10 populiariausių radijo programų, skirtų „Android“ – laimingasis „Android“.

Radijas šiandien atrodo beveik archajiška medija. Tačiau naujosios technologijos, o šiuo atveju „Android“, siūlo mums patirtį, kuri viršija paprastą radijo stotį. Turi radijo programos pagal pareikalavimą, stočių iš visų planetos kampelių ir teminiai podcast'ai kad ir koks būtų mūsų mėgstamiausias hobis.

Šiandienos įraše apžvelgiame 10 geriausių radijo programų, skirtų „Android“..

10 geriausių radijo programų, skirtų „Android“.

Yra tūkstantis ir vienas būdas klausytis mėgstamos muzikos savo mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Muzikos transliacija iš tokių platformų kaip „Spotify“ ir panašiai yra gerai, tačiau kartais nesinori kas dvi ar tris ieškoti grojaraščių ir rinktis dainas.

Ir šiems, ir tiems, kurie paminėti įrašo įraše, turime gerą saują radijo programėlių, skirtų Android. Ir atminkite: daugelis terminalų vis dar apima pagal numatytuosius nustatymus įdiegta interneto FM radijo programa. Pagrindinis, bet funkcionalus, kaip ir keletas kitų. Nepameskite to iš akių!

FM radijas – nemokamos stotys

Radio FM yra viena iš populiariausių radijo programų mobiliesiems telefonams. Tai leidžia mums klausytis tūkstančių tiesiogiai transliuojamų stočių: daugiau nei 30 000 stočių iš 190 šalių, tiksliau.

Galime klausytis vietinių radijo imtuvų, išsaugoti mėgstamiausius, programuoti automatinį įjungimą ir išjungimą, be to, naršyti stotis pagal jų žanrą (popsas, rokas, džiazas, kantri, 40 geriausių, naujienų ir kt.).

Atsisiųsti QR kodo radiją FM – nemokamos stotys Kūrėjas: RadioFM Kaina: Nemokama

Daugiau nei 10 milijonų vartotojų ir aukštas 4,3 balo sistemoje „Google Play“ palaiko šią įdomią nemokamą radijo programą, skirtą „Android“.

Radio.es

Radio.es yra radijo programa, skirta „Android“, kuri pastaruoju metu sulaukė didžiulės sėkmės. Daugiau nei 30 000 stočių su vietiniais radijo imtuvais ir iš įvairių šalių, redaktoriaus rekomendacijos, kategorijų paieška, laikmatis ir „Google Cast“ palaikymas.

Programėlė su patraukliu dizainu ir daug potencialo. Tai patvirtina daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų sistemoje „Android“ ir puikus 4,2 žvaigždutės įvertinimas sistemoje „Google Play“.

Atsisiųskite Radio.es Google Play parduotuvė.

TuneIn radijas

Apie TuneIn radiją jau kalbėjome savo konkrečiame viršuje geriausios programos klausytis muzikos srautiniu būdu. Viena iš išsamiausių programų šiandien su vietinėmis ir tarptautinėmis stotimis, naujienų kanalai, podcast'ai, sporto stotys ir tūkstančiai muzikos žanrų.

Internetinis radijas su daugiau nei 100 milijonų atsisiuntimų, kurio mokama versija siūlo kitas labai vertinamas papildomas funkcijas, pvz., galimybę daryti įrašus. TuneIn, būtinas.

Atsisiųskite QR kodo „TuneIn Radio“: sportas, naujienos, muzika, tinklalaidės Kūrėjas: TuneIn Inc Kaina: Nemokamas

Accuradio

Accuradio yra labai unikali radijo programa. Viena vertus, jame yra daugiau nei 1000 kanalų. Tačiau tikrai įdomu tai, kad tai leidžia mums pritaikyti kiekvieną jos stotį, praleisti dainas, jas vertinti ir, svarbiausia, blokuoti ir uždrausti atlikėjus bei dainas. Tokiu būdu galime pasiekti tašką, kuriame klausysime tik tokios muzikos, kuri mums labai patinka.

Atsisiųsti QR kodą AccuRadio Kūrėjas: AccuRadio Kaina: Nemokama

iVoox

„iVoox“ yra geriausia programa, skirta klausytis internetinių transliacijų ispanų kalba. Taip aišku. Jame yra begalė garso įrašų su programomis iš daugybės bendrųjų ir vietinių radijo imtuvų. Be to, kad jis yra nemokamas, jis siūlo konfigūracijų ir funkcijų paketą, kuris laikui bėgant tobulėja.

Su iVoox galime kurti grojaraščius, prenumeruoti kanalus, peržiūrėti klausymosi istoriją, atsisiųsti programas, pasiūlymus, žanrų klasifikaciją ir dar daugiau. Labai rekomenduojama.

Atsisiųskite QR kodo podcast'ą ir radiją iVoox – Klausykite ir atsisiųskite nemokamai Kūrėjas: iVoox Podcast and Radio Kaina: Nemokamas

Ispanijos FM radijas

Paprasta programa, kuri turi atitinkamas versijas kitoms šalims, pvz., Meksikai, Peru, Argentinai ar Čilei. Pavyzdžiui, ispaniškoje versijoje turime prieigą prie nacionalinių stočių, tokių kaip Onda Cero, Kiss FM, Cadena SER, COPE, Radio Marca ir daug vietinių radijo ir stočių. Jei jų nėra visų, trūksta nedaug. Tiems, kurie nori klausytis radijo be komplikacijų.

Tarp funkcijų jis leidžia sužinoti 20 dažniausiai klausomų stočių, išsaugoti mėgstamiausias ir automatinio išjungimo funkciją. Visiškai nemokama programėlė – su integruotais skelbimais nesame laisvi.

Atsisiųskite QR kodo radiją España FM Kūrėjas: RadioFMapp Kaina: Nemokama

Audiniai

„Audials“ yra dar viena klasika, kai reikia klausytis radijo iš savo mobiliojo telefono. Didelis jo privalumas yra 80 000 kanalų ir daugybė konfigūracijų. Viena ryškiausių jo funkcijų yra galimybė klausytis dainų ar programų ir įrašyti juos MP3 arba ACC formatu mūsų SD kortelėje arba debesyje.

Jis suderinamas su Chromecast, Android Auto ir turi ekvalaizerį, laikmatį ir automatinį žadintuvą. Be to, tai 100% nemokama (yra ir Pro versija be skelbimų).

Atsisiųskite „Audials“ kūrėjo QR kodo radijo grotuvą: „Audials Radio“ programinė įranga Kaina: Nemokama

PC radijas internetu

„PC Radio Online“ yra radijo programa tiems, kurie neturi labai gero interneto ryšio. Jis taupo energiją – naudoja mažai baterijos – ir sunaudoja mažai duomenų, todėl galime jį naudoti vietose, kuriose yra mažai aprėpties.

Jame yra šimtai bendrųjų stočių, suskirstytų pagal muzikines kategorijas (elektros, šokių, roko ir kt.). Jame taip pat yra ekvalaizeris ir daug koregavimų.

Atsisiųskite QR kodo radiją internetu – PCRADIO Kūrėjas: PCRADIO Kaina: Nemokamas

Kišeniniai liejiniai

Be jokios abejonės, geriausia programa, skirta klausytis podcast'ų kartu su iVoox. Kita vertus, „Pocket Casts“ yra mokama ir skirta ispaniškai nekalbančiajai visuomenei – tai yra anglų kalba. Tačiau tai yra etaloninė programa podcast'ų pasaulyje ir jos kokybė yra neginčijama.

Tarp daugybės funkcijų leidžia „pašalinti“ podcast'ų tylą, keisti atkūrimo greitį ir taip pat suderinama su „Chromecast“, „Android Auto“ ir „Android Wear“.

Atsisiųskite QR kodo Pocket Casts – Podcast Player Kūrėjas: Podcast Media LLC Kaina: Nemokamas

XiiaLive – interneto radijas

„XiiaLive“ yra interneto radijo programa su didžiule spinta: daugiau nei 50 000 stočių! Jei mums to nepakanka, programa taip pat leidžia pridėti kitų stočių per URL.

Jis turi labai patrauklų dizainą ir daugybę funkcijų, tokių kaip ekvalaizeris, parankiniai, temos, duomenų ryšio nustatymai ir kt. Gana galinga ir funkcionali programa klausytis radijo iš savo mobiliojo telefono.

Atsisiųskite QR kodą „XiiaLive™“ – interneto radijo kūrėjas: „Visual Blasters LLC“ Kaina: Nemokamas

Ir ką tu sakai? Kokias programas mėgstate klausytis radijo „Android“?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found