10 geriausių Android žaidimų, suderinamų su žaidimų pulteliais

Padidėjimas į „Bluetooth“ žaidimų pultai ir valdikliai padarė lengvesnį ir lengvesnį žaidimą mobiliuosiuose įrenginiuose. Kai kurioms „Android“ sistemoms, tokioms kaip „TV Box“ arba „Nvidia Shield TV“, netgi naudinga naudoti šio tipo valdiklius. O nekalbėkime apie emuliatorius, prievadus ir kitus vaizdo žaidimus su klasikine mechanika, kuri nepriklauso nuo jutiklinio valdymo.

Tiesą sakant, žaidžiant žaidimą pagal pavadinimą Android kuris iš pradžių buvo skirtas žaisti su skersine galvute ir fiziniais mygtukais be geros žaidimų pultelio... tarkime, tai gali būti varginantis. Ar bent jau mažiau pasitenkinimą teikianti patirtis.

10 populiariausių „Android“ žaidimų su žaidimų pulto palaikymu

Prieš pradėdami atminkite, kad jei neturime „Bluetooth“ valdiklio, visada galime tai padaryti suporuokite PS4 valdiklį arba iš Xbox One į mūsų Android įrenginį. Aš asmeniškai naudoju šį retro stiliaus 8Bitdo žaidimų pultą NES, tačiau bet kuris kitas su Android suderinamas valdiklis būtų toks pat tinkamas. Be to, pažiūrėkime, kurie žaidimai šiuo atžvilgiu yra maloniausi. Eime ten!

Nenužudytas

Viena geriausių pirmojo asmens šaudyklių, skirtų „Android“. Kaip ir daugelis kitų žaidimų, kuriuos sukūrė MADFINGER Games, Unkilled siūlo žaidimų pulto palaikymą, be kelių žaidėjų režimo ir daugiau nei 150 grynos zombių apokalipsės kampanijų. Mes susiduriame su freemium žaidimu su viskuo, ką tai reiškia. Nepaisant to, jis siūlo įspūdingą grafiką ir vieną iš artimiausių konsolių funkcijų, kurias šiandien galime rasti mobiliuosiuose įrenginiuose.

Atsisiųskite QR kodą UNKILLED – kelių žaidėjų zombių šaudyklė Kūrėjas: MADFINGER Žaidimai Kaina: Nemokamas

Steam nuoroda

Nors vis dar yra beta versijos, „Steam Link“ yra vienas įdomiausių pasiūlymų žaisti vaizdo žaidimus iš savo mobiliojo telefono. Tai programa, kuri leidžia mums transliuoti žaidimus iš kompiuterio tiesiai į telefoną. Visa tai palaikoma žaidimų pultelis („Steam Controller“ arba „Bluetooth“ nuotolinio valdymo pultas), todėl puikiai tinka žaisti „Android TV“ patogiai nuo sofos ar bet kur kitur. Jis vis dar turi tam tikrų klaidų, bet be jokios abejonės, mes susiduriame su naujoviška programa, kaip ir keliomis kitomis.

Atsisiųskite QR kodą Steam Link Kūrėjas: Valve Corporation Kaina: Nemokama

Horizonto gaudynės

„Horizon Chase“ yra puikus „Android“ skirtas arkadinis lenktynių žaidimas, kurį galima laikyti duoklė klasikiniam 80-ųjų arkadinių žaidimų „Out Run“ žaidimui. Pats žaidimas yra mokamas, nors pirmieji 5 takeliai yra nemokami. Praėjusių metų liepą „Sony“ padovanojo „Horizon Chase Turbo“, skirtą PS4, su PS Plus prenumerata, ir tiesa ta, kad negaliu nustoti jo žaisti. Garso takelis yra dar viena šio pavadinimo stiprybė. Nepameskite to iš akių!

Atsisiųskite QR kodą „Horizon Chase – World Tour Kūrėjas: Aquiris Game Studio S.A. Kaina: Nemokamas

Sega amžinai

Prieš porą metų „Sega“ nusprendė šiek tiek labiau įsitraukti į „Android“ sistemą ir pagal „Sega Forever“ iniciatyvą į „Play Store“ pristatyti keletą klasikinių Mega Drive eros žaidimų. Visi jie yra nemokami žaidimai, kurie iš pradžių buvo sukurti vaizdo konsolėms jie žaidžiami daug geriau su gera žaidimų pulteliu rankose. Čia rasime klasikų, tokių kaip Sonic The Hedgehog, Streets of Rage 2, Altered Beast, Virtua Tennis ar Kid Chamaleon.

Peržiūrėkite visą „Sega Forever“ žaidimų sąrašą „Play“ parduotuvėje ČIA.

Modern Combat 5: Blackout (ir kiti Gameloft žaidimai)

Gameloft yra kūrėjas, kuris siūlo žaidimų pulto palaikymą beveik visuose savo žaidimuose. Gerai tai, kad jie paprastai turi daug atsargesnius valdiklius, nei esame įpratę matyti mobiliuosiuose ekranuose. Penktoji „Modern Combat“ dalis yra viena iš labiausiai pripažintų veiksmo šaudmenų, skirtų „Android“., su daugiau nei 100 milijonų atsisiuntimų ir 4,3 žvaigždutėmis daugiau nei nusipelnė. Bendrovė taip pat turi kitų įdomių pavadinimų, tokių kaip „Asphalt 8“ ir „Order & Chaos 2“, kurie abu yra suderinami su „Bluetooth“ valdikliais.

Parsisiųsti QR kodą Modern Combat 5: eSports FPS Kūrėjas: Gameloft SE Kaina: Nemokamas

Klasikiniai emuliatoriai

Dar vienas geriausių būdų mėgautis geru žaidimu „Android“ iš mobiliojo telefono arba per televizorių, naudojant „TV Box“, yra retro 8, 16 ir 32 bitų žaidimų konsolių emuliatoriai. Daugelis jų buvo pašalinti iš „Play“ parduotuvės, tačiau vis dar yra keletas išgyvenusiųjų, pvz., „Nostalgia NES“, „MAME4droid“ arba „PPSSPP“.

Badlandas

Badlandas yra begalinio bėgimo nuotykių titulas su išskirtiniu nustatymu, kuris taip pat suderinamas su belaidžiais valdikliais ir „Bluetooth“ valdikliais. Jo keliami galvosūkiai yra gana įdomūs ir turi 40 lygių, kuriuos galime žaisti visiškai nemokamai (galėdami mokėti už likusius 40 lygių). Žaidimo eiga paprasta (paspauskite, kad dronai pakiltų aukščiau), bet sukelia priklausomybę.

Atsisiųskite QR kodą BADLAND Kūrėjas: Frogmind Kaina: Nemokama

Square Enix žaidimai

„Square Enix“ yra dar viena iš tų kompanijų, kurios taip pat labai lažinosi, kad savo žaidimų vaizdo pultams pristatys į mobiliųjų ir planšetinių kompiuterių rinką. Taigi randame tokius pavadinimus kaip Tomb Raider, Final Fantasy saga, Secret of Mana, Chrono Trigger ar Dragon Quest saga. Beveik visi turi gana aukštą kainą, tačiau tiesa ta, kad tai kokybiški uostai, tikrai ištikimi originalui.

Peržiūrėkite visą „Square Enix“ žaidimų, skirtų „Android“, sąrašą „Play“ parduotuvėje ČIA.

Tik vienas

Mes ir dešimtys priešų ant kovos stulpo, bet tik vienas gali likti stovėti! Šiame Minimalistinis pikselių meno žaidimas Turime išmesti likusius kovotojus iš trasos ir savo stebuklingo kardo pagalba nugalėti bosus. Tai vienas iš tų žaidimų, kuriame žaidimų pulto naudojimas gali būti labai naudingas, nes sudėtingumo kreivė tampa vis labiau pastebima progresuojant.

Atsisiųskite QR kodą Tik vienas Kūrėjas: Ernest Szoka Kaina: Nemokama

Oddmar

„Oddmar“ yra vienas iš tų platformos brangakmenių, pasižyminčių gera istorija, tvarkinga grafika ir garso nustatymu, leidžiančiu nusiimti skrybėlę. Čia mes valdome vikingą, kuriam padėsime atgauti prarastą garbę ir užimti vietą Valhaloje. Jį sudaro 24 lygiai, įvairūs įjungimai ir palaikymas neprisijungus. Žaidimas turi nemokamą demonstracinę versiją, nors nuo antrojo lygio, jei norime turėti visą žaidimą, turime sumokėti 4 eurus.

Atsisiųsti QR kodą Oddmar Kūrėjas: Mobge Ltd. Kaina: Nemokama

Garbingi apdovanojimai: Call of Duty Mobile ir GRID Autosport

Daugumai Call of Duty Mobile yra vienas geriausių visų laikų Android žaidimų. Žaidime pateikiamas gana ištikimas požiūris į konsolines versijas, todėl jis nenuvils klasikinių sagos gerbėjų, nors šiuo atveju režimas buvo paliktas nuošalyje Vieno žaidėjo sutelkti dėmesį tik į įvairius kelių žaidėjų režimus, kurie tikrai yra galingi.

Viena iš priežasčių, kodėl žaidimas taip gerai veikia, yra „Tencent Games“ dalyvavimas kuriant „Activision“ titulą, kuris jau buvo gana pamėgęs iš namų su sėkmingu PUBG Mobile šaudykliu. Kažkas, kas pastebima tiek kai kuriose sąsajose, tiek stebinančiu našumu, kurį jie sugebėjo pasiekti vis dar žaidime mobiliesiems telefonams. Žinoma, suderinamumas su „Bluetooth“ valdikliais yra garantuotas.

Atsisiųskite QR kodą Call of Duty®: Mobilus kūrėjas: Activision Publishing, Inc. Kaina: Nemokamas

GRID Autosportas tuo tarpu jo gylis dar niekada nematytas kituose mobiliojo vairavimo žaidimuose. Grafika yra konsolės lygio, o fizika yra itin realistiška, kūno pažeidimai ir kitos detalės, dėl kurių šis pavadinimas techniniu lygiu gerokai pakyla virš kitų panašių žaidimų.

Pavadinimas suderinamas su „Bluetooth“ žaidimų pulteliais, kuriuos naudodami galime rinktis iš daugiau nei 100 automobilių, daugybės takelių ir įvairių žaidimo režimų. Trumpai tariant, visiškas malonumas. Žinoma, čia nėra jokių mikromokėjimų ar panašių dalykų: mes susiduriame su aukščiausios kokybės žaidimu, kurio kaina yra apie 10 eurų.

Atsisiųskite QR kodą GRID ™ Autosport Kūrėjas: Feral Interactive Kaina: 10,99 €

Be šių pavadinimų, yra ir kitų mokamų žaidimų, kurie taip pat suderinami su žaidimų pulteliu, pvz., GTA: San Andreas, Knights of the Old Republic, Minecraft arba Portal Knights.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found