BQ Aquaris V Plus / VS Plus analizė, naujas bazinis BQ asortimentas

Mes niekada nedarėme jokių mobiliųjų telefonų peržiūros BQ, ir laikas tai pakeisti. Pirmą kartą apsilankęs BQ svetainėje – sveiki atvykę į realų pasaulį, android! – Ispanijos mobiliųjų telefonų gamintojas, turintis daugiau nei įdomios istorijos, atkreipiau dėmesį į mobiliuosius telefonus, kuriems jie dabar teikia didžiausią reikšmę (jie yra pirmoje žiniatinklio eilutėje): the BQ Aquaris V Plus ir BQ Aquaris VS Plus.

Šiandienos apžvalgoje kalbame apie BQ Aquaris V Plus / VS Plus, pora bazinio diapazono mobiliųjų telefonų su ispanišku antspaudu, kuriuos verta apžiūrėti atidžiau. Ar jie pateisins mūsų lūkesčius?

BQ Aquaris V Plus / VS Plus analizė, mobilusis telefonas su 4 GB RAM ir Snapdragon 435, kad galėtų konkuruoti itin agresyvioje rinkoje

„BQ Aquaris V Plus“ ir lengvesnė jo versija „VS Plus“ buvo pristatyti 2017 m. pabaigoje. Neatsižvelgiant į supančias problemas ir sutelkiant dėmesį tik į šio „BQ Aquaris V Plus“ dizainą ir charakteristikas, matome šiuos svarbiausius dalykus.

Dizainas ir ekranas

Terminalas turi ekraną 5,5 colio su Full HD raiška ir pikselių tankis 423ppi. Jis palaiko klasikinį 16: 9 formato santykį, o jo ekrano didžiausias ryškumas yra 525 nitai. 2,5D išlenktas LCD ekranas, 85 % NTSC ir apskritai gana pastebima gaunamo fiksuotojo telefono kokybė.

Tokio tipo pasiūlymuose esame įpratę matyti mobiliuosius telefonus su prastesnės kokybės ekranais, o tai vertinama šio Aquaris V Plus atveju. Kitu atveju jo matmenys yra 152,3 x 76,7 x 8,4 mm, korpusas yra metalizuotas ir sveria 183 gramus. Galimos balto aukso ir juodos spalvos.

Galia ir našumas

Aparatūros lygiu susiduriame su 2 labai panašiais išmaniaisiais telefonais, išskyrus procesorių. „V Plus“ turi aštuonių branduolių „Snapdragon 435“ 1,4 GHz dažnį, o „VS Plus“ tą patį daro su „Snapdragon 430 Octa Core“ 1,4 GHz dažniu. Abiejuose modeliuose yra 4 GB RAM, Adreno 505 GPU ir 64 GB vidinės atminties plečiama iki 256 GB per SD kartu su Android 7.1 (Nors „V Plus“ taip pat siūlo variantą su 3 GB RAM + 32 GB ROM). Jame taip pat yra NFC technologija, leidžianti atlikti mokėjimus mobiliuoju telefonu.

Jame montuojamas lustas yra žemiausias „Qualcomm“ procesorių asortimentas, tačiau bent jau jį kompensuoja gera RAM ir pakankamai vietos saugykloje. Tai našumo lygmenyje reiškia, kad neturėsime problemų pokalbyje, naršydami ir panašiai, tačiau jokiu būdu negalėsime su tuo padaryti nieko „beprotiško“. Tai taip pat nėra mobilusis telefonas, kurio tikslas yra užkietėję žaidėjai, tačiau svarbu tai pabrėžti. Tai nėra „Mediatek“ procesorius, tačiau jis priklauso pigesnei „Snapdragon“ linijai.

Kamera ir baterija

Fotografijos skyriuje randame fotoaparatą 12MP Big Pixel Sony IMX386 gale, su blykste ir PDAF, diafragma f / 2,0 ir pikselių dydžiu 1,25 µm. Priekyje pasirinktas tinkamas 8 MP Samsung S5K4H8 su ƒ / 2,0 ir 1,12 µm / pikselio diafragma. Nenuostabu, bet bent jau atrodo, kad jie veikia gana gerai ir suteikia tam tikrą kokybę.

Akumuliatoriui BQ pateikė įrenginį, kurio talpa 3400 mAh ir greitas įkrovimas Qualcomm Quick Charge 3.0 per mikro USB. Baterija, kuri, pasak gamintojo, veikia 32 valandas ir suteikia ramybės vartojimo atžvilgiu.

Kaina ir prieinamumas

The BQ Aquaris V Plus (3 GB RAM + 32 GB ROM) ji turi kainą 221 € „Amazon“. nuo 2018 m. balandžio 3 d.

The „BQ Aquaris VS Plus“ (4 GB RAM + 64 GB ROM) ji turi kainą 219 € „Amazon“. nuo 2018 m. balandžio 3 d.

BQ Aquaris V Plus / VS Plus nuomonė ir galutinis įvertinimas

[P_PERŽIŪRA post_id = 11028 visual = 'pilnas']

Ar verta pirkti V Plus ar VS Plus? Tiesa ta, kad tai tobulas pradinio lygio mobilusis, jei norime tik elegantiškos išvaizdos telefono, su kuriuo galėtume naršyti, kalbėtis ir padaryti keletą nuotraukų.

Didelė bėda ta, kad už tą pačią kainą galime nusipirkti kur kas galingesnius kitų markių mobiliuosius bent jau procesoriaus ar baterijos lygiu. Jai, žinoma, naudinga tai, kad tuo metu, kai turėsime problemų, neturėsime daug komplikacijų, kad galėtume atimti garantiją ir BQ techninį aptarnavimą. Ypač jei gyvename Ispanijoje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found