„Tronsmart Spunky Pro“ belaidės ausinės: analizė ir nuomonė

Atsižvelgiame į tinklaraščio apžvalgas su ausinių analize Spunky Pro pateikė Tronsmart. Iš pirmo žvilgsnio matome, kad tai šalmai, kurių charakteristikos labai panašios į Apple AirPods. Jei įrenginys atitinka savo užduotį, tai gali būti daugiau nei įdomi alternatyva, ypač tiems, kurie nenori išleisti 180 eurų mobiliosioms ausinėms. Tačiau kyla klausimas, ar jie atlieka savo užduotį?

Tiesa ta, kad čia gamintojas nusprendė žaisti saugiai, pridėdamas daug funkcijų. Daugelį šių funkcijų jau matėme „Tronsmart“ garsiakalbiuose (pvz., TWS ir valdymą gestais), todėl suprantama, kad jie taip pat norėjo jas integruoti į naujas pavyzdines ausines.

Produkto charakteristikos

  • Tikra belaidė stereofoninė įranga.
  • Bluetooth 5.0 ryšys suderinamas su HSP, HFP, A2DP ir AVRCP.
  • Dėklas su 400 mAh nešiojamo įkroviklio funkcija.
  • 6 mm tvarkyklės.
  • Valdymas gestais.
  • Atsparumas prakaitui ir lietui (IPX5).
  • Suderinamas su balso padėjėjais, pvz., „Google Assistant“, „Siri“ ir kitais vietiniais „Android“ asistentais.
  • 10 metrų atstumas.
  • Autonomija 3 su puse valandos (iki 18 valandų naudojant įkroviklį dėkle).
  • 35 mAh baterija kiekvienoje ausinėje.

Viena didžiausių šių „Spunky Pro“ privalumų yra ta, kad jame galima laikyti ausines, kurios taip patnaudojamas juos įkelti „skraidydamas“ kai jų nenaudojame arba kai išsikrovėme ir išsikrovė baterija. Siūlo iki 4 įkrovimų kiekvienai ausinei. Dėklas, kurį savo ruožtu galima įkrauti per C tipo USB prievadą arba naudojant belaidį Qi įkroviklį.

Ausinėse taip pat yra 2 mikrofonai, skirti atsiliepti į skambučius naudojant laisvų rankų funkciją, taip pat siūlomas suderinamumas su „Google Assistant“ ir „Siri“.

Vartotojo patirtis

Kelias dienas praleidę bandydami „Spunky Pro“, turime pabrėžti gerą jų ergonomiką: jie puikiai priglunda prie ausies ir labai gerai sukimba. Tai padeda garso panaikinimas yra beveik tobulas, taigi jūs galite daug geriau įvertinti visas muzikos detales nedidindami garsumo.

Bendras garsas išsiskiria aukštų natų aiškumu ir aiškiai apibrėžtu bosu. Savo ruožtu žemieji dažniai nėra itin sustiprinti, o tai kai kam gali būti neigiamas aspektas, tačiau tai taip pat labai padeda, kad būtų galima padidinti garsumą, nebijant iškraipyti žemųjų dažnių – tai tikrai įvertins ne vienas.

Tačiau pagrindinis šių ausinių kištukų raktas yra jų jutikliniame skydelyje. Nėra mygtukų: viskas valdoma nedideli prisilietimai ar pulsavimas ausinių paviršiuje. Vienu prisilietimu pristabdome arba atnaujiname atkūrimą, 2 palietimais dešinėje ausinėje pereiname prie kitos dainos, 3 palietimais kairėje tarnauja garsumui padidinti ir pan. Tai vis dar naujovė, bet iš pradžių gali kilti problemų prisiminus, kiek prisilietimų reikėjo padaryti tą ar aną. Kai išmokstame pagrindines komandas, viskas, be jokios abejonės, pasikeičia, tai yra praktiškiausia.

Kalbant apie mikrofoną, mes taip pat išbandėme jį naudodami laisvų rankų funkciją, kad gautume skambučius, ir rezultatas buvo daugiau nei patenkinamas. Taip pat neturėjome problemų naudodami „Google“ padėjėją, kad pateiktume keletą užklausų, susijusių su bendravimu per ausines. Galų gale mes galime naudoti mikrofoną tai žinodami mus puikiai išgirs.

Nuomonė ir galutinis įvertinimas

Apskritai galima teigti, kad naudojamos medžiagos ir komponentai yra labai geros kokybės. Nors susiduriame su belaidėmis ausinėmis, kurias dėl kainos galėtume priskirti prie vidutinės klasės, jos pasižymi aukščiausios kokybės funkcijomis ir apdaila. Jei išbandėte kitus gamintojo įrenginius, šiuo klausimu tikriausiai nenustebsite. Labai rekomenduojamas produktas tiems, kurie nori išbandyti „AirPod“ tipo ausinių medus už kur kas priimtinesnę kainą.

Šiuo metu turi Tronsmart Spunky Pro belaidės ausinės kaina 33,67 euro Juos galima įsigyti per „Amazon“, o „Prime“ vartotojams nemokamai pristatome vieną dieną.

Amazon | Pirkite Tronsmart Spunky Pro

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found