„Alcatel 1X“ apžvalga, geriausias? mobilusis su Android Go of 2018

„Google“ pagaliau nusprendė „numoti ranką“ į mažiau palankų mobiliosios telefonijos sektorių – žemos klasės. Tam jis sukūrė Android Go, platforma, kaip viso gyvenimo „Android“, bet optimizuota mažo našumo mobiliesiems telefonams. Vienas iš jų yra Alcatel 1X, mūsų šiandieninės analizės objektas.

Terminalas, kuris ateina konkuruoti didelių gabaritų pigiausio asortimento rinkoje. Gerai, aišku, kad už tuos 100 eurų, kurie kainuoja, galime rasti kitų mobiliųjų su geresne aparatūra. Tačiau tai, kad turite „Android Oreo Go Edition“, leidžia maksimaliai išspausti ribotą aparatinę įrangą ir valdyti ją geriausiu įmanomu būdu, todėl naudotojams suteikiama geresnė patirtis. Taigi ar šis „Alcatel 1X“ to vertas?

„Alcatel 1X“ apžvalga, ieškant aukso pigių specifikacijų jūroje

Žvelgdami į kitus mobiliuosius telefonus, kuriuose naudojama ši „Android Go“, matome komponentus, primenančius, kaip kalikonas buvo beveik prieš 10 metų. „Alcatel 1X“ nėra raketa, bet bent jau nutolsta nuo kitų iš principo laisvesnių pasiūlymų (taip, „Nokia“, žiūriu į tave).

Techninės specifikacijos

 • 5,3 colio ekranas su TN skydeliu.
 • Kraštinių santykis 18:9 ir FWVGA raiška 480x960p.
 • „Mediatek MT6739“ keturių branduolių procesorius, veikiantis 1,3 GHz dažniu.
 • 2 GB RAM atminties.
 • 16 GB vidinės vietos, kurią galima išplėsti iki 128 GB naudojant „micro SD“.
 • Android Oreo (Go Edition) 8.1 operacinė sistema.
 • 16 MP galinė kamera su f / 2.0 diafragma ir LED blykste.
 • 5MP priekinė kamera su blykste.
 • 2460 mAh baterija su mikro USB įkrovimu.
 • Yra ausinių lizdas ir pirštų atspaudų jutiklis.
 • Apima FM radiją.
 • 147,3 mm x 70,3 mm x 9,1 mm matmenys.
 • Svoris 150 gramų.
 • WiFi ryšys ir Bluetooth 4.2.

Geriausias iš „Alcatel 1X“.

Tarp svarbiausių šio „Alcatel 1X“ akcentų yra keletas modernumo blyksnių, tokių kaip 18:9 ekranas ir pirštų atspaudų detektorius. Savybės, kurių nematome jo tiesioginiame konkurente – naujajame Nokia 1.

Tai taip pat apima 3,5 mm ausinių lizdas ir radijas, ką ne visada matome net aukščiausios klasės terminaluose.

Kitas teigiamas dalykas yra baterija, nes dėl vidutinio našumo ekrano ir procesoriaus pastebimai pailgėja 1X autonomija. Ir fotoaparatas, kurį galime rasti 2 versijomis:

 • Vienos SIM kortelės versija: 13MP galinė + 5MP priekinė.
 • Dviejų SIM kortelės versija: 8 MP galinė + 5 MP priekinė.

Nors didžioji naujovė neabejotinai yra lengvoji „Android Go“ versija su programomis, specialiai sukurtomis dirbti naudojant mažai išteklių (be kita ko, „Google Go“, „Google Maps Go“, „Gmail Go“ ir „Facebook Lite“). Bet…

Blogiausias iš „Alcatel 1X“.

…Neapgaudinėkime savęs. Tokio kalibro procesoriumi ir 2GB operatyviosios atminties mobiliojo naudojimo patirtis didelės prabangos nesuteikia. Aparatūros lygiu keliaujame į praeitį, ir mes galbūt neprisimename, kokie buvo Android telefonai tuo metu, bet aišku viena: jie nėra tokie, kokie yra dabar, ar net nuotoliniu būdu. Gerai, „Android Go“ programos padeda viską padaryti šiek tiek lengviau pakenčiamą, tačiau jos taip pat nėra panacėja.

Ir tada yra ekranas. Jo skiriamoji geba maža, o ryškumas gana prastas, ypač jei saulė trenkia į ekraną.

Ar verta pirkti Alcatel 1X?

Asmeniškai jo nerekomenduočiau jokiam įprastam išmaniojo telefono naudotojui. Tai gali būti praktiška kaip antrinis telefonas arba kaip pirmasis telefonas naujam vartotojui. Bėda ta, kad už tą pačią ar šiek tiek brangesnę kainą jau turime neblogą vidutinį Xiaomi arba daug pilnesnį Oukitel, UMIDIGI ar Vernee.

Be to, jei tai, ko mes ieškome, yra kaina, mes turime Blackview A20, terminalas, kuris vos siekia 50 eurų, o taip pat kaip operacinę sistemą naudoja Android Go.

Žinoma, pamatę jo konkurentus – minėtą Blackview A20, Nokia 1 ir dar mažai ką – tikriausiai atsidursime anksčiau geriausias šiuo metu mobilusis telefonas su Android Go. Tai taip pat daug nepasako, bet tu jau žinai:Kažkas yra kažkas... pasakė plikas vyras”.

Kaina ir prieinamumas

„Alcatel 1X“ nuo 2018 m. liepos 11 d. „Amazon“ jo kaina yra 103,01 euro, pakeisti apie 120 USD.

Tiesa ta, kad „Alcatel“ turės pabandyti šiek tiek daugiau, jei nori iš tikrųjų pasinerti į pigius mobiliuosius telefonus. 1X turi tam tikrų teigiamų taškų, jis visai neblogas, bet šiek tiek daugiau RAM ir šiek tiek daugiau vidinės erdvės padėtų šį išmanųjį pamatyti geresnėmis akimis.

Amazon | Pirkite Alcatel 1X

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės