Vernee X apžvalgoje – neįtikėtinas vidutinės klasės modelis su 6200 mAh baterija

Naujausia serijos viršūnė Vernee Jis jau buvo gana apkrautas galios atžvilgiu. The Vernee Mars Pro Dėl 6 GB RAM ir daugiau nei subalansuotos kainos tai buvo vienas maloniausių staigmenų vidutinėje klasėje. Dabar, praėjus kelioms dienoms po 2017 m. pabaigos, Azijos bendrovė ką tik pristatė naują asortimento viršūnę – Vernee X.

„Vernee X“ apžvalga: galingas vidutinės klasės išmanusis telefonas, kaip ir keli kiti, palaikoma 6200 mAh super baterija

„Vernee X“ yra logiška „Mars Pro“ evoliucija. Viena vertus, randame terminalą su kiek didesne kaina – 213 eurų – mainais už fotoaparato, atminties vietos ir baterijos patobulinimą iki kelių hiperbolinių lygių.

Ekranas ir išdėstymas

„Vernee X“ priekyje aptinkame 6 colių ekranas su FullHD + raiška (2160x1080p), 2.5D lenktas stiklas ir kraštinių santykis 18:9, įrėmintas 5,5 colio terminalo korpuse. Norint gauti tokį „viso ekrano“ mobilųjį, kaip šis, neabejotinai reikėjo išimti klasikinį centrinį fizinį mygtuką, palikti daugiau vietos ekranui, kaip įprasta tokio tipo terminaluose.

Visa tai naudojant 3D kreivumo dizainą, kad korpusas būtų elegantiškesnis ir galutinė įrenginio apdaila. Jo matmenys yra 15,95 x 7,60 x 0,98 cm, o svoris - 199 g.

Tai nėra dizainas, kurį galėtume priskirti prie originalaus, bet jis yra efektyvus ir turi kokybišką ekraną. Daugeliui žmonių to yra daugiau nei pakankamai – ypač tokioje konkurencingoje vidutinės klasės aplinkoje.

Galia ir našumas

Jei įsigilintume į šio „Vernee X“, pamatytume, kad jis turi procesorių „Helio P23 Octa Core“ 64 bitų, veikiantis 2,0 GHz dažniu, su ARM Mali-G71 MP2 GPU, 6 GB RAM ir 128 GB vidinės atminties. Visa tai prižiūrint Android 7.1.

Su šiuo procesoriumi ir tokiu dideliu RAM kiekiu tikrai galėsime mėgautis geru našumu, tačiau jis tikrai išsiskiria jo talpa. Vis dar nėra įprasta išvysti telefonus su 128 GB vidine atmintimi, ir panašu, kad „Vernee“ norėjo patraukti dėmesį įmontuodamas terminalą, kuriame būtų pakankamai vietos nuotraukoms ir vaizdo įrašams saugoti geriausiu įmanomu metu. Ko mums neužtenka? Jokių problemų, jis taip pat turi SD lizdą.

Kamera ir baterija

Kamera yra dar viena iš „Vernee X“ privalumų. Galinėje dalyje gamintojas pasirinko a 16,0 MP + 5,0 MP dvigubas objektyvas su diafragma F / 2.0, PDAF ir fokusavimo laikas – tik 0,03 s portretams. Priekinė kamera taip pat yra dviguba, su dviguba asmenukėms 13,0 MP + 5,0 MP su įprastais grožio režimais paskutinės minutės patobulinimams.

Autonomija tikriausiai yra puikus šio „Vernee X“ asas. Galinga 6200 mAh baterija, kuris susmulkina 3500 mAh „Vernee Mars Pro“ arba 3300 mAh „Vernee M5“, 2 naujausius bendrovės modelius.

//youtu.be/8If_tV-Hi8Q

Iš Vernee jie žada 620 valandų budėjimo režimu ir iki 3 dienų įprasto naudojimo tarp įkrovimo ir įkrovimo. Turėsime palaukti, kol pamatysime tikrąją jo trukmę – žinote, kad gamintojai visada linkę šiek tiek perdėti – bet, nors ji trunka „tik“ 2 su puse dienos, ji jau bus daug ilgesnė nei dauguma išmaniųjų telefonų dabartinė telefonijos rinka.

Kitos funkcijos

Kalbant apie kitas funkcijas, „Vernee X“ turi greito įkrovimo funkcija, USB tipas C, atrakinimas naudojant veido atpažinimą,OTG ir Bluetooth 4.0.

Kaina ir prieinamumas

„Vernee X“ ką tik buvo pristatytas visuomenėje ir Dabar jį galima įsigyti už 249,99 USD -Apie 213 eurų pakeisti- GearBest.

Trumpai tariant, susiduriame su terminalu, kuris nieko nepagailėjo: gera kamera, daug RAM, daug vidinės erdvės ir tikrai žvėriška baterija. Be jokios abejonės, asortimento viršūnė, apie kurią ateinančiais mėnesiais bus galima daug kalbėti.

GearBest | Pirkite Vernee X

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės