Šią savaitę perkamiausios elektronikos prekės Amazon.com – laimingasis Android

Šį šaltą vasario savaitgalį pradedame peržvelgdami per pastarąsias 7 dienas Amazon.com geriausiai parduodamų elektroninių prietaisų sąrašą. Ar smalsu sužinoti, kurie produktai yra sėkmingiausi populiariausioje planetos internetinėje parduotuvėje? Nepamirškite to iš akių, nes yra dar kažkas įdomaus. Eime ten!

Perkamiausi elektronikos gaminiai šią savaitę Amazon.com

Akivaizdu, kad daugialypės terpės įrenginiai, skirti svetainei, pastaraisiais mėnesiais / metais reiškia revoliuciją, ypač po to, kai populiarėja ir standartizuojamos vaizdo užsakomosios paslaugos, pvz. Netflix, AmazonPrime arba HBO. Geriausias šios savaitės pardavėjų sąrašas Amazon.com yra geras to pavyzdys.

Fire TV Stick | Pagrindinis leidimas

„Fire TV Stick Basic Edition“ siūlo lengvą ir patogią prieigą prie turinio iš „Prime Video“, „Netflix“ ir daugiau nei 4 000 programų ir žaidimų. Taip pat apsilankykite „YouTube“, „Facebook“, „Reddit“ ir daugybėje kitų svetainių naudodami žiniatinklio naršykles, pvz., „Silk“ ar „Firefox“.

Kaina: 59,99 EUR | Žiūrėti Amazon.com

„AmazonBasics“ jungties kabelis („Apple“ sertifikuotas, „Lightning“ į USB, 0,9 m)

Apple MFI sertifikuotas sinchronizavimo ir įkrovimo laidas (iPhone 7 Plus, 7, 6 Plus, 6, 5s, 5c, 5, iPad Air, iPad mini, mini 2, 4 kartos iPad ir 7 kartos iPod nano).

Kaina: 7,79 EUR | Žiūrėti Amazon.com

TP-Link N300 TL-WA850RE – WiFi tinklo plėtinio kartotuvas (2,4 GHz, 300 Mbps, Fast Ethernet prievadas, AP ir plėtiklio režimas, vidinės antenos)

Range Extender režimas puikiai sustiprina belaidį signalą į sritis, kurios anksčiau buvo nepasiekiamos arba sunkiai prijungiamos.

Kaina: 21,24 EUR | Žiūrėti Amazon.com

Mikro USB kabelis, Gritin 3-Pack [1M, 1.5M, 2M] Mikro USB nailono pintas kabelis Greitas įkrovimas ir sinchronizavimas, skirtas Android įrenginiams, Sony, Nexus, Motorola, Samsung Galaxy S7 Edge / S7 ir kt.

Greitas įkrovimas ir sinchronizavimas: leidžia greitai perduoti duomenis iki 480 Mbps įkrovimo ir sinchronizavimo greičiu.

Kaina: 7,01 EUR | Žiūrėkite Amazon.com

„AmazonBasics“ didelės spartos HDMI 2.0 kabelis (Ethernet, 3D, 4K vaizdo įrašas ir ARC, 0,9 m, naujausias standartas)

24 karatų auksu padengti kontaktai užtikrina didesnį atsparumą korozijai ir geresnį signalo perdavimą. Palaiko HDMI 2.0 (4K 60Hz vaizdo įrašas, 2160p, 48 bitų / px spalvų gylis) ir iki 18 Gb/s pralaidumo. Jis taip pat yra suderinamas atgal.

Suderinamas su visais 3D Blu-Ray grotuvais, televizoriais su tikrais 3D ir AV imtuvais su Full HD ir Ultra HD. Suderinamas su visomis Playstation 3 (PS3), Playstation 4 (PS4), Xbox, Xbox One ir Ultra HD 4K rezoliucijomis.

Kaina: 8,99 EUR | Žiūrėti Amazon.com

Corelite 95 km sustiprinto diapazono patalpų TV antena su signalo stiprintuvu ir pažangiu stiprintuvu bei 16,5 pėdų bendraašiu kabeliu

Atstumas iki 60 mylių (95 km): palyginti su vidutiniu patalpų oro radijo imtuvu, kuris yra 20–50 mylių, ši televizijos antena [atnaujinta versija] pasiekia iki 60 mylių spindulį ir gali paimti daugiau kanalų nei bet kuri kita antena pasaulis. rinka. Be oro signalų aiškumo, ši televizijos antena siūlo geresnę vaizdo kokybę, nei galite gauti per palydovinės transliacijos signalus.

Kaina: 18,99 EUR | Žiūrėti Amazon.com

HDMI jungiklis, NIERBO jungiklis HDMI 4K palaiko Full HD 1080p 3D, 3 prievadų HDMI skirstytuvo perjungiklio adapterį, skirtą televizoriui, „Blu-Ray“, kabelių dėžutę, PS3 / PS4

4K HDTV raiška (3840x2160P). Palaiko HDMI jungiklį 3 viename, veikia su Nintendo Switch, Blu-Ray, Cable Box, PS3, Xbox One S, Xbox 360 ir kt. ir 1 išvestis (televizorius arba monitorius).

Kaina: 8,48 EUR | Žiūrėti Amazon.com

Invision Ultra Slim pasukamas pakreiptas televizoriaus stovas – skirtas 24–55 colių LED, LCD, plazminiams ir lenktiems ekranams – dabar yra 1,8 m HDMI kabelis (HDTV-E)

Itin plonas dizainas nuo 55 mm iki 500 mm. Maksimali apkrova 36,2 kg (80 svarų).

Kaina: 27,99 EUR | Žiūrėti Amazon.com

Engel RS8100HD – stalinis palydovinis imtuvas (Full HD, PVR, Conax Reader, WiFi, USB 2.0, HDMI, DVBS2, 1 tuneris)

Naudokite IPTV PVR funkciją norėdami leisti ir (arba) įrašyti išoriniuose įrenginiuose, pvz., HDD ir USB. Naudodami Timeshift funkciją (Pause-Direct) galite sustabdyti programą ir tęsti bet kuriuo metu nuo pertraukimo vietos.

Kaina: 91,95 EUR | Žiūrėkite Amazon.com

„Bluetooth“ garsiakalbis, „Tronsmart T6 Premium“ stereofoninis 25 W su pasyviuoju radiatoriumi, nešiojamasis belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis su 15 valandų nepertraukiamo spinduliavimo laisvų rankų įranga

Tronsmart T6 garsiakalbis suteikia stiprų žemųjų dažnių garsą dėl pasyvaus radiatoriaus ir dviejų garsiakalbių su žemųjų dažnių garsiakalbio funkcija. Pažangios 25 W garso tvarkyklės su DSP leis mėgautis aišku ir aiškiu garsu. Tai puikus kompanionas vakarėliuose ir mėgaujantis muzika bet kuriuo metu.

Kaina: 29,99 EUR | Žiūrėti Amazon.com

Pastaba: tai kainos, kurios galimos rašymo metu (2018 m. vasario 10 d.) Amazon.com. Kainos vėliau gali skirtis.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės