Super Mario Run for Android jau turi išleidimo datą

Super Mario Run, naujas„Nintendo“ žaidimas, skirtas „Android“, jau yra už kampo. Nuo tada „Nintendo“ paskelbė savo oficialią „Twitter“ paskyrą kas pagaliau bus Kovas mėnuo, kai galime mėgautis gerai žinomu žaidimu „Android“, nors, deja,tikslios dienos dar nenurodė kuriame jį galima atsisiųsti iš „Google Play“. Todėl išnaudodami laiką, likusį iki jo išleidimo, norime sudaryti nedidelę visko, ką žinome apie šį ilgai lauktą „Android“ pavadinimą, rinkinį.

Nemanykite, kad tai yra tipiškas žaidimasMario, kurį jau žaidėte 3000 kartų. Šį kartą populiarus personažas, sukurtas pagalNintendo jis apsiribos bėgiojimu po sceną, o mes savo ruožtu turime pirštu liesti ekraną, kad jis šokinėtų, išsisuktų nuo daiktų ir, žinoma, rinktų viską, ką matome (ypač monetas).

Tai yra taškas, kuriameNintendonustatė savo dėmesį: jie nori, kad jūs tai žinotumėtegalėsite žaisti Mario viena ranka.

40 mln. atsisiuntimų iš „App Store“.

Nepaisant skaičių, kuriuos tvarko naujoji „Super Mario“ dalis, nuo to laiko žaidimas nepasirodė ypač gerastik 5% vartotojų nori mokėti už toliau žaisti.

Atsiprašau, ar sakei mokėti?

Tiesa, žaidimas yraiš dalies nemokamai perkantprogramojeSuper Mario bėgimasleidžia žaisti lygių seriją, bet ne visą. Jei norime užbaigti Mario istorijąturėsime pereiti per langelį ir prisidėti 9,99. Šį kartą blogas kūrėjo žingsnis, nors jie tikrai padarė gerą dėžutę.

„Android“ – ta pati procedūra

Neabejojame, kad nepaisant daugybės vartotojų, kurie skundžiasi per socialinius tinklus,„Super Mario Run“ jį susprogs.

Google, kuri nėra kvaila, žino tokio paleidimo svarbą savo operacinėje sistemoje irturėjo išankstinę registraciją kad praneštų jums, kai tik bus galima atsisiųsti.

Atsisiųsti QR kodą Super Mario Run Kūrėjas: Nintendo Co., Ltd. Kaina: Nemokamas

Mes tikrai būsime kanjono papėdėjepirmiausia išbandyti „Android“ ir pateikti išsamią analizę.

Trumpai tariant, tai nebus kitasPokemon eina bet esame tikri, kad ekonominiu lygmeniu tai buvo labai pelninga, ir tikimės, kad tai suteiks mums keletą valandų linksmybių.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės