Kaip mobilųjį telefoną paversti interneto kamera, skirta kompiuteriui – „The Happy Android“.

Šiuo metu yra daug programų, leidžiančių atlikti vaizdo skambučius mobiliuoju telefonu, nors tai ne visada geriausias ar patogiausias pasirinkimas. Jei dirbame iš namų ir reikia prisijungti prie profesionalios vaizdo konferencijos, normaliausia, kad jungiamės iš kompiuterio, kur po ranka turime visą įmonės medžiagą. Bet kas atsitiks, jei neturime internetinės kameros arba ji yra labai žemos kokybės?

Tokiu atveju, užuot ieškoję daugiau ar mažiau išradingų sprendimų, galime pasirinkti paverskite savo mobilųjį telefoną profesionalia interneto kamera, kurią galime naudoti kompiuteryje. Atsižvelgiant į tai, kad šiuolaikiniai mobilieji telefonai turi tikrai geras kameras, tai iš tikrųjų yra labai prasminga, ar ne? Tam naudosime programėlę, vadinamą DroidCam, kuris yra nemokamas ir palengvina darbą. Pažiūrėkime, kaip tai veikia.

„DroidCam“, „Android“ programa, paverčianti mobiliąją kamerą kompiuterio žiniatinklio kamera

„DroidCam“ žvaigždės funkcija, be techninių charakteristikų, yra tai, kad mobilųjį fotoaparatą lengva prijungti prie kompiuterio. per Wi-Fi ryšį arba per USB kabelį. Diegimo procesas yra tikrai paprastas:

  • Įdiekite „DroidCam“ programą iš Google Play parduotuvė.
  • Atsisiųskite ir įdiekite „DroidCam“ klientą savo kompiuteryje. Galimos versijos, skirtos „Windows“ ir „Linux“.
  • Įsitikinkite, kad mobilusis telefonas ir kompiuteris yra prijungti prie to paties tinklo.
  • „Android“ įrenginyje atidarykite „DroidCam“ programą. Bus įkeltas ekranas, kuriame matysite internetinės kameros prisijungimo duomenis (IP adresą ir prievadą).

  • Kompiuteryje atidarykite „DroidCam“ klientą. Lauke įveskite mobiliojo telefono ekrane nurodytą IP adresąĮrenginio IP"Ir patikrinkite, ar prievadas yra tas pats abiejuose įrenginiuose. Jei jūsų kompiuteryje nėra mikrofono, būtinai pažymėkite langelį "Garsas„Kad garsas būtų užfiksuotas iš mobiliojo telefono. Kai viską paruošite, spustelėkite "Pradėti”.

Ryšys bus užmegztas automatiškai ir galėsime pradėti naudoti telefono kamerą, lyg tai būtų visokiems tikslams skirta web kamera, su kuria galėsime skambinti per Skype, įrašyti tiesioginį pasirodymą per Twitch ar ką tik norime.

Be to, programa taip pat suteikia mums galimybę pasiekti internetinę kamerą taip, tarsi ji būtų IP kamera tiesiai iš naršyklės, adreso juostoje įvesdami „Wifi“ IP adresą ir prievadą.

Taip pat reikėtų patikslinti, kad „DroidCam“ taip pat turi „premium“ versiją „DroidCam X“, kuri apima keletą priedų, tokių kaip galimybė transliuoti vertikaliai ir padidinti HD vaizdo kokybę iki 720p, taip pat kitus papildomus nustatymus. Išlaidos, kurios numato šiek tiek daugiau nei 4 eurus, bet gali būti labai naudingos, jei ketiname programą dažnai naudoti.

Atsisiųskite QR kodą DroidCam Wireless Webcam Kūrėjas: Dev47Apps Kaina: Nemokama

Trumpai tariant, pagrindinis įrankis visiems, kurie turi Android įrenginį ir nori juo pasinaudoti atlikdami tokias papildomas užduotis, kaip ši, kurią ką tik aptarėme. Labai rekomenduojama.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found