UMI Max analizė: Premium, nebrangus ir labai įdomus terminalas

Gerai žinoma Azijos įmonė UMI jau savo laikais stebino vietinius ir svetimšalius galingais UMI Super, tikrai patrauklus terminalas. Dabar UMI pristato naują išmanųjį telefoną UMI maks, phabletas, kuris dėl savo savybių gali būti net įdomesnis nei pats UMI Super.

Kinijos išmaniesiems telefonams būdingas tai, kad jie visada atsilieka pagal pakoreguotas kainas, tačiau labiausiai stebina UMI Max tai, kad Aukščiausios kokybės apdaila ir nepaprasta galia kad lobiai už kaina neviršija 160 USD. Tačiau geriausia yra tai, kad mes matome jo savybes, kad galėtume objektyviausiai įvertinti. Jauskitės patogiai Šiandienos apžvalgoje analizuojame UMI Max 4G Phablet.

„UMI Max 4G Phablet“ funkcijos

Kaip matote iš pirmo žvilgsnio techninės specifikacijos neturi ko pavydėti daugeliui aukščiausios ar vidutinės klasės išmaniųjų telefonų žinomiausių prekių ženklų.

Dizainas ir apdaila

Šio telefono dizainas yra viena iš jo privalumų. Jis turi Premium apdailą ir tai rodo, kad jis yra kokybiškas, nes spaudžiant neriaumoja arba atsiranda keistų judesių. Jis pagamintas iš aliuminio su 2 mažomis plastikinėmis sritimis (siekiant pagerinti aprėptį) viršutinėje ir apatinėje nugaros dalyje.

Galia ir našumas

Tiesa ta, kad stebina tai, kad tokiomis savybėmis pasižymintį terminalą galima įsigyti už tokią prieinamą kainą. Tai turi 3 GB RAM ir procesorius 8 branduolių Helio P10, veikiantis 1,8 GHz dažniu. Taip pat turi 16 GB vidinės atminties, daugiau nei pakankamai talpos, kurią taip pat galima išplėsti iki 256 GB per SD atmintį.

Turėdami 3 GB RAM galime žaisti žaidimus su daug išteklių suvartojančiais žaidimais be problemų, nors kai kuriems labai daug reikalaujantiems žaidimams, tokiems kaip GTA, gali prireikti šiek tiek pabloginti grafikos kokybę, kad būtų išvengta retkarčių vėlavimo. Kalbant apie likusias „Android“ programas, jos veikia visiškai sklandžiai.

Be to, daugelį terminalų komponentų gamina aukščiausio lygio prekės ženklai, o tai suteikia mums tam tikros garantijos dėl bendros įrenginio kokybės.

Fotoaparatas

„UMI Max“ kamera turi 13 MP raišką, o esant geram ryškumui fotografuoja labai detalias ir kokybiškas nuotraukas. Kita vertus, naktį, kaip ir įprasta tokio tipo terminaluose, nuotraukų kokybė gerokai nukenčia, o tai padidina vaizdą.

Kameros programa turi standartines funkcijas, bet nieko, ko nepavyktų ištaisyti įdiegus programėlę, kuri pagerina jos galimybes, pvz. Kameros priartinimas FX.

Man patinka šio terminalo dizainas ...

Baterija

Tai dar vienas taškas, kur UMI vaikinai gali ištraukti savo krūtinę. Jo akumuliatoriaus galia yra 4000 mAh, todėl vidutinio aktyvumo naudotojams jis gali veikti iki 2 dienų. Vienintelis trūkumas yra tai, kad akumuliatorius nėra išimamas. Integruotų baterijų įdėjimas sumažina dydį ir padidina našumą, bet jūs negalite turėti visko. Šiame vaizdo įraše jie palygina akumuliatoriaus veikimo laiką a UMI Max prieš iPhone 6S atliekant praktinį testą:

Kalbant apie kitas funkcijas, paminėkite, kad „UMI Max“ veikia naudojant „Android 6.0“, jo svoris yra 204 gramai, o matmenys – 15,08 x 7,50 x 0,85 cm. Tikras malonumas didelių terminalų mėgėjams.

UMI Max kaina paprastai yra apie 150–160 USD, tačiau šiandien nuo 18:00 terminalas yra „GearBest“ ir 3 dienas jį galima įsigyti tik už 139,99 USD.

„GearBest“ akcijos │ Pirkti straipsnį

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found