„Huawei P8 Lite“ analizė: išmanusis telefonas, kuris triumfuoja „Amazon“ – „Happy Android“.

Prieš pradedant šios dienos apžvalgą, ne vienas manęs tikrai paklaus:Ei, android! Bet „Huawei P8 Lite“ yra prieš 2 metus sukurtas išmanusis telefonas! Ir kas čia blogo? Kas savo laikais buvo pristatyta kaip subalansuotas vidutinis diapazonas šiandien ji visiškai išnaudoja visą savo potencialą. Ypač dėl neįtikėtino kainų sumažėjimo, kurį patyrė per pastaruosius 2 metus.

Be to, „Huawei“ yra taip įsitikinęs savo „P8 Lite“, kad ką tik iš naujo paleido terminalą tokiu pavadinimu. Huawei P8 Lite 2017, su patobulintomis funkcijomis. Prisiminkime, kad „Huawei“ yra trečias pagal dydį telefonų gamintojas pasaulyje po „Samsung“ ir „Apple“ ir tai jau kurį laiką žino.

Jums tereikia pažvelgti į internetines parduotuves, kad sužinotumėte, ką terminalas vis dar labai populiarus tarp vartotojų. Be to, „Huawei P8 Lite“ šiuo metu yra populiariausias „Amazon“ „Android“ išmanusis telefonas.

„Huawei P8 Lite“ ir „Huawei P8 Lite 2017“ apžvalga

„P8 Lite“ tiek 2015 m., tiek naujausioje 2017 m. versijoje turi vidutinės klasės terminalo charakteristikas. Kaina, kuri svyruoja nuo 140 iki 210 eurų, priklausomai nuo modelio, pristatoma kaip ekonomiška ir efektyvi alternatyva iš vieno geriausių šiuo metu gamintojų.

Ekranas ir išdėstymas

„Huawei P8 Lite“ turi a 5 colių IPS LCD (panašiai kaip AMOLED) ekranas su 1280 × 720 HD raiška pikselių, o pikselių tankis – 294 dpi (pikselių colyje). Kalbant apie dizainą, jis turi vieno korpuso apdailą su metaliniais kraštais ir metalinio plastiko korpusą. Jūs nematėte aliuminio apdailos, kaip vyresniojo brolio P8, tačiau bendrų linijų pojūčiai yra labai geri.

Tuo tarpu P8 Lite 2017 turi a 5,2 colio IPS LCD ekranas, bet šį kartą su Full HD raiška, pikselių tankis 421pppp ir 2,5D lenktas stiklas. Be to, kad gale yra pirštų atspaudų skaitytuvas.

Galia ir našumas

Kalbant apie įrenginio aparatinę įrangą, jis turi procesorių HiSilicon Kirin 620 8 branduolių kuris pasiekia 1,2 GHz taktinį dažnį su „Android Lollipop“, 2 GB RAM ir 16 GB vidinės atminties nuotraukoms, programėlėms ir duomenims, išplečiamas per SD lizdą.

Vietoj to atnaujintas „Huawei P8 Lite 2017“ buvo maloniai atjaunintas 4 branduolių Kirin 655 2,1 GHz, Android 7.0, 3 GB RAM ir 16 GB vidinės vietos, kurią galima išplėsti kortele.

Nors kalbame apie 2 panašius terminalus, 2017 m. versija laimi prieš 2015 m. versiją, o pastaroji pasižymi efektyviu, bet nuosaikesniu našumu (ir daug pigiau, saugokitės!).

Kamera ir baterija

„Huawei“ visada pasižymėjo gana efektyviomis kameromis bendromis linijomis, o šis „P8 Lite“ išlaiko tipą. 2015 m. modelyje randame 13,0 MP galinis objektyvas su automatiniu fokusavimu, dviguba LED blykstė, veido aptikimas ir vaizdo įrašymas Full HD 1080p kokybe. Visi lydimi 5,0 MP asmenukių kamera.

Vietoj to, „Huawei P8 Lite 2017“ pristato 12,0 MP galinis objektyvas su f / 2,0 diafragma, LED blykstė ir Full HD vaizdo įrašymas 30 kadrų per sekundę greičiu. Fotoaparatas su labai geru fokusavimu ir galintis fotografuoti tiek esant geram apšvietimui, tiek šiek tiek nepalankesnėms situacijoms. Priekyje randame 8,0 MP kamerą, taip pat su f / 2,0 diafragma.

Galiausiai, baterija yra dar vienas aspektas, kuris akivaizdžiai turėjo naudos iš terminalo atnaujinimo: 2200 mAh, skirtas klasikiniam Huawei P8 Lite ir daugiau nei kompetentingas 3000 mAh P8 Lite 2017. Gali atrodyti, kad 2015 m. modeliui trūksta akumuliatoriaus energijos, tačiau, atsižvelgiant į mažesnį aparatinės įrangos energijos suvartojimą, jis yra įtikinamai subalansuotas, kai kalbama apie autonomiją.

Kaina ir prieinamumas

Kalbant apie įrenginio kainą, randame gana svarbų skirtumą. Jei išveda Huawei P8 Lite originalus Kainavo apie 250, šiandien galima įsigyti su nuolaida daugiau nei 100 €, apie 140 eurų „Amazon“..

Patobulintas Huawei P8 Lite 2017 kita vertus, ir dėl daugybės ekrano, procesoriaus, atminties ir tt patobulinimų, jo kaina yra didesnė nei apie 200 eurų „Amazon“.. Tai vis dar gera kaina už kokybišką vidutinės klasės terminalą, tokį kaip šis P8 Lite, elegantiškas ir daugiau nei patenkinama apdaila.

Trumpai tariant, labai universalus bazinio diapazono mobilusis telefonas su atnaujinta versija, kuri pradžiugins norinčius įsigyti vieno didžiausių ir geriausių dabartinių mobiliųjų telefonų gamintojų įrenginį.

Amazon | Pirkite Huawei P8 Lite

Amazon | Pirkite „Huawei P8 Lite“ (2017 m.)

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės