LEMFO LF19, senamadiškas sportinis išmanusis laikrodis

Atlikime abstrakčią pratimą ir laiko mašina nukelkime keletą metų į praeitį. Ar pamenate, kai rankiniai laikrodžiai laikėsi ant mūsų riešo maždaug metus, kol turėjome galvoti apie baterijos keitimą?

Dabar viskas sujungta, viskas yra „protinga“ ir viskas turi bateriją, kurią turime krauti kasdien arba kas kelias dienas. Mikro USB kabeliai, USB tipo C arba maitinimo kabeliai. Mano namai ilgą laiką buvo tikros kabelių džiunglės.

Anksčiau viskas, taip sakant, buvo daug lengviau. Žinoma, slaptas ir netikėtas keliones į degalinę ar „Todo a 100“ budėjimą, kaip narkomaną iš baterijų, kažkada esame patyrę visi.

Šio išmaniojo laikrodžio baterija budėjimo režimu atlaiko 365 dienas, kokia paslaptis? Paslaptinga magija?

LEMFO LF19 yra sportinis išmanusis laikrodis suderinamas su Android ir iOS, kuriuos galime sinchronizuoti su savo išmaniuoju telefonu. Jis yra atsparus vandeniui iki 50 metrų ir turi žingsniamačio funkcijas, kalorijų skaitiklį, atstumą ir programų pranešimus.

Tačiau iš tikrųjų šis išmanusis laikrodis skiriasi nuo kitų panašių įrenginių yra jo baterija. Jis veikia budėjimo režimu 1 metus. Šviesmečių atstumu nuo bet kurio kito tokio tipo laikrodžio. Kokia paslaptis? Paprasta. Užuot naudoję ličio bateriją, kurią turime krauti kaskart, naudoja mygtukų elementą. Kaip viso gyvenimo laikrodžiai.

LEMFO LF19 techninės charakteristikos ir funkcijos

Išmanusis sporto laikrodis LEMFO LF19 turi šias išsamias specifikacijas:

  • Bluetooth 4.0 ryšys.
  • Panardinamas po vandeniu iki 50 metrų.
  • Budėjimo laikas: 1 metai.
  • Suderinamas su iOS 7.0 ir Android 4.3 ar naujesne versija.
  • Žingsniamatis, kalorijų skaitiklis, atstumas, chronografas, skambučio priminimas, programos pranešimas, žadintuvas, nuotolinio kameros valdiklis, data, laikas ir išsikrovusios baterijos indikatoriaus funkcijos.
  • Poliuretano dirželis.
  • Polikarbonato apvalkalas.
  • Svoris 47 gr.
  • CR2430 3V baterija.

Vienas iš įdomiausių dalykų yra tai Taip pat galime naudoti LF19 kaip fotoaparato paleidiklį. Tereikia jį sinchronizuoti su telefonu, kad galėtume naudoti išmaniojo laikrodžio mygtuką kaip momentinių nuotraukų paleidimo priemonę.

Kaina ir prieinamumas

Sportinis išmanusis laikrodis LEMFO LF19 šiuo metu „TomTop“ parduodamas perpus pigiau dėl „flash“ išpardavimo, kurio kaina sumažėjo iki 15,99 USD, keisti apie 13 eurų.

Sportinis laikrodis kaip ir senieji, bet su dabartinių technologijų teikiamais privalumais, už daugiau nei priimtiną kainą.

TomTop | Pirkite išmanųjį laikrodį LEMFO LF19

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės