Kaip tinkinti pagrindinį „Chrome“ ekraną naudojant GIF

„Google Chrome“ darbalaukio versija yra naršyklė, leidžianti tinkinti kelis sluoksnius. Galime pridėti visų rūšių ir spalvų pasirinktinių temų ir netgi įdiegti plėtinių, kad pridėtume naujų funkcijų, kurios palengvintų darbą su tam tikromis užduotimis. Šiandien pamatysime naują būdą tinkinti „Google Chrome“, kurį sudaro pridėti nedidelį GIF arba vaizdo įrašą, kuris bus rodomas kaip fonas pagrindiniame ekrane arba „Chrome“ pagrindiniame puslapyje.

Tai tikrai paprastas procesas, kuris mums neužtruks ilgiau nei porą minučių, o tiesa ta, kad jis padeda atnaujinti naršyklę, kuri yra labai vertinama. Pažiūrėkime, kaip tai veikia!

Kaip įdėti fono GIF į „Chrome“ pagrindinį ekraną

Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra rasti GIF, kurį norime įdėti į „Chrome“ namų foną. Tam galime sukurti savo GIF naudodamiesi mobiliuoju telefonu, ieškoti žiniatinklio puslapyje, kurį žinome anksčiau, arba tiesiog pažvelgti į saugyklas, pvz., GIPHY.

  • Kai naršyklėje rasite GIF, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir pasirinkite „Išsaugoti vaizdą kaip“.
  • Failo tipe pasirinkite „Visi failai"Ir pakeiskite vardo plėtinį iš" gif "į" png ".

  • Dabar atidarykite naują naršyklės skirtuką. Apatinėje dešinėje paraštėje spustelėkite mygtuką "Suasmeninti”.

  • Skyriuje "Fono vaizdas"Spustelėkite"Įkelti iš įrenginio”.

  • Galiausiai pridėkite ką tik atsisiųstą GIF PNG formatu.

Pasiruošę! Nors ką tik pridėtas failas yra GIF, o ne vaizdas, kaip mūsų prašo „Google“, tiesa ta, kad pakeitęs „Chrome“ plėtinį jis jį priima be problemų. Nuo šiol belieka išbandyti įvairius GIF ir rasti tinkinimo tašką, kuris mums labiausiai patinka. Galimybės beveik neribotos!

Jei bet kuriuo metu norime grįžti arba pakeisti GIF pagrindiniame puslapyje, tiesiog turime pakartoti tą patį ką tik paminėtą procesą, atidarydami naują skirtuką ir spustelėdami apatiniame dešiniajame kampe esantį mygtuką „Tinkinti“. puslapio paraštė. ekranas. Lengvas ir turintis įdomiausių galimybių.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės