„Manga PLUS“, komiksų „Netflix“: nemokama, oficiali ir naujausia informacija apie tai, kas išeina Japonijoje – „Happy Android“

Jei esate aistringas mangų skaitytojas ir sekate naujienas apie viską, ką skelbia Shonen Jump, jums pasisekė. Jei iki šiol turėjome palaukti kelias dienas, kol nutekės pirmieji nuskaitymai, kad sužinotume, kas vyksta paskutiniame „One Piece“ arba „Dragon Ball Super“ skyriuje, leiskite man pranešti jums gerų naujienų. Manga PLUS ką tik gimė ir jau seniai buvo šaunu.

„Manga PLUS“ – pavyzdys, kuriuo reikia sekti likusiems praeityje sustingusiems leidėjams

„Shueisha“ komiksų rinką apvertė aukštyn kojomis sukūrusi pirmąją programą mobiliesiems ir planšetiniams kompiuteriams leidžia skaityti oficialiai ir vienu metu išvykstant į Japoniją visos leidėjo išleistos mangos. Tą pačią dieną, jau išversta į anglų kalbą ir visiškai nemokama!

„Manga PLUS“ galima tiek „Android“, tiek „iOS“ ir, nors kiekvienos platformos atitinkamose parduotuvėse buvo tik porą dienų, ji jau sukaupė daugiau nei 50 000 atsisiuntimų ir daugiau nei teigiamą vartotojų įvertinimą, prognozuojantį daugiau nei daug žadanti ateitis.. Platforma surenka apie 50 rankovių, daugelis iš jų yra autentiškos klasikos ir sprogmenų, tokių kaip One Piece, Haikyu!!, Naruto, Boruto, Hunter x Hunter, Bleach, Tokyo Ghoul, Bakuman ir daugelis kitų.

Atsisiųskite SHUEISHA QR kodą MANGA Plus Kūrėjas: 株式会社 集 英 社 Kaina: Nemokamas

Jei tai nemokama... iš kur jie gauna pinigų?

Monetizacijos modelis paremtas reklama, bet neinvaziniu būdu, tokiu būdu, kad kiekvienos mangos pradžioje arba pabaigoje matysime tik anonsą, kad nesulaužtume skaitymo ritmo. Gana protingas žingsnis iš Shueishos pusės ir pagarbus skaitytojui.

Jei rankovės vis dar yra aktyvios, turime abi pirmieji 3 skaičiai kaip paskutiniai 3. Taip yra „Dragon Ball Super“, „Boruto“ ar „One Piece“ ir daugelio kitų atveju. Kalbant apie jau atliktus darbus, tokius kaip „Bleach“ ar „Naruto“, mechanika skiriasi, pridedant kiekvieną savaitę nauja manga į Manga PLUS katalogą.

Japonijos leidykla nesiuva be siūlų: tai puikus būdas pritraukti naujų skaitytojų. Taigi, jei mus užkabins manga, labai tikėtina, kad nusipirksime popierinį leidimą, kad sužinotume viską, kas vyksta ankstesniuose ar vėlesniuose numeriuose, kuriuos kiekvieną savaitę galime skaityti nemokamai iš savo Android.

Ar norite nutraukti piratavimą ir nuskaitymus? Paskelbkite savo komiksus ir darykite tai geriau nei jie

Tai neabejotinai palieka gana subtilioje vietoje visus tuos gerbėjus, kurie užsidirbo pragyvenimui skelbdami suplėšytas rankoves – geresnės ar prastesnės kokybės – tą pačią savaitę, kai pasirodė Japonijos spaudos kioskuose. Kai kuriuos populiariausius „Shonen Jump“ leidinius jau ilgą laiką galėjome nemokamai skaityti internete VIZ svetainėje tą pačią dieną, kai jie pasirodo Japonijoje, tačiau dėl geografinės padėties ribojama tik JAV naudotojams, ji lieka šiek tiek perpus. likusiems Europos, Lotynų Amerikos ir kitų šalių skaitytojams.

Jei turėtume kelti kokią nors problemą, bent jau tas, kuris rašo šias eilutes, tai ta slinkti norint atversti puslapį reikia gana ilgai slinkti, todėl kartais sunku skaityti. Tikimės, kad jie greitai tai ištaisys, nes kitaip platformoje negalime įdėti per daug „bet“.

Kol kas manga yra tik anglų ir japonų kalbomis, nors pati Shueisha tai skelbia greitai jais galėsime mėgautis ir ispaniškai.

Būkite atsargūs, nes taip yra gana daug dėmesio Marvel ir DC, kurie vis dar siūlo savo skaitmeninius komiksus praktiškai tokia pačia kaina kaip ir popieriuje. Kai kurie leidėjai vis dar stebisi, kodėl jiems nepavyksta padidinti savo komiksų pardavimų pasaulyje, kuriame Betmenas, Žmogus-voras ir kompanija kasmet stulbina kasmet.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės