„Google Play Awards 2019“: geriausios metų „Android“ programos

Kaip ir kiekvienais metais, „Google“ iš visos „Android“ parduotuvėje esančios programų kolekcijos renkasi inovatyviausias ir kokybiškiausias programėles. Tai vadinama prizais „Google Play“ apdovanojimai, ir tai puikus būdas pabrėžti tuos kūrėjus, kurie kurdami savo programinę įrangą teikia pirmenybę kokybei ir patikimumui. Tokiems išmaniųjų telefonų naudotojams, kaip mes, tai puikus būdas rasti papuošalų, kuriais galime džiaugtis.

2019 m. „Google Play“ apdovanojimų nugalėtojai

Toliau apžvelgsime geriausios programos ir geriausio 2019 metų žaidimo nugalėtojus, taip pat įvairių subkategorijų, sudarančių konkursą, finalistus. Balsavimas buvo atidarytas lapkričio 25 d., o praėjusių metų gruodžio 3 d. pagaliau buvo paskelbti didieji šių metų nugalėtojai. Nesivaržydami pereikime prie nugos!

Daugiausiai balsų sulaukusi 2019 m. programa: DAZN

Tiesioginės sporto transliacijos paslaugos DAZN programa šiemet yra aukščiausiai įvertinta Google Play. Londono programėlė leidžia tiesiogiai ir įrašyti Anglijos „Premier“ lygos, FA taurės, „Carabao Cup“ ir „Sky Bet“ čempionato rungtynes, taip pat tarptautinį futbolą, pvz., „Coppa Italia“, „Copa Libertadores“, „J-League“ ir „American MLS“.

Tačiau DAZN gyvena ne tik futbolu: be Eurosport turinio (tenisas, dviračių sportas ir kt.), taip pat galime pamatyti geriausio Europos krepšinio rungtynes ​​(su Turkish Airlines Eurolyga ir 7DAYS EuroCup) bei geriausio motociklo lenktynes ​​su MotoGP. Moto2, Moto3 ir MotoE. Abonemento kaina – 9,99 euro per mėnesį (arba 99,99 euro per metus).

Atsisiųskite QR kodą DAZN: Live Sports Kūrėjas: DAZN Kaina: Nemokamas

Nominuota: Groovepad – muzikos kūrėjas | Ramiai | Mes esame

Balsuočiausias 2019 m. žaidimas: Call of Duty: Mobile

Geriausias 2019 m. žaidimas skirtas „Google Play“ leidėjams, šis pirmojo asmens šaudyklė iš bendrovės „Activision“. Pripažindamas žaidimą, nieko geresnio už pačios „Google“ žodžius, skirtus jam apdovanojimą: „Geriausias 2019 m. žaidimas turi būti įdomus, prieinamas, patrauklus ir puikios patirties požiūriu. Be to, jis turi peržengti ribas to, ko tikimės mobiliuosiuose įrenginiuose, o šių metų nugalėtojas visa tai pasiekia nepraleisdamas ritmo.

„Call of Duty: Mobile“ pasiekia tai ir dar daugiau, nes dėl intuityvios žaidimų sistemos ir galingo grafinio variklio mėgausimės neprilygstamomis kelių žaidėjų kovomis. „Activision“ tai apibrėžia taip: „Nedaug dalykų primena visceralinį įtemptos internetinės kovos jaudulį. [···] Didelės veiksmo dozės jų kelių žaidėjų šaudymo žaidimuose, kurių kokybė ir žaidimo galimybės prilygsta konsolių sagai“. Du valdymo režimai (savarankiškas fotografavimas ir diskrecinis kadras), kuriuos taip pat galima pritaikyti, suteikia šiai programai apledėjimo.

Žaidimas pritaiko savo grafinę kokybę prie jūsų naudojamo išmaniojo telefono, todėl nėra jokio pasiteisinimo (jei jums patinka tokio tipo žaidimai) jo neišbandyti. Žinoma, atsisiųskite jį naudodami „Wi-Fi“, nes jis užima koncertą ir piką.

Atsisiųskite QR kodą Call of Duty®: Mobilus kūrėjas: Activision Publishing, Inc. Kaina: Nemokamas

Nominantai: Archero | Galinga Epic paieška | Brawl Stars | Auto šachmatai | Šventosios Sejos pabudimas | Haris Poteris: burtininkai vienykitės | Mario Kart Tour | Rumble Stars Futbolas | Paslėpti nakvynės namai: Majamio paslaptis

Subkategorijos

Toliau apžvelgiame programas ir žaidimus, kuriuos „Google“ atrinko įvairioms šių metų apdovanojimų kategorijoms.

Geriausia 2019 m. programa: Ablo

„Google Play“ redaktorių teigimu, ši programa nustebino „savo išradingumu ir stiliumi“. Belgijos MassiveMedia sukurta programa sujungia vartotojus iš viso pasaulio, kad jie galėtų kalbėtis su automatiniu vertimu ir realiuoju laiku. Pagal devizą „Surask naujų draugų visame pasaulyje“ „Ablo“ leidžia užmegzti atsitiktinius ryšius (ar kas žino, ar tai trunka ilgiau) su žmonėmis iš viso pasaulio, apeinant fizinius ir kalbos barjerus. Brangi piliulė kovai su vienatve ir beprasmybe šiandieninėje visuomenėje bei „skatinant pažinimą su nežinomomis kultūromis“.

Atsisiųskite QR kodą Ablo – susiraskite draugų visame pasaulyje Kūrėjas: MassiveMedia Kaina: Nemokama

Geriausios programos kasdieniam gyvenimui: sustiprinta

Nesvarbu, ar dirbate kaip laisvai samdomas darbuotojas, ar norite kontroliuoti savo laiką (ir ypač tai, į ką jį investuojate), tai yra viena iš programų, kuri jums gali būti geriausia. „Boosted“ naudoja labai elegantišką ir labai intuityvų dizainą, padedantį sekti laukiančias užduotis ir laiką, kurį praleidote joms atlikdami.

Atsisiųskite QR kodą „Boosted“ – produktyvumas ir laiko stebėjimo priemonė Kūrėjas: padidintas našumas Kaina: nemokama

Kiti nominantai: Mubert | Omio: Pirkite bilietus ir keliaukite traukiniu, autobusu ir lėktuvu | Augalų auklė – Jūsų žavingas vanduo | Priminimas | Paskelbk tai

Geriausios asmeninio augimo programos: Ramybė

Kvėpavimo pratimai ir meditacija yra tai, ko galbūt niekada negalvojote daryti. Tačiau rezultatas yra nuostabus. Ramybė padeda išgyventi kiekvieną akimirką visapusiškiau ir atsikratyti streso. Tai padeda užmigti ir gali pakeisti jūsų gyvenimą. Jei nebandai, tai todėl, kad nenori.

Atsisiųskite QR kodą Calm: Meditation and Sleep Kūrėjas: Calm.com, Inc. Kaina: Nemokamas

Kiti nominantai: Drops Scripts | SleepTown | Sumanesnis – „Brain Trainer“ ir „Brain Games“ | Joga pradedantiesiems

Geriausi atradimai: MashApp

Jei kas nors pažįsta komiką, perskaitykite tai ir leiskite jam haliucinuoti: „Parodykite savo išradingumą naudodami šią anekdotų vaizdo programą. Įrašykite ir bendrinkite klipus, o naudotojai atsakys kitais klipais. Kiekvienas atsakymas sužadina naujus kitų naudotojų atsakymus, sukurdami begalę linksmybių.

Atsisiųsti QR kodą MashApp – Video Punchlines Kūrėjas: MashApp, Inc. Kaina: Nemokamas

Kiti nominantai: MelodyVR | Morphin – CGI GIF kūrėjas ir redaktorius | ruff: programa užrašams, sąrašams ir juodraščiams | Swoot – podcast'ai su draugais 🙂

Labiausiai linksmos programos

Ablo

Apšvieskite Pixaloop

Groovepad – muzikos kūrėjas

Pottery.ly 3D – Atpalaiduojanti keramika Art

Vaizdo įrašų rengyklė – Glitch Effect ir Music Photo

Geriausi 2019 m. konkurenciniai žaidimai: „Brawl Stars“.

Supercell, kompanija, kurianti superhitus „Clash of Clans“ ir „Clash Royale“, pristato mums šį kelių žaidėjų žaidimą „3 prieš 3“ ir „Battle Royale“, kuris pavers jūsų laisvalaikiu maloniu.

Atsisiųskite QR kodą Brawl Stars Kūrėjas: Supercell Kaina: Nemokama

Kiti nominantai: Rumble Stars Soccer | Tacticool – 5 prieš 5 šaulys | Teniso susidūrimas: 3D sportas

Geriausi 2019 m. nepriklausomi žaidimai: Ailment

„Paslaptingos ligos įtakoje jūs turite išsiaiškinti įvykių, kurie sukėlė jūsų amneziją ir žuvo jūsų įgula, seriją šiame tamsiame mokslinės fantastikos šaudyklės išgyvenimo žaidime“.

Kiti nominantai: CHUCHEL | Grimvaloras | Stardew slėnis | Mažų kambarių istorijos: miesto paslaptis

Geriausi 2019 m. atsitiktiniai žaidimai: „Angry Birds Dream Blast“.

Jei mėgstate spalvotų kamuoliukų ar burbulų galvosūkius, jums pasisekė, nes šis žaidimas pradžiugins ne vieną. Spustelkite burbulus, laimėkite apdovanojimų ir neribotą pramogą žada šis Rovio žaidimas – kompanija, kuri jau daugelį metų žino, kaip mus linksminti. Neturi. Nesėkmė.

Atsisiųsti QR kodą Angry Birds Dream Blast Kūrėjas: Rovio Entertainment Corporation Kaina: Nemokama

Kiti nominantai: Golf Peaks | Mario Kart Tour | Toy Story Drop! | Vinetardo slėnis: sumaišykite ir suderinkite

Geriausi naujoviški 2019 m. žaidimai: Archero

Viena sultingiausių 2019 m. geriausio žaidimo apdovanojimų kategorijų yra vienas inovatyviausių metų žaidimų. Vienas iš jų yra „Archero“, kurio naudojimas vienu pirštu ir velniškai žaidžiamas. Šaudykite strėles taip, lyg rytojaus nebūtų, ir pasinerkite į šį, geriausią naujovišką 2019 m. žaidimą.

Atsisiųskite QR kodo „Archero“ kūrėją: „Habby“ kaina: nemokama

Kiti nominantai: Assassin's Creed Rebellion | Auto šachmatai | „The Elder Scrolls“: ašmenys

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės