„Dragon Ball Z: Kakarot“ (PS4) analizė – „Happy Android“.

Didesniu ar mažesniu mastu Dragon Ball žaidimai visada buvo orientuoti į gryną kovą. Taip, turime strateginių žaidimų, kurie yra šiek tiek neįprasti, pvz Super Dragon Ball herojai, bet išskyrus sagą Goku palikimas GBA ir MMORPG Dragon Ball internete -Pastarasis niekada nepasiekė Vakarų - mes niekada neturėjome Dragon Ball RPG pavadinimo, tinkamo staliniams vaizdo pultams. Kol atėjo Dragon Ball Z: Kakarotas.

Dragon Ball Z: Kakarot – gaivaus oro gurkšnis, atveriantis naujus ir daug žadančius kelius franšizėje

Žaidimą sukūrė „CyberConnect2“, studija, pristačiusi daugiau nei reikšmingų pavadinimų. Ultimate Ninja Storm Naruto, kvadrilogija, kuri mokėjo išmintingai išnaudoti serialo istoriją, derinant neišvengiamas kovas, kuriomis maitinasi tokio tipo žaidimai, su mažais RPG elementais ir itin ištikima kinematografija su manga, kuri kai kuriais atvejais buvo net įspūdingesnė nei savoje. anime.

Todėl lūkesčiai buvo tikrai dideli. Jei analizuosime Dragon Ball Z: Kakarot kaip Naruto Ninja Storm tęsinį, pamatysime gana aiškią evoliuciją. Viena vertus RPG faktorius buvo padidintas, įskaitant žemėlapius, kurie netampa atviru pasauliu, nors yra tikrai platūs. O kita vertus, kovos skyrius buvo palengvintas, su supaprastintais valdikliais, kurie bando suprasti, kad muštynės nėra svarbiausias dalykas šiame žaidime.

O kas tada yra svarbiausia apie DBZ: Kakarot? Siužetas. Taip, tikrai esate pasirengę dar kartą išgyventi tą pačią seną istoriją: Raditzą, Vedžitos atvykimą į Žemę, kelionę į Nameką, Freezą ir kt. situacijos, kurios buvo išnaudotos ad pykin per šimtus ankstesnių žaidimų, susijusių su Akira Toriyama darbu.

Meilė mažoms detalėms

Tuose pavadinimuose istorija buvo ne kas kita, kaip transporto priemonės pasiteisinimas grandine viena kova su kita, bet čia yra pati žaidimo esmė. Kuo anksčiau tai padarysime, tuo geriau: iš tikrųjų svarbu ne tai, kaip įgudę galite nugalėti budintį piktadarį. Kas jus tikrai pritrauks prie DBZ: Kakarot yra būdas pasiekti tą esminį istorijos momentą. Gokas moko sūnų žvejoti, joja ant Kintono debesies, Son Gohan stengiasi, kad jo nesuės dinozauras, Pikolas kovoja su Gohanu, paverstu milžiniška beždžione ir sunaikina mėnulį tokio vaikščiojimo pavojaus akivaizdoje ir pan.

Visa tai įgauna kur kas aktualesnį svorį dėl neįtikėtinos kinematografijos, kuria maudosi istorijos eiga. Čia matome geras lenteles, kurias vaikinai iš CyberConnect2 įsigijo su Naruto pavadinimais, šį kartą palikdami nuošalyje įprastus „Greito laiko įvykius“, kad sutelktume dėmesį į tiesioginį įspūdingumą. Istorija apima visą Dragon Ball Z, nuo Raditzo atvykimo iki Boo Saga, todėl yra daug akimirkų, kurias reikia prisiminti. Garso takelis su klasikiniais takeliais tiesiai iš anime taip pat skamba ta pačia kryptimi, skirtas pažadinti nostalgišką visą gyvenimą trunkančio gerbėjo pusę.

Pirmasis puikus Dragon Ball RPG

RPG veiksnys atstovaujamas renkant spalvotus rutulius ir objektus, išsibarsčiusius žemėlapiuose, kurie padės mums tobulinti savo technikų ir įgūdžių medį. Taip pat turėsime gauti Almos herbas, kai kurios plytelės, kurios atstovauja daugumą antrinių mangos simbolių ir kurias turime įdėti į Bendruomenės sienos gauti premijas, kurios padės mums padidinti mūsų ki, mūsų sveikatą, gynybą ir kitus kintamuosius. Kai kurios emblemos, kurios, priklausomai nuo to, kaip jas naudosime, suteiks mums vienokių ar kitokių premijų.

Visi šie patobulinimai bus pasiekti paleidžiant scenarijus ir atliekant antrines misijas, kurios, nors ir nėra pernelyg sudėtingos, padeda mums pagerinti įtraukiančią žaidimo patirtį. Pakeliui taip pat sutiksime daug NPC ir vietų iš pirmųjų Dragon Ball metų, tokių kaip Raudonojo kaspino bokštas ar draugiškas Mutenroshi vėžlys.

Labai įspūdingos kovos, bet su labai paprastais valdikliais

Mūšiai, nors ir turi labai paprastus valdiklius – panašius į apgaulingos „Jump Force“ – yra gana dėkingi ir nors jie nėra tokie techniniai kaip kituose sagos pavadinimuose. jie puikiai atlieka savo misiją. Taip pat tiesa, kad kartais galime aptikti tam tikrų fotoaparato problemų su šiek tiek keistais kampais, kai mums sunku sekti veiksmą, tačiau apskritai tai yra nedidelis susiliejimas daugiau nei patenkinamame rinkinyje.

Galutinis įvertinimas: 8,5 / 10

Trumpai tariant, mes susiduriame su pirmuoju puikiu „Dragon Ball“ RPG, skirtu staliniams kompiuteriams, su daugiau nei 80 valandų linksmybių. Tikra „Toriyama“ serijos nostalgijos bomba, kuri, nors ir yra šiek tiek supaprastinta kovoje, yra vienas geriausių būdų atgaivinti galingiausias franšizės sagas, nes jos kūrėjas CyvberConnect2 atidžiai domėjosi detalėmis. , ir ko nematėme ankstesniuose Dragon Ball žaidimuose. Labai rekomenduojamas nuotykis.

Puikus žaidimas lietingą dieną.

Amazon | Pirkite Dragon Ball Z: Kakarot (PS4)

Amazon | Pirkite Dragon Ball Z: Kakarot („Xbox One“)

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės