72 NASA plakatai, kuriuos galima atsisiųsti ir spausdinti visa raiška

Ar kada pagalvojote apie kelionę į kitą planetą ar pamatyti Žemę iš kosmoso? Ar esate astronomijos gerbėjas ir kiekvieną kartą, kai NASA paskelbia naują Paukščių Tako ekrano kopiją, žavitės spalvomis? Jei kuris nors iš šių atsakymų yra teigiamas, tada tikrai jus domina mūsų šiandien pateiktas įrašas.

Neseniai, PUODAS paskelbė visuomenei rinkinį 72 atsisiunčiamos skaidrės su visų Saulės sistemą sudarančių planetų, taip pat kai kurių palydovų ir kitų mūsų galaktikos kaimynystėje esančių dangaus kūnų nuotraukomis ir vaizdais.

72 originalios NASA sukurtos plokštelės, skirtos atsisiųsti ir spausdinti plakato formatu

Tą pačią savaitę NASA ką tik paskelbė, kad išleido visus savo vaizdų, vaizdo įrašų ir garso įrašų failus visiems, norintiems grožėtis ir tyrinėti mūsų visatos stebuklus. Visuomenei atviras archyvas su tūkstančiais ūkų, įvairių misijų, galaktikų ir daugybės žvaigždžių kūnų vaizdų ir vaizdo įrašų. Iš viso daugiau nei 140 000 failų, kuriuose yra tyrinėjimų ir atradimų, padarytų per visą jos istoriją, pavyzdžiui, Apollo 11 ar tamsiosios Mėnulio pusės nuotraukos. Nieko nėra.

Taip pat JAV kosmoso agentūra priminė, kad taip pat 72 plakatų kolekcija apie mūsų saulės sistemą ir aplinką, kurį galime atsisiųsti ir atsispausdinti norėdami papuošti savo kambarį, biurą ar biurą.

Kai kurie plakatai, sudarantys kolekciją | Vaizdai: NASA

NASA svetainė siūlo keletą atsisiuntimo parinkčių. Galime atsisiųsti vaizdus tiek atskirai, tiek paketais, JPG, TIFF arba PDF formatu. Visi lapai pateikiami ZIP formatu, viduje yra 2 failai: vienas su plakato priekiu, o kitas su jo nugara (kur randame informaciją, susijusią su vaizde rodomu objektu).

JPG vaizdų skiriamoji geba yra 3 300 x 5 100 pikselių ir kaip rekomenduoja NASA idealus spausdinimo formatas yra 11 x 17 colių popierius (standartinis bulvarinis dydis). Taip pat paminėkite, kad jei norime plakatą atspausdinti kuo kokybiškiau, rekomenduojama failus atsisiųsti TIFF formatu.

Mes galime pasiekti ir atsisiųsti 72 plokštes be registracijos ir visiškai nemokamai iš oficialios NASA svetainės per toliau nurodytus LINK.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found