„Earth Online“ programa: tiesioginės internetinės kameros iš viso pasaulio – „Happy Android“.

Visiškas ryšys. Tikrasis Didysis brolis randamas ne romanuose ar televizijos laidose, o internete. Interneto ryšio pakanka, kad būtų galima matyti pro akutę šimtai internetinių kamerų bet kurioje planetos vietoje. Ar norite pasižiūrėti ir pamatyti, kas vyksta tokiose vietose kaip Australija, Bostonas, Rusija, Šveicarija, Japonija ar Islandija?

„Earth Online“: šimtai viešųjų internetinių kamerų vienu mygtuko paspaudimu iš jūsų mobiliojo telefono

„Earth Online“ yra nemokama „Android“ skirta programa leidžia pasiekti šimtus viešų interneto kamerų iš įvairių pasaulio šalių. Sporto salė Niujorke, miestas Australijoje, kaimynystė Čikagoje ar prabangus viešbutis Kankune – tai tik keletas vietų, kuriose yra atitinkama internetinė kamera ir kurios buvo surinktos šioje įdomioje programoje, kurią sukūrė TmrApps.

Paraiška turi tiesiogine prasme šimtai internetinių kamerų (suskaičiavome apie 700), su kuriais galime susipažinti tiesiog paspaudę ant jo miniatiūros. Jei norime turėti globalesnę viziją, programa taip pat yra žemėlapis nurodant visas vietas, kur galima įsigyti fotoaparatą, ir suskirstymą pagal fotoaparato tipą (miestai, peizažai, interjerai, universitetai ir kt.).

Kur yra internetinės kameros?

Dauguma internetinių kamerų yra Europoje ir JAV, tačiau kamerų yra ir įvairiose Azijos, Australijos ar net Grenlandijos vietose. Afrikoje vienintelė internetinė kamera yra burlentės centre, Hurgados paplūdimyje, Egipte.

Vienas iš įdomiausių momentų – tai, kad fotoaparatą galima judinti savo nuožiūra, funkcionalumas, kuris, deja, dar tik kuriamas (nors apie jį jau skelbiama, todėl įsivaizduojame, kad jis tikrai neužtruks). Kai jis bus paskelbtas, vartotojų bendruomenė tikrai žinos, kaip ją vertinti taip, kaip ji nusipelnė.

Atsisiųskite „Earth Online“, skirtą „Android“.

Tuo tarpu „Earth Online“ ir toliau sėkmingai veikia „Google Play“ – atsiųsta daugiau nei 100 000 ir labai teigiamas 4,4 žvaigždutės atsiliepimas. Jame yra įterpta reklama, bet ji nėra pernelyg erzina.

Atsisiųskite QR kodo žemę internete: „Live World“ internetinės kameros ir kameros Kūrėjas: „TmrApps“ Kaina: Nemokamas

Puiki paraiška keliauti neišėjus iš svetainės, net jei tik akimirkai :)

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės