LKBL – programėlė, nurodanti, koks tu gražus ir koks tu esi geras

Diena turėjo ateiti. Diena, kai naudojamės mašinų dirbtiniu intelektu kažkam daugiau nei atlikti skaičiavimus ir mokslinius dalykus, kurie niekur neveda. Diena, kai mašina – šiuo atveju programėlė – gali mums pasakyti, ar esame gražūs, ar negražūs statistiniu ir „neutraliu“ būdu.

LKBL – grožio matuoklis, rodantis, koks tu esi gražus nuo 1 iki 10

LKBL yra programa, kuri „Android“ pasirodė maždaug prieš porą mėnesių, ir jos tikslas yra apskaičiuoti mūsų grožio lygį pagal dabartinius grožio standartus. LKBL pažangus AI (patinka) matuoja žmogaus grožį imdamas pavyzdį daugybę milijonų žmonių įvairiuose socialiniuose tinkluose.

Tai yra, prieš skirdamas mums balą, atsižvelgia į tokius dalykus kaip apšvietimas ir įvairūs veiksniai, bet patikinu, kad čia tikrai svarbu yra veidas, kurį dedate fotografuodami.

Be veido analizės, turime dar keletą režimų: „viso kūno“ ir „poros“ režimą.

Bandžiau ir pradžioje gavau blogą balą, bet vis dažniau šypsodamasi ir darant beprotišką veidą, balai po truputį augo. Tai vienintelis dalykas, kuris man pasiteisino, po velnių.

Atsisiųskite QR kodą Laikable - The Beauty Meter Kūrėjas: LKBL Kaina: Nemokama

Pažiūrėkime, ar jums, vaikinai, pasiseks daugiau! Koks buvo jūsų geriausias rezultatas?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found