Kaip daryti ekrano kopijas „Android TV Box“.

Jau seniai nematėme, kaip daryti ekrano kopijas naudojant „Android“. Tiesa ta, kad jame nėra daug paslapčių, tačiau viskas gali būti šiek tiek sudėtinga, kai bandome tai padaryti naudodami „Android TV“. Kaip galime daryti ekrano kopijas TV priedėlyje? Tai įmanoma?

Šia prasme viskas priklauso nuo mūsų „Android TV Box“ prekės ženklo ir modelio. Kai kurie labiau tinka tokioms funkcijoms, o kiti reikalauja, kad viskas būtų šiek tiek apsunkinta. Bet jei noriu padaryti paprastą ekrano kopiją, iki!

5 skirtingi būdai, kaip padaryti ekrano kopiją „Android TV Box“.

Kad viskas būtų šiek tiek lengviau, apžvelgsime 5 skirtingus metodus, kuriais galime daryti ekrano kopijas „Android TV“. Pažvelkite ir likite su tuo, kuris geriausiai tinka jūsų komandoje.

1 būdas: naudokite nuotolinio valdymo pultą

Paprastai, kai darome ekrano kopiją arba „ekrano kopija„Mes tai darome mobiliuoju telefonu kartu spausdami maitinimo ir garsumo mygtukus. Terminalas atpažįsta derinį ir automatiškai padaro ekrano kopiją to, kas matoma ekrane.

Zinai ka? Tas pats triukas veikia daugelyje „Android“ televizorių ir TV dėžučių rinkoje. Tereikia paimti įrenginio nuotolinio valdymo pultelį ir paspausti maitinimo mygtuką + garsumo mažinimas. Jei matome, kad tada televizoriaus ekrane rodoma filmavimo animacija, tai yra ženklas, kad užfiksuota.

2 būdas: ekrano kopija naudojant įmontuotą funkciją

Kai kurie „Android TV“ modeliai turi a gimtoji ekrano kopijų darymo funkcija. Norėdami tai padaryti, turime paspausti ir palaikyti mygtuką Pagrindinis, kol pamatysime iššokantįjį langą.

Šiame naujame meniu pamatysime ekrano kopijos parinktį arba „ekrano kopiją“ (anglų kalba). Jei spustelėsime šią parinktį, sistema padarys ekrano kopiją ir galėsime išsaugoti vaizdą vidinėje atmintyje arba juo dalintis.

3 būdas: oficiali nuotolinio valdymo programa

Daugelis televizoriaus dėžučių yra standartinės savo nuotolinio valdymo programą arba nuotolinio valdymo pulteliu. Tokio tipo programose paprastai yra integruotas ekrano fiksavimo įrankis.

Pavyzdžiui, jei turime „Xiaomi Mi TV Box“, „Mi Remote Controller“ galime daryti ekrano kopijas ir išsaugoti jas tiesiai mobiliajame telefone.

4 būdas: trečiųjų šalių programos ekrano kopijoms daryti

Ne visos televizoriaus dėžutės turi savo nuotolinio valdymo programą. Ypač jei turime mažai žinomo prekės ženklo kinišką televizoriaus dėžutę. Čia tai ir pasirodo CetusPlay. Iš esmės tai yra programa, leidžianti valdyti „Android“ televizorių arba televizorių tiesiai iš mobiliojo telefono. Laimei, taip pat leidžia daryti ekrano kopijas.

Atsisiųskite QR kodą CetusPlay – TV nuotolinio serverio imtuvas Kūrėjas: CetusPlay pasaulinė kaina: nemokama

Norėdami naudoti CetusPlay, pirmiausia turime jį įdiegti tiek mobiliajame telefone, tiek televizoriaus dėžutėje.

  • Programėlę atidarome televizoriuje ir paleidžiant suteikiame jai prašomus leidimus.
  • Programėlę paleidžiame mobiliajame telefone ir sinchronizuojame su televizoriumi. Svarbu, kad abu įrenginiai būtų prijungti prie to paties WiFi tinklo. Jei viskas klostėsi gerai, televizorių galime valdyti iš mobiliojo telefono.

  • Norėdami daryti ekrano kopijas, pirmiausia turime įjungti USB derinimo funkciją ("USB derinimas" angliškai). Norėdami tai padaryti, mes ketiname "Nustatymai -> Apie” («Apie»Anglų kalba) ir 7 kartus iš eilės spustelėkite rinkinio numerį (“Sukurti”).

  • Ekrane pamatysime pranešimą, nurodantį, kad kūrėjo režimas suaktyvintas. Galiausiai mes einame į „Nustatymai -> Kūrėjo parinktys”(« Kūrėjo parinktys ») ir suaktyvinkite derinimą per USB.

Turėdami tai, turime viską, kad galėtume padaryti ekrano kopijas. Atidarome „CetusPlay“ programą, spustelėkite meniu mygtuką viršutinėje kairiojoje paraštėje ir pasirinkite „Ekrano nuotrauka”.

Dėl šios ir daugelio kitų priežasčių viena iš tų būtinos programos, skirtos „Android TV“. kad visi turėtų pabandyti.

5 būdas: naudokite mygtukų atvaizdavimo programą

Ar žinojote, kad galime iš naujo sukonfigūruoti fizinius savo mobiliojo telefono mygtukus, kad atidarytume programas ar atliktume konkretų veiksmą? Tam mums reikia tik tokios programos kaip „Button Mapper“. Įrankis, kurį, laimei, galima ir „Android TV“.

Atsisiųskite QR kodo mygtukų atvaizdavimo priemonę: pertvarkykite raktus Kūrėjas: flar2 Kaina: Nemokamas

Su Button Mapper galime pakeiskite vieno iš TV dėžutės nuotolinio valdymo pultelio mygtukų funkciją kad galėtumėte daryti ekrano kopijas.

  • Atsisiųskite ir įdiekite „Button Mapper“ savo „Android TV Box“.
  • Priskirkite „ekrano kopijos“ arba „ekrano kopijos“ funkciją konkrečiam nuotolinio valdymo pulto mygtukui.
  • Programa netgi leidžia priskirti funkciją dvigubam arba ilgam paspaudimui. Pasirinkite tą, kuris jums labiausiai tinka jūsų kasdieniai.

Jei turime patikrintos kokybės „Android TV Box“, pvz., „Mi Box“ arba „Nvidia Shield“, tikėtina, kad bet kuris iš 5 paminėtų metodų mums tiks. Kitas dalykas yra tai, kad mes turime kinišką TV Box, kurio kaina yra mažesnė nei 50 eurų, tokiu atveju greičiausiai turėsime pasirinkti paskutinius 2 metodus, nurodytus šioje pamokoje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found