„Tronsmart TK09R“ apžvalga, puiki RGB mechaninė žaidimų klaviatūra – „The Happy Android“.

Aš dirbu ir žaidžiu su asmeniniais kompiuteriais nuo 90-ųjų vidurio ir tikrai nepradėjau išbandyti tinkamų klaviatūrų iki šiol. Maždaug prieš metus pakeičiau savo įprastą membraninę klaviatūrą į mechaninę, ir ši patirtis man taip patiko, kad dabar žengiau dar vieną žingsnį ir perėjau prie RGB mechaninės klaviatūros.

Šiandienos apžvalgoje kalbame apie Tronsmart TK09R, apšviesta mechaninė klaviatūra su aukštu pritaikymo lygiu, su Otemu Blue jungikliais, antighosting ir 8 MB „flash“ atmintimi, kad išsaugotų klaviatūros konfigūraciją, jei bet kuriuo metu nuspręstume pakeisti kompiuterį. Pažiūrėkime, apie ką tai!

Tronsmart TK09R apžvalga, 5 žvaigždučių klaviatūra žaidėjams ir ne tokiems žaidėjams

Pirmiausia reikia pasakyti, kad jei esame žaidėjai, iš šios klaviatūros galėsime išgauti daug daugiau sulčių. Tai netrukdo mums taip pat puikiai atlikti biuro automatizavimo užduotis ar redaguoti programas.

Galų gale, štai ką turi žaidimų klaviatūros: jų gamybos kokybė, funkcijos ir apdaila paprastai yra žymiai pranašesnės klasikinėms membraninėms klaviatūroms, o ilgainiui tai vertina bet kokio tipo vartotojas.

Dizainas ir apdaila

Kalbant apie medžiagas, randame klaviatūrą, pagamintą iš ABS, su apdaila, kuri reiškia kokybę. Tai gana sunki klaviatūra (1,36 kg), daugiausia dėl riešo atramos, kad būtų pasiekta ergonomiškesnė ir laisvesnė laikysena.

Jo matmenys yra 46 x 23 x 3,2 cm, o viena iš pirmųjų įdomių detalių, kurią matome, yra ta, kad USB laidas turi išėjimą ir dešinėje, ir kairėje klaviatūros pusėje (iš apatinės srities).

Kalbant apie raktus, sumontuokite kai kuriuos Otemu Blue jungiklius kurios neturi ko pavydėti (brangesniam) Cherry Blue: geras pulsavimas ir progresyvus, ką ypač pastebėsime, kai jau naudosime keletą valandų. Gamintojo žodžiais, klavišai siūlo 1 ms lytėjimo atsaką.

Kita vertus, tai yra visiškai apšviesta mechaninė klaviatūra ispanų kalba, o tai reiškia įtraukta visada būtina raidė "ñ". Kita detalė, kuri man patiko, yra ta, kad jos šonuose taip pat yra foninio apšvietimo linija, suteikianti elegantišką ir vėsų prisilietimą, kuris puikiai sukasi tarp blaivumo ir šio prisilietimo. žaidimų nebūdamas per daug apkrautas.

Pasinaudokite patirtimi

Kalbant apie naudojimo patogumą, reikia paaiškinti, kad tai yra RGB klaviatūra. Tai reiškia, kad norint visiškai mėgautis foniniu apšvietimu, tarp klavišų būtina palikti šiek tiek tarpo. Tai neišvengiamai lemia, kad klavišai yra šiek tiek mažesni nei klaviatūrų, kurios neskleidžia šviesos. Logiška!

Sąžiningai, nors iš pradžių tai gali būti šiek tiek keista, jį gana lengva pritaikyti ir nekelia jokių problemų. Ypač jei visą dieną esame prilipę prie klaviatūros (kaip gali būti mano atveju).

Kita detalė, kurią pastebės Ispanijos vartotojai, yra tai, kad tai yra raktas Įeikite yra vienas iš pailgųjų, yra šiek tiek mažesnis nei tipinis Įvadas kvadratinis ir didelis. Kaip ir ankstesniame pavyzdyje, tai yra prisitaikymo ir mažai kuo daugiau reikalas.

Galime rinktis iš daugiau nei 16 milijonų spalvų, tačiau ši niūri mėlyna yra nuostabi.

Tiesa ta, kad apskritai vartotojo patirtis buvo labai gera (tai brangiausia iki šiol mano bandyta klaviatūra, ir tiesa ta, kad ji rodo). Kaip galėtų būti kitaip, taip pat turi anti-ghosting sistemą, esminis reikalavimas žaisti žaidimus, kuriuose vienu metu turime paspausti keletą klavišų kombinacijų. Jei ne, žinoma, nekalbėtume apie žaidėjų klaviatūrą.

Bet kokiu atveju, į tai, kas iš tikrųjų išsiskiria šioje Tronsmart TK09R klaviatūroje, yra jos foninio apšvietimo sistema ir pritaikomos funkcijos makro ir chroma, charakteristikos, kurias išsamiau aptarsime toliau.

Foninis apšvietimas

Tronsmart TK09R siūlo iki 16,8 milijono RGB spalvų, kurias galime programuoti įvairiais būdais. Viena vertus, turime 4 iš anksto nustatytus apšvietimus, kuriuos galime įjungti paspausdami Fn ir bet kurį klavišą nuo F9 iki F12.

Tronsmart programinė įranga yra būtina norint išnaudoti visas klaviatūros galimybes.

Bet kokiu atveju, geros naujienos ateina, kai įdiegiame klaviatūros programinę įrangą (ją randame pakuotėje esančiame kompaktiniame diske, kurį taip pat galima atsisiųsti iš Tronsmart svetainės). Iš klaviatūros valdymo skydelio galime rinktis iš daugybės šviesos efektų, su konkrečius nustatymus, kad galėtumėte žaisti „Overwatch“, „League Of Legends“, DOTA arba „Playerunknown's Battlegrounds“.

Be to, kiekvienam klavišui galime priskirti konkrečias spalvas ir sukurti savo apšvietimo efektus. 100% pritaikoma.

Norėdami geriau suprasti jo galimybes ir efektus, pateikiame kelis vaizdo įrašų pavyzdžius:

Pritaikomos funkcijos

Iš klaviatūros darbalaukio programos taip pat galime atlikti likusias pritaikomas įrenginio funkcijas. Viena vertus, galime sukurti makrokomandasprogramuojamas atlikti konkrečius anksčiau mūsų nustatytus veiksmus. Taip pat galime priskirti sparčiuosius klavišus ir sparčiuosius klavišus kad naršytumėte greičiau ir tiesiogiai.

Kitas svarbus veiksnys yra tai, kad Tronsmart TK09R yra maža 8 MB „flash“ atmintis išsaugoti klaviatūros tinkinimus ir naudoti juos kitame kompiuteryje nereikės visko iš naujo konfigūruoti.

8 MB „flash“ atmintis yra vyšnia ant torto.

Galutinis įvertinimas

Geriausiai šią klaviatūrą apibūdinantis žodis yra „pasitenkinimas“. Jis yra daug pigesnis nei kitos aukščiausios kokybės klaviatūros, tačiau siūlo patogumą ir rezultatus, kurių mažai arba nieko pavydėti aukštesnio kainų diapazono įrenginiams. Foninis apšvietimas suteikia daug žaidimo, o makrokomandos ir tinkinimo funkcijos užtikrina, kad susiduriame su pažangia ir labai universalia klaviatūra.

Vienintelis trūkumas, kurį galime rasti iš pradžių, yra tarpai tarp rakto ir rakto, tačiau prie to netrunka priprasti. Trumpai tariant, mechaninė klaviatūra žaidėjams, kuri nenuvilia ir kuri pritrauks daug dėmesio dėl gero kainos ir kokybės santykio.

Kaina ir prieinamumas

Šiuo metu galime įsigyti šį Tronsmart TK09R už 69,98 €, galima rasti internete per „Amazon“. Jei mus domina, taip pat galime gauti išsamesnės informacijos apie šį produktą oficialioje Tronsmart svetainėje.

Galiausiai, jei ketinate įsigyti šią klaviatūrą, nedvejodami pasinaudokite šiuo „Amazon“ kuponu, kad gautumėte įdomią nuolaidą pirkdami:

KUPONO KODAS: B28ZJQT4

(galioja iki 2018 m. gruodžio 9 d.)

Amazon | Pirkite Tronsmart TK09R žaidėjų mechaninę klaviatūrą

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės