Kaip sukurti vietinį vartotoją be susieto el. pašto „Windows 10“.

Jei esame įpratę dirbti su vietinės vartotojų paskyros sistemoje Windows , naujoji „Microsoft“ operacinės sistemos versija mums to nepalengvina. Akivaizdu, kad „Windows 10“ sukurta dirbti su susijusia el. pašto paskyra (ir tai yra @ outlook.com geriau), nes tokiu būdu galite pasiekti „Windows“ parduotuvę ir naudotis jos paslaugomis debesyje. Tačiau tiems iš mūsų, kurie nori tik vietinio vartotojo, be jokių smulkmenų, jie mums to nepalengvina. Žmonės, pasikeitė vartotojų paskyrų valdymo sąsaja.

  • Nebegalėsime tvarkyti naudotojų iš kontrolės skydelis. Ši parinktis tiesiog pašalinta.
  • Skydelyje Komandos valdymas Taip pat nerasime skilties vietinių komandos vartotojų leidimams ir grupėms tvarkyti.

Nuo šiol viskas vyksta per prietaisų skydelį NustatymasWindows 10.

Kaip sukurti vietinę vartotojo paskyrą „Windows 10“.

Sukurti vietinę vartotojo paskyrą Windows 10 nėra sudėtinga, tačiau tiesa, kad tai nėra intuityvu. Tipo žargonas pašalintas. Administratorius, svečias, standartinis vartotojasir kt. ir dabar vartotojai skirstomi į 2 tipus: Šeima ir Kiti.

Mūsų kuklus vietinis vartotojas bus tokio tipo Kiti. Logiška, tiesa?

Norėdami sukurti vietinę paskyrą, tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

  • Pirmiausia einame į Nustatymų skydelis. Galime spustelėti mygtuką Pradžia ir spustelėkite krumpliaračio piktograma, arba tiesiog parašyk Nustatymas Cortana.
  • Tada mes pasiekiame "Sąskaitos”.
  • Spustelėkite "Šeima ir kiti žmonės„Šoniniame meniu ir pasirinkite“Pridėkite kitą asmenį į šią komandą”.

  • Dabar pasirodys kitas langas, kuriame mūsų klausiama pašto paskyrą susieti su nauju vartotoju. Jei norime sukurti paskyrą be susieto el. pašto adreso, tiesiog pasirinkite "Neturiu šio asmens prisijungimo duomenų”.

  • Sistema suteiks mums galimybę sukurti naują „Microsoft“ el. pašto paskyrą. Galite pasakyti, kad vaikinai iš Redmond yra atkaklūs. Kadangi šiuo atveju nenorime kurti el. pašto paskyros, spustelėsime „Pridėkite vartotoją be „Microsoft“ paskyros”.

  • Dabar taip, turėsime tik nurodyti vartotojo vardą norime kurti ir slaptažodį, kad galėtumėte prisijungti prie sistemos. Kai tai bus padaryta, spustelėsime "Kitas"Ir mes būsime sukūrę norimą naują vartotoją.

Ką manote apie šią naują vartotojų valdymo ir administravimo sistemą sistemoje „Windows 10“? Jaučiu, kad šiuo atveju „Microsoft“ vis labiau bando atrodyti kaip kitos sistemos, tokios kaip „Android“., kuriame susietos el. pašto paskyros turėjimas yra praktiškai būtinas. Nors tai yra visiškai teisėta ir turi daug privalumų, man atrodo, kad bent šiuo atveju tai tik padeda atlikti sudėtingą užduotį (vietinių paskyrų kūrimą), kurią iki šiol buvo daug lengviau atlikti. Ką tu manai?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found