Kaip paversti „Android“ žaidimų pultu arba „WiFi“ valdikliu kompiuteriui

The Android išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai jie turi vis daugiau pelno. Jie nebe tik mums tarnauja valdyti kitus buitinius įrenginius, pvz., televizorių veikiantis kaip nuotolinio valdymo pultas. Taip pat galime naudoti savo mobilųjį telefoną funkcijoms atlikti pelė kompiuteriui arba kaip tuo atveju, kai norime su jumis pasikalbėti šiandien, kaip žaidimų pultelis arba kompiuterio vaizdo žaidimų valdiklis.

Kaip naudoti „Android“ išmanųjį telefoną kaip žaidimų valdiklį („Windows“ / „Linux“ / „Mac“)

„Android“ mobilieji įrenginiai dažnai turi jutiklinį ekraną, tad kodėl gi jų nepakeitus virtualus žaidimų pultelis mūsų staliniam kompiuteriui? Per WiFi galime prisijungti prie savo namų tinklo ir užmegzti ryšį su staliniu kompiuteriu. Visa kita pasirūpina programėlė Max nuotolinio valdymo pultas.

Max Remote for Android: virtualus žaidimų pultelis per WiFi ir daug daugiau

Max nuotolinio valdymo pultas yra „Android“ programa, kuri mūsų įrenginį paverčia virtualiu kompiuterio vaizdo žaidimų valdikliu. Jį labai paprasta naudoti, o kad jis veiktų, turime atitikti tik šiuos 2 reikalavimus:

 • Kad „Android“ įrenginys ir kompiuteris būtų prijungti prie to paties tinklo.
 • Paleiskite serverio programą kompiuteryje, kad ryšys su įrenginiu būtų užmegztas automatiškai.

Pirmasis žingsnis bus įdiegti „Max Remote“ programą. Tai nemokama programa, kurią galime nemokamai atsisiųsti iš „Google Play“.

Registruokis QR-Code Max Remote – Kūrėjo kompiuteris: Wizlle.com Kaina: Bus paskelbta

Tada turime įdiegti programą (Maksimalus nuotolinis serveris), kuris veiks kaip serveris mūsų staliniame kompiuteryje. Galime parsisiųsti programą iš paties kūrėjo svetainės.

Paaiškinkite, kad ši programa yra suderinamas su Windows, Linux ir Mac, ir tai taip pat turi nešiojamą versiją, skirtą „Windows“.. Todėl jei naudosime Microsoft sistemą, serverio net nereikės diegti kompiuteryje, užteks paleisti nešiojamąją versiją ir viskas.

Įdiegę ir paleiskite Maksimalus nuotolinis serveris Tereikia atidaryti programą „Android“ terminale, kad ryšys tarp dviejų įrenginių būtų automatiškai užmegztas.

Įvairių tipų valdikliai: NES, SNES, PS3 ir kt.

Max nuotolinio valdymo pultas Leidžia pritaikyti mygtukus ir ekrane rodomą vairasvirtę prie skirtingų valdiklių modelių, iš klasikos NES, einantis per SNES, N64, arba PS3, tarp kitų.

Pastebėjau, kad kai kuriuose žaidimuose kai kurie mygtukai neveikia gerai. Jei turime šią problemą, tereikia rasti valdiklio konfigūraciją, atitinkančią mūsų žaidimą. Tiesa ta, kad yra daugybė valdiklių tipų, tad būtų keista, jei nė vienas jų neveiktų (man to dar nebuvo).

Kita vertus, programa suteikia mums galimybę sukurti savo pasirinktinį valdiklį, todėl jei nesame patenkinti nė vienu iš pateiktų, galime sukurti ir pritaikyti jį visiškai nuo nulio.

Kitos „Max“ nuotolinio valdymo pulto funkcijos

Ši programa gali imituoti įvairių tipų įrenginius, todėl galime ją naudoti ir įvairioms konkrečioms užduotims, pavyzdžiui:

 • Pagrindinė įvestis (pelė ir klaviatūra)
 • Naršyklė
 • VLC grotuvas
 • GimpPad
 • CorelPad
 • Maitinimas (išjungimas, perkrovimas, užmigdymo režimas...)
 • Media Player Classic
 • Teksto perkėlimas
 • Skaičių klaviatūra (skaitmenų klaviatūra)
 • Windows Media Player
 • Youtube
 • Skaidrių pristatymas
 • Bėk

Bet kokiu atveju turėkime tai omenyje lytėjimo jausmas niekada nebus panašus į tikrą žaidimų pultą su vairasvirte, skersine galvute ir atitinkamais mygtukais, bet kartas nuo karto pažaisti kelis žaidimus nėra blogai.

Kitos žaidimų planšetės alternatyvos kompiuteriui iš „Android“.

Jei turime problemų su Max Remote, taip pat galime pasirinkti kitas alternatyvas, tokias kaip Ultimate Gamepad. Jo veikimas praktiškai identiškas Max Remote.

Atsisiųskite „QR-Code Ultimate Gamepad“ kūrėją: NEGU Soft Kaina: Nemokama
 • Įdiegiame programėlę į mobilųjį telefoną.
 • Mes įdiegiame programąUltimate Control imtuvas kompiuteryje. Yra versijų, suderinamų su „Windows“, „Linux“ ir „MacOS“.
 • Sujungiame mobilųjį per wifi arba bluetooth.
 • Mes užmezgame ryšį iš Ultimate Gamepad programėlės ir valdome kompiuterį naudodami ekrane rodomą virtualų žaidimų pultą.

Dizainas ir sąsaja yra šiek tiek pasenę, ir tai gana logiška, nes programa nebuvo atnaujinta nuo 2016 m. Bet kokiu atveju jos našumas yra pakankamai geras, todėl tai gali būti alternatyva.

PC nuotolinio valdymo pultas

Galiausiai, mes taip pat turime kitą žaidimų pulto emuliatorių PC nuotolinio valdymo pultas kurį verta atidžiai stebėti. Tiesą sakant, jo komunalinės paslaugos yra daug platesnės, nes mobiliuoju giroskopu galima pasukti įrenginį taip, lyg jis būtų vairas vairavimo žaidimuose.

Tai taip pat leidžia srautiniu būdu perduoti iš kompiuterio ekrano į mūsų „Android“ įrenginį, taip pat naudoti „Arcade Stick“ emuliatorių. Kai kurias jo savybes galite pamatyti kitame vaizdo įraše.

Jei norime išbandyti, galime nemokamai atsisiųsti iš Google Play parduotuvės.

Atsisiųskite QR kodo kompiuterio nuotolinio valdymo pulto kūrėją: Monect Kaina: Nemokamas

Ačiū, kad likote iki galo!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found