„Nokia 7 Plus“ analizė, „Pure Android“ dideliame ir elegantiškame terminale

„Nokia“ sugrįžo, ponai. Praėjusių metų pradžioje bendrovė pristatė „Nokia 6“ ir savo ketinimą palikti „Windows Phone“ užnugaryje ir žengti „Android“ keliu. Maždaug po metų – ir po kelių mobiliųjų telefonų – čia mes kalbame apie naują suomių vidutinį diapazoną, Nokia 7 Plus. Paprastas, tiesioginis ir nepretenzingas pasiūlymas (kurie galiausiai pasiteisina geriausiai).

Šiandienos apžvalgoje kalbame apie „Nokia 7 Plus“., didelio ekrano telefonas, aprūpintas naujuoju Snapdragon CPU vidutinės klasės profesionalams ir pastovia 3800 mAh baterija.

„Nokia 7 Plus“ apžvalga, aukščiausios kokybės keramikos „skonio“ dizainas, 16 MP asmenukės ir gryniausia „Android One“ patirtis

„Nokia“ lažinasi, kad savo išmaniuosiuose telefonuose naudos gryną „Android“. Tai protingas žingsnis, nes nepaisant surenkamos techninės įrangos žinome, kad iš gauto mobiliojo telefono išnaudosime visas galimybes.

Jokių nepageidaujamų programų, keisti atsilikimai ar pakitusios charakteristikos arba jų nėra. Viskas, ką „Google“ pateikė ant stalo, yra tai, ką gaunate, kai gaunate vieną iš šių įrenginių. Ir tai yra kažkas, ko mes ne visada rasime bet kuriame telefone, net jei jis yra aukščiausios klasės.

Be to, galime tik pažvelgti į telefono dizainą ir charakteristikas, kad suprastume, ką galime rasti naujajame „Nokia 7 Plus“.

Dizainas ir ekranas

„Nokia 7 Plus“ turi 6 colių ekranas su 18:9 formato santykiu, Full HD+ 2160x1080p raiška o pikselių tankis 402ppi. Trumpai tariant, skydelis, apsaugotas „Gorilla Glass 3“, suteikia kokybišką vaizdo patirtį. Šiuo atžvilgiu mažai ką galima kaltinti „Nokia“.

Galbūt automatinį ryškumą galima patobulinti, bet jei nesame labai tokio tipo iš anksto nustatytų nustatymų gerbėjai, vargu ar tai pastebėsime, nes jo maksimalus ryškumas bet kokiu atveju yra tikrai puikus.

Kalbant apie dizainą, „7 Plus“ montuojamas aliuminio lydinio korpusas, padengtas plastikiniu sluoksniu, kuris suteikia labai panašų jausmą kaip keramika. A juodas (arba baltas) terminalas su įdomiais vario spalvos krašteliais ir detalėmis kurios suteikia keistą elegancijos aurą. Jums tai gali patikti daugiau ar mažiau, tačiau tai neabejotinai išsiskiriantis elementas, išvengiantis įprastos monotonijos tokio tipo įrenginiuose.

Kita vertus, pirštų atspaudų skaitytuvas yra tinkamai išdėstytas gale, jame yra 3,5 mm ausinių lizdas ir fizinė klaviatūra dešinėje telefono pusėje. Jo matmenys yra 158,38 x 75,64 x 9,55 mm, o svoris - 183 gramai.

Galia ir našumas

„Nokia 7 Plus“ viduje randame aukštos vidutinės klasės aparatinę įrangą, kurią valdo naujasis 2018 m. „Snapdragon“, QualcommSnapdragon 660. 8 branduolių procesorius, veikiantis 2,2 GHz dažniu, kartu su 4 GB RAM, Adreno 512 GPU, 64 GB išplečiamos vidinės atminties iki 256 GB per „micro SD“ kortelę. Visa tai naudojant pradinę „Android 8.0“ versiją.

Grynas „Android“, kuriame randame keletą įdomių funkcijų, tokių kaip aplinkos ekranas, naktinis apšvietimas ir dukart bakstelėkite, kad pažadintumėte ekraną. Nors geriausias iš visų yra malonumas, kai kelyje nerandate jokios nepageidaujamos programos, ir sklandumas, kurį ji suteikia tvarkant perėjimus, atidarant ir tvarkant programas.

Kad suprastume jo veikimą, šis Nokia 7 Plus rodo rezultatą Antutu 141 522 taškais. Daugiau nei įdomus rezultatas, jei tai, ko ieškome, yra grynas spektaklis. Taip pat turi NFC ir Bluetooth 5.0.

Kamera ir baterija

Fotografijos skyriuje suomiai bendradarbiauja su optikos gamintoju Zeiss, pristatydami fotoaparatą dviguba ant nugaros su efektu bokeh 12MP + 13MP su f / 1,75 ir f / 2,6 diafragmos.

Priekyje pasirinktas objektyvas turi 16 MP (f / 2.0) ir portreto režimą. Šia prasme reikia pažymėti, kad „Android“ fotoaparato programa buvo pakeista programine įranga, apimančia daugiau reguliavimo parinkčių, pavyzdžiui, nepakeičiamą „profesionalų režimą“.

Savo ruožtu autonomija yra gerai padengta 3800 mAh baterija su greitu įkrovimu 3.0 per USB Type-C jungtį. Akumuliatorius, užtikrinantis gerus rezultatus dėl mažiau suvartojančio procesoriaus ir efektyvios operacinės sistemos.

Kaina ir prieinamumas

Šiuo metu, nuo 2018 m. birželio 4 d., „Nokia 7 Plus“ galime įsigyti iš kaina, kuri yra apie 374 eurus, tokiose svetainėse kaip „Amazon“.. Kaina, kuri yra toli nuo pigesnės Kinijos vidutinės klasės klasikos, tačiau mainais siūlo akivaizdžiai geresnį našumą, nepasiekdama pernelyg didelių dabartinės aukščiausios klasės kainų.

Ką specializuota žiniasklaida mano apie „Nokia 7 Plus“?

Galiausiai pažvelkime, ką turi pasakyti specializuota skaitmeninė laikmena:

  • Engadget: “…„Nokia 7 plus“ yra geras mobilusis telefonas, kuris lenkia mus konstrukcijos kokybe ir programinės įrangos švara ir praranda mus pagal dydį”.
  • Asortimento viršūnė: “Šios kartos HMD Global įrenginiuose sklandumo problemos liko praeityje. Geros naujienos."
  • TechRadaras: „Nors „Nokia 7 Plus“ gali neturėti pažangiausio mikroschemų rinkinio ir jam trūksta ryškaus AMOLED ekrano teikiamo įspūdžio, „Nokia 7 Plus“ turi daug ką pasiūlyti, ypač turint omenyje, kad jis kainuoja perpus mažiau nei 2018 m. pavyzdinis įrenginys.
  • Nemokama Android: “Tai tokia pati kamerų, jutiklių ir optikos pora, kaip ir beveik dvigubai kainuojantis mobilusis telefonas „Nokia 8 Sirocco“.

Atidžiau galite pamatyti šį „7 Plus“ atitinkamoje vaizdo įrašo apžvalgoje, kurią Xataka padarė prieš kelias savaites savo „YouTube“ kanale:

Trumpai tariant, didelė aukščiausios klasės vidutinė klasė, kuri užtikrina sklandų veikimą dėl gryno Android, kuris susidoroja su vytelėmis, kurių šis Nokia 7 Plus turi kaip niekas kitas.

Amazon | Pirkite Nokia 7 Plus

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės