją ir įkelia ją į debesį. „Apple Music“ turi didelį senų ir naujausių dainų repertuarą su suasmenintais grojaraščiais ir rekomendacijomis.

Tai taip pat leidžia atsisiųsti dainas, kad galėtumėte klausytis neprisijungus, ir turi įdomios informacijos, pvz., dainų žodžių paieškos variklį. Tačiau mes susiduriame su prenumeratos paslauga (9,99 € per mėnesį), todėl turėsime eiti į dėžutę, kad galėtume ja mėgautis, nes nemokamos versijos nėra. Žinoma, jis turi platų nemokamą 3 mėnesių bandomąjį laikotarpį.

Atsisiųskite QR kodą Apple Music Kūrėjas: Apple Inc. Kaina: Nemokamas Atsisiųskite QR kodo muzikos kūrėją: Apple Kaina: Nemokamas

Youtube muzika

„YouTube Music“ yra kaip įprasta „YouTube“, tačiau pašalinama viskas ir paliekami tik vaizdo įrašai, tiesioginiai koncertai ir muzika apskritai. Sąsaja gana intuityvi ir paprasta naudoti, nors jei naudojame nemokamą „YouTube Music“ versiją, išjungus ekraną ar pakeitus programą, muzika nustoja groti. Žinoma, mes taip pat galime mokėti už 9,99 € prenumeratą per mėnesį, kad gautumėte visą patirtį ir be skelbimų. Jis turi nemokamą bandomąjį mėnesį.

Atsisiųsti QR kodą YouTube Music Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama Atsisiųsti QR kodą YouTube Music Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama +

TuneIn: klausykitės radijo stočių iš viso pasaulio srautiniu būdu

TuneIn yra programa, skirta puikiai klausytis radijo internetu. Tai leidžia klausytis visų vietinių stočių, be ... likusių pasaulio stočių. Jame yra radijo stotys, suskirstytos pagal muzikos stilius, taip pat naujienų kanalai, sporto kanalai ir net podcast'ai.

TuneIn yra nemokama programėlė, kuriai nereikia registracijos, tačiau sumokėję už Premium prenumeratą pamatysite, kaip dingsta visi skelbimai ir galite įrašyti viską, ko klausotės. Labai rekomenduojama programa visame programų sąraše, skirta klausytis srautinės muzikos, siūlomos tiek Android, tiek iOS.

Atsisiųskite QR kodo „TuneIn Radio“: sportas, naujienos, muzika, tinklalaidės Kūrėjas: TuneIn Inc Kaina: Nemokamas Atsisiųsti QR kodą TuneIn Radio: naujienos, muzika Kūrėjas: TuneIn Kaina: Nemokama +

LiveXLive: viena geriausių programų, leidžiančių klausytis muzikos srautiniu būdu... skirta tik JAV ir Kanadai

„LiveXLive“ (anksčiau žinomas kaip „Slacker Radio“) yra dar viena iš pagrindinių „Google Play“ muzikos transliavimo programų. Deja galima tik JAV ir Kanadoje, todėl tokiems žmonėms kaip aš, gyvenantiems už jos ribų, ši programa mums tiesiog neveikia.

Bet kokiu atveju, man liko noras jį išbandyti, nes jis turi labai gerų atsiliepimų ir daugiau nei 50 milijonų parsisiuntimų Google Play, todėl jei kas nors skaitytojas galėjo mėgautis, nedvejodami palikite komentarą su savo nuomone apie tai. Turiu daug intrigų! Ar tai taip gerai, kaip atrodo?

Registracija QR kodas LiveXLive – Muzikos ir tiesioginių įvykių transliacija Kūrėjas: Slacker Inc. Kaina: Bus paskelbta Programėlė parduotuvėje nerasta. 🙁 Eikite į parduotuvę „Google“ žiniatinklio paieška

Pandora: muzika ir podcast'ai

Dar viena pirmaujanti programa ten, kur jos egzistuoja ir kad... o staigmena! Ispanijoje jo taip pat nėra. Laimei, galime įdiegti „Pandora“ atlikdami nedidelę „gudrybę“ (paspauskite ČIA sužinoti, apie ką tai). Ši programa bus leidžia kurti radijo stotis pagal mėgstamas grupes ir dainas. Šaunu, a?

Ji turi daugiau nei 100 milijonų atsisiuntimų, todėl turi patikti tiek daug žmonių. Tai nemokama programa, tačiau jai reikia registracijos. Be to, jame yra žadintuvas ir žadintuvas, kuris mėgstantiems pabusti skambant muzikai yra malonumas. Kita puiki programa, skirta klausytis muzikos srautiniu būdu iš savo mobiliojo telefono.

Registruokis QR kodo Pandora – muzikos, radijo ir podcast'ų transliacija Kūrėjas: Pandora Kaina: Bus paskelbta Programėlė parduotuvėje nerasta. 🙁 Eikite į parduotuvę „Google“ žiniatinklio paieška

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės