„Letv LeEco Le 2 X527“ analizė, aukščiausios kokybės terminalas su „Snapdragon 652“.

Terminalai Letv, arba LeEco, kaip jie save vadina dabar, jie yra elegantiškiausi, kokius galime rasti vidutinėje kategorijoje. Kažkodėl jie visada gauna tinkamą kainą, o jų savybės niekada nenuvilia, taigi, jei kada nors ieškosime geros vidutinės klasės, tikėtina, kad kai kurie „LeEco“ modeliai išlįs į sąrašą.

„Letv LeEco Le 2 X527“ – vidutinės klasės aukščiausios klasės dizainas ir nuosekli aparatinė įranga

Šiandien pažvelgsime į vieną iš tų įdomių vidutinės klasės „Letv LeEco Le 2 X527“.. Įrenginys, pasižymintis tipiškomis „LeEco“ savybėmis – jaunai ir nuolat augančiai įmonei, jau turinčiai 10 000 darbuotojų armiją ir kurios būstinė yra tokiose vietose kaip Los Andželas, Honkongas ir Silicio slėnis. Beveik nieko.

Dizainas ir ekranas

„LeEco Le 2 X527“ dizainas labai panašus į kitus namuose esančius terminalus, su įprasta aukščiausios kokybės apdaila, metaliniu korpusu, užapvalintais kraštais ir pirštų atspaudų detektoriumi, esančiu nugarėlėje. Kalbant apie ekraną, jame yra skydelis 5,5 colio su Full HD raiška. Šia prasme Le 2 X527 galime skųstis mažai.

Galia ir našumas

Kalbant apie aparatinę įrangą, „LeEco Le 2 X527“ turi procesorių Aštuonių branduolių Snapdragon 652 2,3 GHz dažniu, 3 GB RAM atminties ir 32 GB vidinė atmintis (neplečiamas). Jis naudoja Adreno 510 GPU ir Android Marshmallow kaip operacinę sistemą.

Tai suteikia mums gerą našumą užtikrinantį įrenginį, iš dalies dėl patikrintos kokybės procesoriaus, pvz., „Snapdragon 652“. Vienas geriausių, kurį galime rasti vidutinėje duomenų apdorojimo kokybės srityje.

Kamera ir baterija

Kamera yra dar vienas šio terminalo akcentų. Viena vertus, mes turime a 8,0 MP priekinė kamera, ir galinga galinė kamera su 16.0MP, PDAF ir automatinis fokusavimas.

Dėl terminalo autonomijos gamintojas pasirinko 3000 mAh baterija, su greitu įkrovimu per USB Type-C prievadą.

Ryšys ir kitos funkcijos

Šis „Letv LeEco Le 2 X527“ turi Bluetooth 4.2, WiFi 2.4G / 5G 802.11a / b / g / n / ac ir dviguba SIM kortelė (2 * nano SIM). Be to, jis siūlo Hi-Fi 2.0 garsą per terminalo USB Type-C prievadą (yra adapteris 3,5 mm kabeliui).

Kaina ir prieinamumas

„Letv LeEco Le 2 X527“ įprasta „Tomtop“ kaina yra 171,99 euro, bet šiuo metu galime jį suvaldyti tik už 135,01 €, apie 156,99 $, dėka „Flash“ pasiūlymo, kuris žiniatinklyje bus aktyvus kelias ateinančias dienas.

Aukščiausios kokybės terminalas su kokybiškais komponentais ir labai griežtu kokybės ir kainos santykiu, Letv namo prekės ženklas.

Tomtop | Pirkite Letv LeEco Le 2 X527

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės